Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Hledat v
 • Více možností...
Najít obsah, který ...
Hledat výsledky v ...

TH28

Members
 • Počet příspěvků

  200
 • Registrace

 • Poslední návštěva

Poslední návštěvnící profilu

1 259 zobrazení profilu

TH28's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

4

Komunitní reputace

 1. TH28

  Sierra Chart - nastaveni II

  Díky za navedení. Tak pokud to lze proč si neudělat větší komfort při obchodování, že. Ale samozřejmě to není něco na čem padá úspěšný trading :-)
 2. TH28

  Edakk- psychologický deník, jak válčím denně na ropě

  No je to mazec, co :-) Zajímavý je tvůj koment, k možnému zvýšení kontraktů. Chceš hned jít do zvyšování kontraktů předpokládám dle tvého pozition sizingu už v této fázi? Osobně bych spíš počkal na delší časové období s 1K jakoubudeš mít výkonnost, ale zase jenom tipuji páč neznám tvůk MM ani PS :-)
 3. TH28

  Edakk- psychologický deník, jak válčím denně na ropě

  Zdar chlape, dívám se dívám na screenu na ten tvůj zakreslený poslední vstup. Pokud chápu dobře tvoji logiku vstupů, co tě přimělo brát tento obchod? Šipka je inicializační bar ke vstupu, samotný vstupní bar není pod EMA? Ale samozřejmě neznám tvůj širší kontext obchodování....
 4. TH28

  Sierra Chart - nastaveni II

  Ahoj, lze si nakonfigurovat i tyto tlačítka, kde bych např. místo BUY/SELL ASK/BID měl příkat BUY/SELL LIMIT nebo STOP? Díky za info....
 5. TH28

  Edakk- psychologický deník, jak válčím denně na ropě

  2-3hod, mohl bych i více, mám flexibilní práci.
 6. TH28

  Edakk- psychologický deník, jak válčím denně na ropě

  No to je je samozřejmě velké téma. Zatím nemám v dohledné době ambice dělat na fulltime. Ale rád bych zhodnotil účet o desítky procent ročně. Že to nebude jednoduchá cesta jsem si plně vědom. Všechno chce svůj čas, mít to v hlavě srovnané, mít podporu od rodiny a rozumný startovací kapitál. V současnosti disponuji vším. Teď si musím najít svůj styl obchodování a ten dlouhodobě pilovat řekl bych až na krev, dokud to člověk nebude dělat absolutně automatizovaně a pak se bavme o tom, že se pustím na live. No uvidíme kam mě to zavede :-)
 7. TH28

  Edakk- psychologický deník, jak válčím denně na ropě

  No je pravda, že S/R a základní TL zakresluji, ale né až takovým způsobem jako to máš ty :-) Pokud správně čtu mezi řádky v tvých grafech a zakreslených TL + channels tak je to protnutí S/R, channels + EMA. Zajímavé je sledovat ty tvoje vstupy označené zelenými šipkami .... Jak si vlastně začal přístupem k tradingu? Několikaměsíční příprava na sim účtu a pak live nebo už sis také prošel kolečko s live jako já před pár lety a zase pěkně zpátky na zem a pěkně od začátku... Díky za tvůj pohled a tvoje postřehy. Svůj systém mám, ale jedu to v současnosti přes replay a fundování účtu a fungování v sim účtu plánuji v průběhu prázdnin pak si tu také založím svůj deník.
 8. TH28

  Edakk- psychologický deník, jak válčím denně na ropě

  Ahoj Sevig, reaguji na naši debatu nad nastavením formátu grafu pro price action z vlákna Sierry. Náhodně jsem si vybral den 26/2/2018 trh ES a nechal jsem si zobrazit odpolední seanci od 13hod, trh ten den dost trendoval, ale to není podstatné. Pokud se podívám na vizuální zobrazení grafu tak je pravda, že oproti tickovému range je Trade of numbers čitelnější, ale proti minutovému grafu tam už zase takový rozdíl nevidím. Ve finále je to o tom co ti sedí, v čem se cítíš komfortně, co ti vydělává peníze, že :-) Ináč držím palce při live! K tomu tvému obchodování, máš k tomu širší kontext jak plánuješ obchody než začneš seanci (jiný TF, pracuješ hodně s trendovými linkami, používáš EMA. Na PT ani SL se tě ptát nebudu to je vysoce individuální. Ale to plánování jak uvažuješ o logických zónách např. z vyšší struktury trhu by mě zajímalo pro inspiraci.
 9. TH28

  Sierra Chart - nastaveni II

  O.K. Písnimi ještě jaký trh obchoduješ a jaké máš nastavení počtu obchodu na jeden numbers bar. Já si to porovnám v testu vůči tickovým, range a numbers of trades....
 10. TH28

  Sierra Chart - nastaveni II

  O.K. Díky za navedení. V čem osobně vidíš výhodu v numbers of trades per bar?
 11. TH28

  Sierra Chart - nastaveni II

  O.K. Díky za navedení i radu do života :-) Tom
 12. TH28

  Sierra Chart - nastaveni II

  Ahoj, dá někdo radu jak v SCH zobrazit range bars? Děkuji, Tom
 13. TH28

  Sierra Chart - obchodování z grafu

  Ahojte, když chci posunout zadaný příkaz tak se mi pokaždé ukazuje okno na nové potvrzení ceny kam chci posunout SL nebo PT. Jak se této fičuroviny v SCH zbavím. Prošel jsem snad veškerá nastavení v "Trade" záložce a nemohu to najít. Děkuji předem za radu, Tom
 14. TH28

  nastavení pro Fims

  Dobrý den Petře, najdu někde záznam webináře z 27.3.? Jsem absolventem kurzu FIMS. Děkuji TOM
 15. TH28

  NinjaTrader - prosím o radu II

  Ahojte, dokáži si vyexportovat z NT8 např.akciový titul nebo ideálně více titulů do cvs nebo txt formátu? Děkuji Hubini
×
×
 • Vytvořit...

Důležitá informace

Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy.