4fx

Members
 • Počet příspěvků

  363
 • Registrace

 • Poslední návštěva

 • Days Won

  24

4fx last won the day on November 11

4fx měl nejvíce oceňované příspěvky!

Komunitní reputace

192 Excellent

Více o 4fx

 • Hodnost
  Advanced Member

Poslední návštěvnící profilu

437 profile views
 1. 4fx

  Trading na Apple (OS X)

  Výkon se odvíjí od parametrů počítače, přece jen je to paralelně spuštěn druhý OS. Hlavně záleží na velikosti ramky. Já mám Mac postavený na CPU i5 se 4GB RAM a oproti přímé instalaci na Windows moc rozdíl nevnímám, nicméně uvažuji o upgrade na 8GB.
 2. 4fx

  Trading na Apple (OS X)

  Já jsem to vyřešil pomocí Parallels a instalace virtuálního počítače s Windows 8. Pokud to pak přepneš do modu coherence tak se aplikace pro trading spouští přímo jako okno IOS bez nutnosti manuálního spuštění Windows.
 3. Děkuji za tento článek...musím přiznat, že přišel v pravou chvíli, jelikož zrovna řeším převod na účet IB. Mám jednu doplňující otázku. Na účtě u IB mám aktuálně cca 10000USD, tuto částku chci navýšit na cca 25000USD pro povolení intradenních obchodů. Članek jsem pochopil tak, že částku připsanou na účet IB nemusím na USD převádět a přesto IB v případě potřeby bude blokovat margin z těchto peněz. Zajímá mě pak jestli v případě, že převedu v CZK částku odpovídající cca 16000USD (tj. budu mít dohromady 26000USD) bude mi povoleno intradenní obchodování, nebo pro splnění limitu musím mít všechny peníze převedeny na USD?