Jump to content
Co nového? Mé kurzy

4fx

Members
 • Počet příspěvků

  3 385
 • Registrace

 • Poslední návštěva

 • Vítězných dnů

  283

 Content Type 

Diskuze

Aktuality

Články v klientské sekci

Info

Články a tutoriály

Komentáře zasláno od 4fx

 1. Před 3 hodinami, Hena napsal/a:

  Kolega trader zde na finančníku mne upozornil, že bychom podmínky pro MOPULL probírat neměli  - tu kľudne môžeš, Petr hovoril že by sme to nemali komunikovať na otvorených fórach, toto je fórum priamo k webináru, takže kľudne sa k MOPULLu môžeš pýtať čo potebuješ. ?

  Ahoj, nemyslím si, ve videu je jasně uvedeno, že táto diskuze je pouze pro otázky a nemáme zde publikovat konkrétní pravidla systému. Diskuze je tentokrát, oproti placeným kurzům, vedena v otevřeném fóru a má k ní přístup kdokoliv.

  B.

 2. 1 hour ago, honzasek napsal/a:

  Ahoj,

  gratuluji k dokončení kódu. Momentálně dokončuji výstupy, ale zaseknul jsem se na nějakých bodech ve vstupních podmínkách. Pokud by si byl ochoten poradit, byl bych moc rád.

  Honza

  Ahoj Honzo, víš, že rád poradím, ale zkus ještě zabojovat. Podle příspěvků v jiných vláknech máš s AFL podstatně větší zkušenosti než já. Navíc Petr prosil abychom v tomto otevřeném vlákně detaily nezveřejňovali.

  B.

 3. Dobrý den, příjemně mě překvapil obsah a pohled na trhy z jiného úhlu něž u předchozích strategií. Forma bez poskytnutí kódu pro hledání signálů mě ze začátku trochu zklamala, Amibroker sice používám, ale dosud jsem pracoval pouze s hotovými AFL kódy, které jsem pouze upravoval. Avšak chuť vyzkoušet tuto strategii v praxi mě motivovala natolik, že jsem se pustil do psaní kódu a ve výsledku se mi za odpoledne podařilo vytvořit funkční systém generující identické signály. Mám z toho radost, je to muj první vlastní AFL kód a opět jsem se posunul velký kus dopředu.

  Snad tento příspěvek inspiruje i ostatní, opravdu to není složité, všechny potřebné vodítka druhá lekce obsahuje (stačí se zaměřit na detaily) a zbytek se dá dohledat.

  Děkuji

  B.

  • Líbí se 2
 4. Děkuji za tento článek...musím přiznat, že přišel v pravou chvíli, jelikož zrovna řeším převod na účet IB.
  Mám jednu doplňující otázku. Na účtě u IB mám aktuálně cca 10000USD, tuto částku chci navýšit na cca 25000USD pro povolení intradenních obchodů. Članek jsem pochopil tak, že částku připsanou na účet IB nemusím na USD převádět a přesto IB v případě potřeby bude blokovat margin z těchto peněz.
  Zajímá mě pak jestli v případě, že převedu v CZK částku odpovídající cca 16000USD (tj. budu mít dohromady 26000USD) bude mi povoleno intradenní obchodování, nebo pro splnění limitu musím mít všechny peníze převedeny na USD?

×
×
 • Vytvořit...