Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Hledat v
 • Více možností...
Najít obsah, který ...
Hledat výsledky v ...

4fx

Members
 • Počet příspěvků

  914
 • Registrace

 • Poslední návštěva

 • Vítězných dnů

  65

4fx naposledy vyhrál/-a dne November 21

4fx měl nejvíce oceňované příspěvky!

Komunitní reputace

418 Excelentní

7 Sledujících

Více o 4fx

 • Hodnost
  Advanced Member

Poslední návštěvnící profilu

1 143 zobrazení profilu
 1. Ahoj, nemyslím si, ve videu je jasně uvedeno, že táto diskuze je pouze pro otázky a nemáme zde publikovat konkrétní pravidla systému. Diskuze je tentokrát, oproti placeným kurzům, vedena v otevřeném fóru a má k ní přístup kdokoliv. B.
 2. Ahoj Honzo, víš, že rád poradím, ale zkus ještě zabojovat. Podle příspěvků v jiných vláknech máš s AFL podstatně větší zkušenosti než já. Navíc Petr prosil abychom v tomto otevřeném vlákně detaily nezveřejňovali. B.
 3. Dobrý den, příjemně mě překvapil obsah a pohled na trhy z jiného úhlu něž u předchozích strategií. Forma bez poskytnutí kódu pro hledání signálů mě ze začátku trochu zklamala, Amibroker sice používám, ale dosud jsem pracoval pouze s hotovými AFL kódy, které jsem pouze upravoval. Avšak chuť vyzkoušet tuto strategii v praxi mě motivovala natolik, že jsem se pustil do psaní kódu a ve výsledku se mi za odpoledne podařilo vytvořit funkční systém generující identické signály. Mám z toho radost, je to muj první vlastní AFL kód a opět jsem se posunul velký kus dopředu. Snad tento příspěvek inspiruje i ostatní, opravdu to není složité, všechny potřebné vodítka druhá lekce obsahuje (stačí se zaměřit na detaily) a zbytek se dá dohledat. Děkuji B.
 4. Výkon se odvíjí od parametrů počítače, přece jen je to paralelně spuštěn druhý OS. Hlavně záleží na velikosti ramky. Já mám Mac postavený na CPU i5 se 4GB RAM a oproti přímé instalaci na Windows moc rozdíl nevnímám, nicméně uvažuji o upgrade na 8GB.
 5. Já jsem to vyřešil pomocí Parallels a instalace virtuálního počítače s Windows 8. Pokud to pak přepneš do modu coherence tak se aplikace pro trading spouští přímo jako okno IOS bez nutnosti manuálního spuštění Windows.
 6. Děkuji za tento článek...musím přiznat, že přišel v pravou chvíli, jelikož zrovna řeším převod na účet IB. Mám jednu doplňující otázku. Na účtě u IB mám aktuálně cca 10000USD, tuto částku chci navýšit na cca 25000USD pro povolení intradenních obchodů. Članek jsem pochopil tak, že částku připsanou na účet IB nemusím na USD převádět a přesto IB v případě potřeby bude blokovat margin z těchto peněz. Zajímá mě pak jestli v případě, že převedu v CZK částku odpovídající cca 16000USD (tj. budu mít dohromady 26000USD) bude mi povoleno intradenní obchodování, nebo pro splnění limitu musím mít všechny peníze převedeny na USD?
×
×
 • Vytvořit...

Důležitá informace

Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy.