Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Hledat v
 • Více možností...
Najít obsah, který ...
Hledat výsledky v ...

jenr

Members
 • Počet příspěvků

  148
 • Registrace

 • Poslední návštěva

Komunitní reputace

0 Neutrální

Více o jenr

 • Hodnost
  Advanced Member

Poslední návštěvnící profilu

Seznam posledních návštěvníků profilu je vypnut a není zobrazován.

 1. jenr

  Každý den chybí různě velká část cenových grafů

  Verze je na obou PC různá. Ale nedával jsem si to do souvislosti, protože mám za to, že ten problém se vyskyt nezávisle na upgradu.
 2. jenr

  Každý den chybí různě velká část cenových grafů

  Zvláštní ale je, že v té instalaci Sierry na druhém PC jsou ty grafy v pořádku a feed je tam stejný. Akorát s tím rozdílem, že se tam přihlašuji asi tak jednou za měsíc a to ještě o víkendu.
 3. jenr

  Každý den chybí různě velká část cenových grafů

  Chtěl bych se zeptat, zda už se někdo z Vás setkal s problém, kdy mu v Sierrachart chybý každý den část grafu, konkrétně od chvíle vypnutí platformy do druhé hodiny raní našeho času. Aktualizace na poslední verzi SC nepomohla, stejně tak jako vymazání a znovu nahrání souborů s historií dat kontraktních měsíců, respektive soubory jsem vzal z instalace Sierry na druhém PC a po zapnutí Sierry byly grafy v pořádku, ovšem navázaná data mají stejný problém? Sierru si platím přes brokera AMP a datafeed mám Rithmic.
 4. jenr

  Sierra Chart - nastaveni II

  je možné, že jsem měl zobrazené "trade window", které se vztahovalo k jinému oknu s grafem a né přímo k DOMu . Zkusil jsem v menu DOMu zaškrtnut "Atatach Trade Window to Chart" a objevilo se ještě jedno Trade okno, jehož nastavení (SL a PT) parametrů na kartě "Targets" už v DOMu vidím. Takže i když tato volba zřejmě nemusí být zašktrtnuta, tak mi Vaše upozornění na tuto funkci nejspíš pomohlo vyřešit můj problém, takže díky!
 5. jenr

  Sierra Chart - nastaveni II

  mám mroblem s funkci " Use Atached Orders", která funguje, jen když použijí k otevření pozice tlačítka sell nebo buy market atd. které jsou na panelu přidruženém k DOMu, ale pokud kliknu přímo do DOMu, kde umistim limitní příkaz na určitou cenu, tak se spolu s ním žádný přidružený SL nebo PT neobjeví i přesto, že mám funkci "Use Atached Orders povolenu" a SL a PT nastaven. Nevíte kde by mohl být problém ?
 6. jenr

  Sierra Chart - nastaveni II

  symbol se může jemenovat různě, podle toho jakého máš poskytovatel dat.
 7. jenr

  Flash videa na finančníku

  Patřím k těm, kteří si videa na finančníku přehrávají na "chytrém" telefonu, protože doma u PC už na to často nezbývá čas. Problém nastal, ale u několika posledních videií, které byly na finančníku vystaveny, konkrétně přípravné webináře pro účastníky na FIMS 2 a video "Obchodování na základě struktury swingů". Video se sice spustí, ale hned na samém začátku se přehrávání přeruší a od té chvíle ho už nelze obnovit. Možnou příčinou tohoto problému může být neaktuálnost flash playeru, který přestal být, v souvislosti politikou velkých hráčů na trhu schytrými telefony a s nástupem standar
 8. Jaké máš verze OS a chrome podle oficiálních info by chrome pro mobily neměl podporovat flash ale už pouze HTML 5.
 9. Technická poznámka: provizorně prehravam videa na smartphonu s os android, který asi jako jediný OS pro mobily umožňuje instalaci archivni verze flash playeru , ale tato verze už nedokáže stabilněpřehrát toto video ani videa se záznamem webinářů k FIMS 2 . Proto bych se chtěl zeptat, zda wemaster finančníka neuvažuje o zavedeni HTML 5?
 10. jenr

  Sierra nastaveni grafu

  mám problém s nastavením grafu pro indikator $Tick, potřebuji,aby se jeho graf vykresloval jen pro daný obchodní den, takže počátek grafu bude v 15:30 našeho času a před tímto časem nebudou v grafu žádné bary z předchozího obchodního dne, zkoušel jsem nastavit počet načítaných historických dnů na 0, ale to nepomohlo. Je možné, že se tato podmínka vylučuje některou další podmínkou, ale nepřišel jsem na to s jakou. Věděl by někdo jak na to? Indikátor $Tick si nechávám zobrazovat v druhém regionu pod cenovým grafem a do stejného regionu bych chtěl zobrazit i indikátor RSI, ovšem s podmínkou,
 11. souhlas určitě je dobrý sledovat rychlost a razanci trhů na nižším time frame. Mám zkušenost s tím, pokud se v první půlhodiny ES spíš plíživě sune k premarket LOW nebo HIGH, je podstatně bezpečnější spekulovat na reverz okolo těchto úrovni i na trhu TF nebo YM.
 12. jenr

  Sierra nastaveni grafu

  ještě bych ti poradil to, že se nemá smysl zaobírat 50% RTCM počítaném od 15:30, kdo s tím přišel? Obvykle má váhu 50% RTcM, které je počítáné už od začátku premarketu.
 13. jenr

  Sierra nastaveni grafu

  Pro H/L premrketu je nejvhodnější indikátor High/Low for Time Extended . Stačí v něm nastavit čas od kdy do kdy trvá premarket. Jinak problém, který jsem zde chtěl řešit, je už vyřešen. Zpusobovalo ho nastavení grfu na moznost "idependent" . To se vyvolává pravoklikem na ose Y. Mám ale jiný dotaz, zajímalo by mě, jak si nastavit indikátor, ktery by podobně jako high/low for time Extended zobrzil high low úrovně určitého časového úseku a protáhl je do konce dne, ovšem s tim, aby se vykresloval jen v době hlavní obchodní seance. To znamená jen od 15:30 do 23:59:59 ?
 14. jenr

  Sierra nastaveni grafu

  Mám docela problém s nastavením ukazatelů cenových hladin např. 50% RTCM nebo H/L premarketu, jejich úroveň je sice spočtená správně, ale není fixována na cennovou osu Y a vždy, když posunu graf, čímž se změní aktuálně zobrazené cenové rozpětí a adekvátně s ním i osa Y, tak indikátory zůstávají stát na místě, takže jsou vůči grafu i ose Y posunuté, což je dost nepochopitelné, ale vypadá to, že aktuální verze SC má toto nastaveno defaultně. Věděl by někdo, jaké nastavení zafixuje ukazatele cenových úrovní na osu Y, tak aby se nemohlo stát, aby indikátor s hodnotou např. 1132,5 bodů byl zobrazen
 15. jenr

  data feed

  ok díky za odpověď. Znamená to teda, že ve chvíli, kdy budu napojeny na data feed od OEC, můžu si zároveň s tím nechat zobrazovat i TICK, který SC bude tahat z vlastních živých datových zdrojů?
×
×
 • Vytvořit...

Důležitá informace

Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy.