Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Hledat v
 • Více možností...
Najít obsah, který ...
Hledat výsledky v ...

garyfisher

Members
 • Počet příspěvků

  217
 • Registrace

 • Poslední návštěva

Komunitní reputace

0 Neutrální

Více o garyfisher

 • Hodnost
  Advanced Member
 1. Zkoušel jsem krátce Adaptrade Builder. Ale vypadá to, že neumí strategie na stock picking. Např. vybrat z portfolia akcií nějaké podle obchodního plánu a ty nakoupit. Jako to dělá tady na fóru třeba xzajic. Na to by se taky hodily genetické algoritmy. Nevíte někdo o podobném nástroji?
 2. garyfisher

  Problémy s linked účtem u IB

  Mám automat vlastní výroby v Javě. Ke Gateway jsem připojený i několik týdnů bez přestávky. Už to takhle dělám několik měsíců bez jakýchkoli problémů. Zdá se mi, že ono se to stejně každý den někdy kolem půlnoci NY času připojuje znovu. Asi dělají na serveru nějakou uzávěrku a já pak dostanu close data z předchozího dne. Připojovat znovu se nechci, protože mi automat obchoduje během celého dne.
 3. garyfisher

  Problémy s linked účtem u IB

  Nepoužívám stejné client ID. Ani chyba IB API tomu neodpovídá. Navíc pouze k jednomu účtu se připojuju automatem. K druhému s úplně jiným uživatelským jménem pouze s TWS.
 4. garyfisher

  Problémy s linked účtem u IB

  Mám aktuálně problém, který mě pěkně straší, protože to může hodně ovlivnit můj automat a jeho případné výpadky. Provozuju už svůj automat na akciové páry déle než půl roku, pokud počítám i paper trading. Za celou dobu jsem nezaznamenal žádný problém s IB API, připojením k IB Gateway nebo vykonáním příkazů. Nedávno jsem si ale založil druhý účet u IB (tzv. linked account), na kterém chci obchodovat pozičně ETFka. Ty účty jsou opravdu propojené, v TWS vidím oba dva a můžu mezi nima přepínat, pokud se tam přihlásím pod uživatelem, který má práva na oba. Problém je, že už se mi dvakrát stalo, že když se udělal obchod na druhém účtu s ETF, tak se mi nějakým způsobem rozhodilo připojení automatu k účtu prvnímu. A to ještě tak, že data proudí dál, ale při prvním příkazu nebo jiné operaci to spadne. Takže se to tváří v pořádku, ale když je potřeba uzavřít nebo otevřít pár, dojde k chybě (200 - No security definition has been found for the request). Netušíte někdo, čím by to mohlo být? Já trochu podezírám ten linked account a sdílenou subscription dat. Ale když zapnu dvě TWS na dvou různých počítačích, všechno je v pohodě a data dostávám. IB podpora mi jenom doporučila zapnout detailní logování a pak jim to poslat. Kolik vlastně uživatelů můžu mít připojeno na jedna data, když mám dva účty? Díky, Gary PS: omlouvám se za duplicitní příspěvek, ale dávám ho i sem, a nejen do VIP vlákna. Třeba zná někdo odpověď
 5. garyfisher

  AKCIE-historická data

  fxmagico Napsal: ------------------------------------------------------- > www.ulozto.cz/11440372/export-rar Diky moc. Tohle jsem presne potreboval. (tu)
 6. garyfisher

  AKCIE-historická data

  fxmagico Napsal: ------------------------------------------------------- > Zdravim, data na sp500 timeframe petiminuta muzete > najit zde: > www.ulozto.cz/11295336/export-rar > Preji prijemnou zabavu. Soubor byl smazan, to pise. Muzes to nasdilet jeste jednou prosim? Diky
 7. garyfisher

  AKCIE-historická data

  fxmagico Napsal: ------------------------------------------------------- > Dobrý den, > > sháním pětiminutová data, tak 2 roky do historie > na všechny alespoň trochu likvidní akcie kromě > tech z US. Jde mi o evropské, australské, > japonské, v podstatě všechny co jsou. Pokud jsem > na nějaký důležitý trh zapomněl tak mě prosím > doplňte. Nevíte o nějakém kvalitním zdroji za > přijatelnou cenu? > > ideální by byl formát: DD/MM/YYYY, Time, Open, > High, Low, Close, Volume > > Děkuji. Honza Přidávám se. Potřeboval bych ID data pro akcie pro jeden menší backtest. Nemusí být ani úplně nejaktuálnější. Prostě si chci něco vyzkoušet a nechce se mi za to kvůli tomu platit. Nějaké doporučení? Díky
×

Důležitá informace

Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy.