Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Hledat v
 • Více možností...
Najít obsah, který ...
Hledat výsledky v ...

Edakk

Members
 • Počet příspěvků

  46
 • Registrace

 • Poslední návštěva

Komunitní reputace

0 Neutrální

Více o Edakk

 • Hodnost
  Advanced Member

Poslední návštěvnící profilu

774 zobrazení profilu
 1. Edakk

  Edakk- psychologický deník, jak válčím denně na ropě

  Zatím jsem bral jeden, je potřeba se víc koncentrovat a předpřipravit budoucí postup. Vědět, proč to tak je. Několikrát si ho projet.
 2. Edakk

  Edakk- psychologický deník, jak válčím denně na ropě

  5) upravena na- max. equity a 1x týdně o vikendu
 3. Edakk

  Edakk- psychologický deník, jak válčím denně na ropě

  2), 4) jsem zrušil úplně 3) upravena 4. úkol- brát všechny platné vstupy, kašlat na výběr správné vstupní techniky, řízení pozice. Jde pouze o vstupy. Vést statistiku zde.
 4. Edakk

  Edakk- psychologický deník, jak válčím denně na ropě

  Intraday a práce, to je asi stejná otázka jako, že někdo cílí na 50% zhodnocení ročně a jiný měsíčně. Každý si podle svých cílů a schopností nastavuje veškeré vnější parametry související s obchodováním. Dokážu si představit, že někdo obchoduje 2-3 hodiny po práci a je naprosto spokojen. Podobná otázka. Budeš radši hned od začátku vydělávat 100% ročně na kontrakt , nebo prvních 10 let nic a pak 1000%. Nejspíš skoro každého napadne, ze "začátku" těch 100%, na těch tisíc se dopracuji časem. Jenže tohle může ničt a taky v 99% případů ničí správné návyky. Rozdílné tipy obchodníkú, to je něco, jako jiné živočišné druhy. Názorová shoda není možná ani teoreticky, proto je naprosto zbytečné snažit se někoho přesvědčit o té své pravdě. Jen prostě nemám rád tvrzení tipu, trhy takto nefungují, to není realistická představa....
 5. Edakk

  Edakk- psychologický deník, jak válčím denně na ropě

  3. úkol- PO- Ode dneška se v OH soustředit jen na obchodování. Důvod, že jsem si platného vstupu nevšiml, přestal existovat. U všech záměrně vynechaných vstupů ihned zapsat proč. Úkol, brát alespoň jeden platný vstup denně, platí natrvalo. Ajíne, zveřejňování obchodů nastane, až budu mít řádně vyřešeny všechny úkony, které tomu musí bezpodmínečně předcházet.
 6. Edakk

  Edakk- psychologický deník, jak válčím denně na ropě

  Měl jsem tu napsanou story z jakých důvodů, kde a jak jsem si od 18.12. 2016 začal hledat trading coache. Pak jsem se tomu sám začal smát, proč jako bych to tu měl zveřejňovat, když je to důležitá událost tak akorát pro mě a nikoho jiného to stejně zajímat nebude. Ta cesta byla hodně poučná. Musel jsem dát všanc svůj systém a projít i lidsky. Na oplátku jsem získal stálý mentoring a výuku správného čtení a vizualizace struktury trhu pomocí MP. A proč to sem píšu? Začal jsem dostávat domácí úkoly a to doslova. Včera před open první. 1. úkol - PA- Vzít jakýkoliv platný vstup podle obchodního plánu a umět si obhájit jeho logiku dle struktury trhu. 2. úkol- SO+NE - Založit obchodní deník a vést v něm všechny platné obchody, které jsem měl dle OP vzít. Zpracovat všechny hypotetické obchody (jejich obhajoba+ screeny) za minulý pracovní týden.
 7. Edakk

  Edakk- psychologický deník, jak válčím denně na ropě

  AKTUALIZACE: Nyní vyhodnocuji strukturu trhu přes Market Profil. Lépe mi to vyhovuje než přes klasické swingy. Zvětšil jsem i time frame. Posunul se víc ke swingovému obchodování, pokud vidím potenciál pro pohyb. Vizualizuji a procentuelně ohodnocuji pravděpodobnost daného scénáře, že nastane. Skalping za pomocí orderflow úplně opustil. Časově jsem to nestíhal.
 8. Edakk

  Edakk- psychologický deník, jak válčím denně na ropě

  Zdravim, díky a nápodobně. K tvé otázce. Co se týče samotného braní obchodů, tam je důvod jasný. Některé situace v trhu nemám dořešené a některé dostatečně zažité v reálném čase. Proto prostě některé vstupy nevezmu a některé mi utečou než se rozhoupu. To odstraním časem. Dále mě nejvíce limituje, že nemám precizně vedené záznamy. Brání mi to ve zlepšování. To je záležitost povahy, jsem papírkový typ a bordelář. Ovšem i toto je řešitelné. Doteď jsem kladl důraz na jiné aspekty obchodování a nepovažoval výše zmíněné za nějakou výraznou překážku. Nyní nastal čas to prioritně řešit. Jak moc chaoticky píšu, neumím posoudit a neřešim. Záměr není, aby to tu bylo pěkné počtení pro někoho jiného. Tady jen ventiluji, co, kdy a jak potřebuji bez ladu a skladu.
 9. Edakk

  Edakk- psychologický deník, jak válčím denně na ropě

  Skoro jsem se lekl takhle po ránu, ale pěkná změna grafiky.
 10. Edakk

  Edakk- psychologický deník, jak válčím denně na ropě

  Ajíne díky za upozornění. Co se týče zveřejňování obchodů, jsem si myslel, že se bez toho obejdu. Jenže stále mám problémy s disciplínou, v tomto ohledu jsem se nikam neposunul. Vím, že stačí překonat počáteční odpor a bude to dobré, ale samo od sebe, nějakým přirozeným vývojem, se to nejspíš asi fakt nestane. Na to se znám příliš dobře. Dříve jsem na tvou otázku nereagoval z důvodu, abych zde nesliboval nečo, co případně nebudu schopen či ochoten splnit. Je to závazek jak ... Ano, jdu do toho kvůli sobě. Jakou formu zvolím ještě uvidím, jen nechci případně dělat jednu práci dvakrát. To obnáší i případné mazání věcí, které nechci zveřejňovat. Sám jsem na sebe zvědav, zda a jak dlouho to případně vydržím. Naštěstí stále věřím na víly.
 11. Edakk

  Edakk- psychologický deník, jak válčím denně na ropě

  BOT 1 CL JAN17 Futures 47.69 USD NOV 22 19:33:19 SLD 1 CL JAN17 Futures 48.27 USD NOV 22 20:37:58 SLD 1 CL JAN17 Futures 48.14 USD NOV 23 10:46:08 BOT 1 CL JAN17 Futures 48.20 USD NOV 23 11:07:43 BOT 1 CL JAN17 Futures 47.46 USD NOV 24 08:11:41 SLD 1 CL JAN17 Futures 47.53 USD NOV 24 09:03:58
 12. Edakk

  Edakk- psychologický deník, jak válčím denně na ropě

  1) hladiny nutno ráno, večer bývám někdy už moc unavený 8) taky hned ráno po běhu, vyhovuje mnohem víc 9) nastaven nejpozdější čas 7) strečink- co nejdřív je možno 3) ticho- pro soustředění nejlepší
 13. Tohle je vždycky velká radost číst, že někdo to má takto nastaveno. Pokud se má opravdu skončit v tom nejlepším, tak načasování je opravdu dokonalé. Psát víc nic netřeba. Jo a díky.
 14. Edakk

  Edakk- psychologický deník, jak válčím denně na ropě

  10.11. 2016 potvrzuji pravidlo č. 10
 15. Edakk

  Edakk- psychologický deník, jak válčím denně na ropě

  hruska - díky, zatím jsem toho fakticky moc nepředvedl Body 1,2,9 v pohodě dávam od začátku. Našel jsem dostatečnou vnitřní motivaci, která mi pomáhá plnit body 3,7,8. Pro bod 4 si stačilo uvědomit, že je to ztráta času. Proto, abych mohl začít plnit body 5,6, které jsem dosud nikdy řádně neplnil, jsem potřeboval pochopit svoji minulost, povahu, karmu, proč mam věci jak mam a přestat se stavět proti své přirozenosti. Už vím, na co si dát pozor, na jakých schopnostech stavět, koho a co potřebuji pro dokonalý úspěch. 1.11. 2016 je ve chvíli, kdy už mam vše potřebné první ideálních datum pro restart.
×
×
 • Vytvořit...

Důležitá informace

Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy.