Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Hledat v
 • Více možností...
Najít obsah, který ...
Hledat výsledky v ...

Ranger

Members
 • Počet příspěvků

  19
 • Registrace

 • Poslední návštěva

Ranger's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Komunitní reputace

 1. Ranger

  Track 'n Trade Pro 4.0.

  Zdravím, víte, na tento program mám svůj názor. Na jednu stranu je to perfektní program, který nabízí skutečně široké možnosti. Co se mu ale musí vytknout, to je to nekonečné placení. Zaplatit 300$ za základní verzi a pak dalších 20$ měsíčně za data? to se mi zdá přehnané. Měli by stanovit pevnou pořizovací cenu, dejme tomu v rozmezí 500-1000$, ale už žádné další placení. Chápu že za kvalitu se musí platit, ale že by tolik?
 2. Ranger

  T´N´T

  Zdravím, to je typ trhu, mini trhy se doporučují pro začátečníky. Více na: www.financnik.cz/art/fin_obchod/mini-kontrakty-komodity.html Doporučuji nejdříve pročíst se celým FINANCNIK.CZ a poté se popř. ptát a odkazovat se na určité texty.
 3. Dobrá a mohu se ještě zeptat na toho pana Večeřu? Kdo je to? Mohl byste připojit nějaký kontakt? Stále se rozhoduji jestli si u Harpoonu založit účet, a ještě by mě zajímalo, poskytují i obchod pře mini trhy. Děkuji!
 4. no já sice nejsem zkušený obchodník, a nikdy jsem také neobchodoval ale osobně si myslím že investovat do benzínu takhle v začátcích je dosti dosti nebezpečné. Všude se nováčkům doporučuje kukuřice nebo cukr. Proč zbytečně riskovat?
 5. Ranger

  PIT trhy

  jj, je fascinující pozorovat ty lidi, jak na sebe něco mávají - a tím vlastně probíhají obchody. Skutečně nic pro slabé povahy...
 6. No pokud se nepletu, tak je to tak, že jestlže Rusko odpojilo dodávku plynu pro ukrajinu, tak v jiných zemích, do kterých měl proudit plyn přes ukrajinu, poklesne tlak. V Maďarsku se prý snížil už o 1/4 . Jestli to půjde tímto tempem, tak si já osobně myslím že to hne minimálně s Evropským trhem.
 7. Nazdar, mám takový dotaz. Jelikož se v poslední době dost diskutuje problém mezi Ruskem a Ukrajinou, a to ohledně 4 násobného zdražení zemního plynu. Jelikož přes Ukrajinu vede plynovod do dalších zemí Evropy, tak asi nebude moc velkým přínosem když ho Rusko odpojí. A můj dotaz zní: promítne se to do ceny plynu na trhu? Víte na finančníku jsem četl, že pokud náhodou v USA byla špatná úroda pšenice, nezvedne se cena, nahradí ji úroda z Ruska.
 8. Ranger

  Zaškolení v užívání IB

  aha, tak díky moc.
 9. Ranger

  Zaškolení v užívání IB

  a můžete mi prosím zaslat link, kde bych ho mohl sehnat? Děkuji! :)
 10. Ranger

  Zaškolení v užívání IB

  mohu se zeptat? už vyšel ten PDF manuál? děkuji za odpověď!
 11. Děkuji Vám, pánové, za Vaše cenné rady.
 12. ano, toto jsem si pročetl několikrát. Víte ale chtěl bych znát zkušenosti jiných. Vaše "recenze" na firmu Harpoon capital je podle mě dosti vybarvená-pro mě až podezřele. Nic proti financnik.cz . Proto bych radši znal názory jiných užvatelů. P.S.: jestli jsem se nějakým výrokem někoho dotknul, tak se tímto omlouvám.
 13. Ranger

  Jaký software mám zvolit?

  děkuji Vám za vaše odpovědi! jsem zase o něco chytřejší.
 14. aha, takže Harpoon capital není zas taková, jak jsem si začínal myslet. Můžete mi prosím sdělit, jaké jsou shruba poplatky(je to těch údajných 24$? jak bylo popsáno v jednom ze článků financnik.cz?), provozuje tato společnost i intradenní obchodování. jaké jsou za to poplatky?(grafy atd.). Nějaké další zkušenosti?
 15. Děkuji, no z výpovědí jiných uživatelů, jsem došel k názoru, že to asi nebude tak dobrá firma jak se zdálo... A tak se chci zeptat. Mohli byste mi doporučit ku příkladu 5 FS brokerů? Posílejte mi rovnou linky+vaše zkušenosti prosím. Díky! (tu)
×
×
 • Vytvořit...