Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Hledat v
 • Více možností...
Najít obsah, který ...
Hledat výsledky v ...

NickG22

Members
 • Počet příspěvků

  12
 • Registrace

 • Poslední návštěva

Komunitní reputace

0 Neutrální

Více o NickG22

 • Hodnost
  Member
 1. Pokud někdo hledá motivaci, tak doporučuji "TGIM: Thank God It's Monday" Erica Thomase. (byl bezdomovec, dnes motivuje univerzitní hráče fotbalu, basketu, hráče NFL, NBA atp.) Nic lepšího jsem neslyšel, i když musím uznat, že zde na finančníkovi jsou vysoce kvalitní články. Tohle je první video co jsem od něj viděl: hledat na youtube Secrets to success Pt. 1 autor: etthehiphoppreacher.
 2. NickG22

  Diskuze k aktuálnímu dění na trzích IV

  avocado, Volume může být velké jak chce, ale pokud je cenové rozpětí malé, tak prostě nic nevyděláš. Domněnka jednoho, dvou obchodů na 1min TF denně stačí na to, abych se tradingem mohl živit je pravdivá - ano s jedním kontraktem - ale nemyslím si, že je vhodná pro začínající obchodníky. Nechci tady rozvádět, co a jak obchoduji, ale kvůli nízkému rozpětí ES jsem si na dopoledne přidal FDAX 2min graf, v podstatě stejný systém jako používám na ES 5min graf, ale jen jeho základ. Udělal jsem si rychlý backtest, vyhodnotil nějaké klíčové otázky a už jsem v klidu obchodoval FDAX 2m
 3. NickG22

  Tradervue jako obchodní deník

  Jaký program používáš k obchodování? Já používám NT a v Account Performance si potřebné informace nechám exportovat do excelu, k danému obchodu pak akorát připíši o jaký pattern šlo a na zbytek už mám udělané vzorce, takže je všechno hned vyhodnoceno/započítáno tak jak má.
 4. Používám NinjaTrader, na jejich foru se lze dočíst, že při spojení MacBook a Windows přes bootcamp se jedná o velice stabilní, bezproblémovou záležitost. Jedná se o vyjádření uživatelů, někteří toto spojení využívají roky. Nicméně problém nastává, pokud by někdo chtěl využít operační systém Applu, to by pak musel spouštět Windows přes Parallels Desktop nebo ještě je jeden podobný program… a k tomuto spojení už nejsou dostupné, tak časem prověřené zkušenosti. Nicméně taky funguje. Možná někdo najde i jiné příspěvky než já, ale vycházím z toho, co jsem četl různě po netu. Osobně přecházím na Mac
 5. NickG22

  Brooks Price Action

  dozvíš se, že Al obchoduje hlavně CT, limit, na nižším TF :) jestli sleduješ ninetrans blog, tak na chat room (IRC) SERVER: irc.othernet.org in CHANNEL: #BrooksPriceAction, majitel toho blogu mluví o PA průběžně a taky ukazuje své obchody.
 6. NickG22

  Brooks Price Action

  Obchodujete ještě někdo podle BPA?
 7. NickG22

  E-mini S&P 500 (ES)

  obchoduje tady ještě někdo pomocí "brooks price action" ?
 8. NickG22

  České knihy

  PetraSR: pár stránek o začátku futures a burzy je v knize "the futures game", v první kapitole, strana 6 a dále. Náhled v google books by mohl stačit, tři stránky jsou vyřazeny z náhledu... ale pro nastínění, myslím, že to stačit bude.
 9. NickG22

  Diskuze k aktuálnímu dění na trzích IV

  lordberry, můžeš prosím tě, ukázat tvé dnešní vstupy na grafu?
 10. NickG22

  Larry Williams

  to shany: na stránkách prezentující seminář LW v Praze píší, že jeho účet v roce 2010 je + 897 881,29 USD :)
 11. NickG22

  Larry Williams

  Tady je ještě jeden: www.finmag.cz/cs/finmag/ekonomika/larry-williams-nesazejte-na-pad-ameriky/
×
×
 • Vytvořit...

Důležitá informace

Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy.