Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Hledat v
 • Více možností...
Najít obsah, který ...
Hledat výsledky v ...

Belier

Members
 • Počet příspěvků

  140
 • Registrace

 • Poslední návštěva

Komunitní reputace

0 Neutrální

Více o Belier

 • Hodnost
  Advanced Member
 1. tatanka, rozhodně nic ve zlém, do jisté míry to relevantní je, ale zásadní faktor je to, že je to z 8 stovek, při tomto "nic" se zkrátka obchoduje jednodušeji, je to jako demo vs real, byť logika velí, že je to jen matematika, často ty nuly za číslem dokážou nadělat hodně velkou paseku, protože dokáží spustit kolotoč emocí. U 8 stovek ti je zkrátka jedno, jestli z toho něco bude nebo ne. Tím samozřejmě nechci říct, že to není pěkný výsledek, jen to ve zdejší komunitě asi neobstojí jako seriozní výsledek :)
 2. Segina: při vší úctě, už mi to nedalo a musím reagovat, četl jsem Tvé příspěvky v jiném vlákně, čeština mě opravdu ubíjela, ale o tom to není.. V jiném vlákně jsi psal, že uvažuješ nad úvěrem, abys měl prachy na trading.. Tady ukazuješ screeny, kde testuješ s milionovými obchody.. Po tom, co jsem četl ve Tvých příspěvcích, mi prostě nesedí to, že bys mohl "kázat" o tom, jak se dělají velké prachy a o čem trading skutečně je. Působí to spíš na mě, jako když vášnivá školačka pustí demo, napere tam x lotů, ukáže milionový open profit a jde se chvástat na fórum. Co se týče tématu, sám obchodu
 3. Belier

  Komentáře a tipy k vývoji měnových párů - VI.

  na té libře jsem vyletěl, teď mám zálusk na nzdusd, jestli dolar konečně posílí, tak by to mohlo letět všecko dolů, ostatně australan už padá, tak uvidíme.
 4. Belier

  Obchodní strategie

  K těm robotům, někde tu zaznělo, že pokud by dotyčný měl ziskový systém, nedal by ho z ruky, ale oni ho z ruky taky nedávají (ikdyž ta možnost koupení přímo robota, tj. SW kódu existuje, ale je pěkně mastná), jen dávají možnost jeho využívání. Jinak souhlasím s tím, že tato společnost po nedávné expanzi je zde v ČR a SR relativně nová a tak se to může vyvíjet kterýmkoliv směrem, já sám mám 4 roboty a nějakou dobu s nima spolupracuju (dá se říci, že jsem na nich nenechal nit suchou, protože v začátku jsem byl vůči nim velice skeptický, tak jsem je bombardoval dotazy na všechno možné) a také s d
 5. Belier

  Komentáře a tipy k vývoji měnových párů - VI.

  Rozumím no, já tam teprve vstupoval, tudíž výstup je až na stopce nad H a je to za plné R. Ono všechny ten jenové páry se zdají na break nahoru, tak uvidíme.
 6. Belier

  Komentáře a tipy k vývoji měnových párů - VI.

  audjpy 4H short, ačkoliv je jen jak čajíček, od začátku týdne, je to validní, z rezistence, 90.00 a pěkný pin
 7. Belier

  Komentáře a tipy k vývoji měnových párů - VI.

  mtrader: velice pěkný výsledek, jen tak dál (tu) cipinek: chápeš to správně
 8. Belier

  Komentáře a tipy k vývoji měnových párů - VI.

  Já včera zadával euraud na daily, avšak nedostal jsem se na retrace, totéž euro, 3x se to přiblížilo ke vstupu na 1,34 a na pip mě to nevzalo a tak to letí dolů beze mě.. škoda, že nemám JForex, tam bych to hned vyřešil OCO orderem a bylo by po ptákách. EA:
 9. Belier

  Komentáře a tipy k vývoji měnových párů - VI.

  Pěkné výsledky dneska, ta libra se splašila pěkně, toť fakt. Mimochodem na té 15m jedeš live, že? Jak si to stojí? Případně kolik uděláš cca obchodů za měsíc?
 10. Belier

  Komentáře a tipy k vývoji měnových párů - VI.

  Jinak k tomu UJ, já tam teda pin nevidím ani s nejvíc přimhouřenýma očima, co jen to jde :D ale v ten den se to dalo vzít spíše na EJ, tam už to vypadalo trochu líp, já nad ním i uvažoval, ale vzal jsem GJ, který měl nejlepší formu a vzhledem k tomu, že libra byla dost dost high (hlavně souzeno dle CADu), tak jsem u ní čekal, že sletí, to GC mě mrzí, na touchi jsem zkoušel vychytat obrat dolů, ale vyžral jsem 2x stopku, no a po třetí jsem do toho nešel a murpyho zákon nezklamal :D (pff, ani ten UC jsem nevzal).
 11. Belier

  Komentáře a tipy k vývoji měnových párů - VI.

  Zde jsou screeny, toho australana jsem nestihl, vzal jsem ho dodatečně. Targety jsou nyní níže.
 12. Belier

  Komentáře a tipy k vývoji měnových párů - VI.

  Ty trojúhelníky mám zakreslené pouze na těch touchích, na hlavním je nijak moc nesleduju, ale tyhle dva jsou dost zřetelné. Jinak na tom UJ, tam jsi měl na daily nějaký vstup? Vidím tam akorát 2x doji. Já se vezu v AUDJPY (v tom už dlouho) a GBPJPY od včerejška, zatím to vypadá, že tyto dva mi vynahradí předchozí ztráty.
 13. Belier

  Komentáře a tipy k vývoji měnových párů - VI.

  No, jsem velice zvědavý, kam tyhle 2 trojúhelníky breaknou:
 14. Belier

  Komentáře a tipy k vývoji měnových párů - VI.

  Pěkné obchody, ty kanaďany jsem pustil no, (UC a GC), co se týče toho mojeho euraud, právě toho jsem si byl vědom, raději bych takový signál z 1,5, ale vypadá to, že se to tam opravdu ještě podívá, zatím to stopka ustála, chybělo asi pár desetinek pipu a bylo by to venku :D no nicméně to vypadá, že to stejně vyletí ven.
 15. Belier

  Komentáře a tipy k vývoji měnových párů - VI.

  Jaký tam je spread? vyplatí se to? Já něco podobného bral na euraud 4H, target je hodně daleko a v cestě mu stojí 2 silné supporty, na druhou stranu pokud by se spustil dolů, jakože klidně může sletět na nějakou větší korekci, protože euraud letěl dost dlouho nahoru, tak bych ho zkusil ještě stáhnout níže, uvidíme.
×
×
 • Vytvořit...

Důležitá informace

Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy.