Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Hledat v
 • Více možností...
Najít obsah, který ...
Hledat výsledky v ...

X3R0.

Members
 • Počet příspěvků

  36
 • Registrace

 • Poslední návštěva

Komunitní reputace

0 Neutrální

Více o X3R0.

 • Hodnost
  Advanced Member
 1. X3R0.

  Diskuze k článku: Mistr Jiro sní o sushi

  Tak tento článek je naprosto dokonalý, dávám tisknout a už mi bude "ouzko" tak si jej přečtu, abych do sebe dostal další energii k práci. Díky.
 2. X3R0.

  free data feed pro NinjaTrader

  Děkuji za vaše odpovědi. Ať se vám daří (tu) Dušan
 3. X3R0.

  free data feed pro NinjaTrader

  Zdravím všechny tradery :) Chtěl bych se vás zeptat, zda-li nevíte o nějakém data providerovi mimo zen-fire, který poskytuje zkušební free realtime data? Má zen-fire free licence už vypršela, a tak sháním ještě na jeden či dva měsíce alternativní data feed, díky kterému bych mohl papertradovat. Hledal jsem něco na googlu a zde na foru, ale zatím jsem nic neobjevil. Předem děkuji za Vaše reakce. Dušan
 4. X3R0.

  Diskuze k článku: Vše začíná výzkumem

  Děkuji za další skvělý článek. Budu jej pročítat častěji, abych se ujistil, že vše co dělám, dělám správně. (tu)
 5. To je naproste skvělý článek. Po jeho přečtení se člověk musí zamyslet a zhodnotit, jestli to, co dělá, dělá opravdu zodpověďně a správně. Děkuji autorům za jeho publikaci. X3R0.
 6. to Nickirout: To je snad nejzajímavější příspěvek, co jsem zde na finančníku ohledně psychologie četl. Jsem ve fázi backtestingu, takže mám ještě celou cestu před sebou, ale takový příspěvek člověka hodně nakopne a donutí jej víc přemýšlet. Příspěvek kopíruju a ukládám do počítači, pokud to autorovi nevadí, protože jej považuji za natolik komplexní a zajímavý, že si zaslouží čestné místo v materiálu, z kterého se učím a dělám si do něj poznámky :-) X3R0.
 7. X3R0.

  NinjaTrader - prosím o radu II

  to mě mohlo napadnout, měl jsem tam nastavené špatné datum. Mnohokrát děkuji za radu, backtest může začít. X3R0.
 8. X3R0.

  NinjaTrader - prosím o radu II

  Zdravím všechy tradery. Chtěl bych vás poprosit o radu. Sehnal jsem si historická intradenní data trhu YM a NQ od září do prosince loňského roku(12-11) a nemůžu tato data zobrazit v NinjaTraderu. Prvně jsem data z NT na jednom počítači exportoval do souboru a tyto data naimportoval do NT na jiném počítači. Objevila se hláška historical data imported succesfully, ale nevím, jak tato data teď zobrazit v grafu. Zkoušel jsem přes New – chart a pustit data ze seznamu instrumentů – pomocí instrument manageru jsem přidal správný kontraktní měsíc – ale otevřel se mi pouze prázdný graf.
 9. X3R0.

  Woodie CCI system

  Ještě mě tak napadá, že u těch divergencí na HOD LOD můžeš počkat na prolomení nulové linky a tím vyfiltrovat řadu falešných divergencí :) a někdy se i stane, že po divergenci na HOD, LOD se vytvoří ještě nová, vyšší hodnota, která ti zasáhne SL a pak se trh obrátí a jde tvým směrem. Tím pádem se počkání na prolomení nulové linky může jevit jako dobré řešení :) X3R0.
 10. X3R0.

  Woodie CCI system

  Já se taky chystám na FinWin, byl bych totiž hlupák, kdybych nevyužil příležitosti, která se mi nabízí - můj otec byl na obou seminářích e-mini, takže doma mám ta podrobná skripta tohoto systému s většinou patternů. A asi taktéž nebudu backtestovat celý půlrok, ale spíš to vidím na jeden kvartál s tím, že první otestuju trendové patterny a pak protitrendové. K tomuto přidám výše zmíněné divergence a pak budu mít jakž tak jasno, co mi vyhovuje, co ne, a pustím se na paper. Myslím že to někde psal i některý z uživatelů, co už jede live, že netestoval komplet rok/půlrok, ale měl jenom hrubý
 11. X3R0.

  Woodie CCI system

  Já právě nevěděl, jak si to myslel. Mě to prostě zafungovalo a nechtěl bych ty věci nějak přeoptimalizovat, říkám si, že čím míň indikátorů, tím líp. A porovnával jsem, když se divergence tvoří z extremů a kdy ne, a nějak se mi líbí právě ty "extrémní" - však sám víš, že pro každého je v tradingu prioritní něco jiného. A pořád backtestuješ trendové patterny FinWinu nebo jsi zapojil už nějaké protitrendové? No a soudě podle toho, jak vidím tvé zapálení pro PP se chceš asi co nejdřív pustit na live, co? :)
 12. X3R0.

  Woodie CCI system

  To spec799: Já ta pravidla nikomu nenutím, já jenom říkám, podle jakých pravidel jsem já sám backtestoval a chtěl jsem jenom poskytnout výsledky, názor ať si udělá každý sám :) Jinak si myslím, že u divergencí na HOD a LOD máš hodně vysokou pravděpodobnost, že trh půjde právě tvým směrem. Soustředil jsem se vyloženě na „okaté“ divergence a DT/DB jsem ani nehledal. To paulus: Vím, že měsíc je poměrně málo, jenom jsem to chtěl zkusit a byl jsem celkem překvapen výsledkem, tak jsem ho sem napsal :) Dneska se ještě pustím do backtestu měsíce února a výsledky sem potom pošlu. No a jak přijdu
 13. X3R0.

  Woodie CCI system

  Zdravím všechny tradery. Předem se omlouvám, že tento příspěvek nebude přímo k WCCI, ale nevím, kam bych jej měl napsat. Při testování ZLR patternu jsem si všímal, že se na HOD a LOD velmi často tvoří divergence a tak jsem se rozhodl, že si udělám takový malý backtest. Tak jsem dneska zapl platformu a zbacktestoval celý leden na NQ. Pro divergence na CCI jsem si dal jasné pravidla: obchoduji(backtestuji) jenom divergenci, která má jedno „rameno“ v extrému, to je nad/pod linkou +-200 a to druhé v oblasti 0-(+-200) a tvoří se na LOD nebo HOD. Backtestoval jsem i dvě divergence s
 14. X3R0.

  MAE a MFE

  Děkuji za odpověď (tu) X3R0.
 15. X3R0.

  MAE a MFE

  Dobrý den, měl bych na vás jeden dotaz. Jakou hodnotu MAE zapisujete, když dostanete vstupní signál ale trh jde absolutně proti vám a MFE máte prakticky 0 a okamžitě se dostáváte do ztráty? Nevím, jestli jsem to dostatečně vysvětlil, ale neumím to jinak. X3R0.
×
×
 • Vytvořit...

Důležitá informace

Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy.