Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Hledat v
 • Více možností...
Najít obsah, který ...
Hledat výsledky v ...

DrakJRT

Members
 • Počet příspěvků

  43
 • Registrace

 • Poslední návštěva

Komunitní reputace

0 Neutrální

Více o DrakJRT

 • Hodnost
  Advanced Member
 1. DrakJRT

  AMP Futures

  Pokud to tvrdí Miro, nejspíš to tak bude. Já DOM nepoužívám, pracuji v grafu v NT a jak už jsem psal, nepoužívám data CQG, která mohou mít jiné fce než Zenfire. Každopádně když mi vypadne připojení k internetu nebo napojení na data a cena se mi prožene přes PT nebo SL, nejsem vyplněn. Toť moje zkušenost.
 2. DrakJRT

  AMP Futures

  Michall89: Příkaz SL a PT včetně OCO vazby je držen u tebe v PC, tzn když ti v pozici klekne připojení na data od brokera, tak vlastně nemáš pozici chráněnou. Data CQG už tušim OCO vazbu umí, ale nemám s tím zkušenost protože kvůli neustálému vypadávání připojení byla nepoužitelná a musel sem přejít na Zenfire, kde tenhle problém není.
 3. DrakJRT

  AMP Futures

  Pribináček: Přes AirBank jsem chtěl původně taky fundovat účet, ale nebyli schopni říct výši poplatků, která s převodem bude spojená...a to jak na pobočce, na infolince ani na FB stránkách. Přes KB to bylo dohromady cca 1400kč
 4. DrakJRT

  AMP Futures

  Ahoj, vlastní zkušenost nemam, ale nevidim důvod proč by měli dělat dusno. Miro je pryč, ale jinak dneska velmi rychle reagovali. Zaškrtává se to do formuláře o výběru peněz a stojí to tušim 40 babek. Zkus se zeptat nového brokera, jestli neumí zařídit tenhle převod za tebe.
 5. Hezký večer, ne, pokud byste četl dříve než píšete, zjistil byste, že hodnota bodu na TF je 100$ viz 5 příspěvek na první stránce tohoto vlákna.
 6. DrakJRT

  Diskuze k aktuálnímu dění na trzích V

  Jen upřesním, že tuhle fake zprávu na Twitteru vydala agentura AP, což ale na věci nic nemění.
 7. youd: Na Market Profile mam indikátor od FinAlg, který se importuje do NT a následně používá na graf jako jakýkoliv jiný indikátor. Akorát místo svíček vykreslí písmenka. Je náročný na CPU a pokud mám současně zobrazeno více profilů najednou (třeba denní, týdenní a měsíčníú, je to na výkonu opravdu znát. NT verze 8 by tento problém měla řešit podporou více jader procesoru. Volume na jednotlivých cenách se mi zobrazuje klasicky vedle písmenek. Pokud máte namysli nějaký samostatný volume profil, tak ten nepoužívám, ale v NT jsem ho viděl, takže S nastavením jsem bojoval asi 2 týdny než jsem to vše nastavil do současné vyhovující podoby. Pro prohlížení není třeba být připojen k datům a využívají se historická data. Ten o kterém mluvíte neznám, takže neporadím. Můj setup vypadá následovně: Mimo záběr mám zobrazeny ještě týdenní a měsíční profily, ze kterých beru VAL a VAH úrovně.
 8. Dokončení předchozího příspěvku, nemám právo editovat (?) Nadruhou stranu S/R úrovně nabízí opravdu dobrý potenciál pro následný pohyb viz screen z 16.4.2013 - tlusté červené čáry jsou měsíční VAH, v tomto konkrétním dni bylo MFE do close dne přes 14 bodů na ES a navíc vstupujeme téměř na LOW dne a trh se velmi rychle vzdálí od vstupu. Vhodné body pro výstup jsou znázorněné ve screenu. Další příklad si můžete najít v pátek 19.4.2013 kdy podobně silná úroveň byla na 1541,50 - v tomto případě cena úroveň nejdřív prorazila nahoru, vrátila se k ní 2x a po hodině strachu se odrazila vzhůru. Nutný je ovšem RRR minimálně 1:2, spíš 1:3 a čekat na takové úrovni limitem, abychom v případě úspěchu měli co nejlepší pozici pro dané RRR. Osobně vstupuji na úrovních, které mám potvrzené vícero způsoby - přes MP a celkové chování trhu. Drak
 9. Dobrý den vespolek, dovolte mi podělit se o své zkušenosti s S/R úrovněmi. Nechci ani tak komentovat screen z článku jako obchodování odrazů / průrazů úrovní tak jak ho používám já. Podle mě je hlavním úskalím S/R úrovní jejich správné stanovení. Při běžně používaném SL totiž záleží na každém ticku a chyně zakreslená úroveň může být pro výsledek fatální i když trefíte směr a trh se skutečně odrazí...ale už bez vás. Někdo pro to používá TA, já využívám úrovní stanovených market profilem a to zejména týdenních a měsíčních VAH a VAL. Jak už tu někdo psal, není možné na každé čáře slepě čekat limitním příkazem a doufat, že právě zde cena zareaguje a otočí se naším směrem. Ani na zásadních cenových úrovních není nic jisté a pokud budeme nakupovat proti panickým výprodejům, nemůže to dopadnout dobře i kdyby tam předtím trh otáčel třeba 4x za sebou. Nadruhou stranu S/R úrovně nabízí opravdu dobrý potenciál pro následný pohyb viz screen z
 10. V tom případě kontaktujte support NT, jsou velmi ochotní pomoct i když to někdy trvá déle, než se doberete k tomu, co způsobuje problém.
 11. Řekl bych, že bude nějaký šotek v NT - zkusil bych v nabídce pravého tlačítka myši zvolit "reload all historical data" a "reload ninja script" případně otevřít graf v novém workspace a v novém chart, pokud to nepomůže, tak v nastavení je možnost repair DB. Jako poslední mě napadá možnost chybného nastavení v data series - kolonka DATA. Snad to pomůže
 12. Dobrý den Peter, připojení na data se dělá přes horní lištu, nabídka File -> Connect Zde si můžete vybrat připojení i přes Yahoo a objeví se zde i připojení k real datům až si nějaké zařídíte (Zenfire, CQG, IQFeed...) Doporučuji pročíst si toto vlákno, seznámit se s programem a jeho funkcemi (přes HELP), případně využít videotutoriály přímo od NT suportu na Youtube. Na všechny následné dotazy zde dostanete odpovědi ;-) Ještě k Yahoo - budou to s největší pravděpodobností End Of Day data (stejně jako defaultně nabízený Google, Kinetick nebo External Data Feed) a proto vhodná maximálně pro backtest, nikoliv pro papertrading. Hezký den DrakJRT
 13. Podle mě zdokonalili systém ověřování aby znemožnili takové donekonečna se prodlužující demo. Zkuste při žádosti použít nejen jiný PC s čistou IP adresou, ale také nově založený email a čistou instalaci NT na tomto PC (pro případ, že by byla k ověření používána i MAC adresa). 300$ ročně za data se může zdát dost, ale na druhou stranu je to částka, kterou mnozí z nás prokouříme za 3měsíce anebo proobchodujeme během 3 SL za 1 den ;-) Anebo si stahujte denně replay data zdarma a obchodujte s 1 denním zpožděním.
 14. Pokud používáš demo účet, ten je omezen tušim na 20-30 dní, tzn s největší pravděpodobností demo vypršelo. Řešením je přemluvit brokera, aby ti demo prodloužil, zažádat si o demo u jiného brokera, zažádat o demo jiného poskytovatele dat nebo zaplatit za data (u AMP 25$ měsíčně).
 15. DrakJRT

  EXCEL - rady a tipy

  Nejde mi zeditovat příspěvek, takže ještě doplním: Pokud nepotřebuješ používat podmínky (např >0 apod...), lze použít i fci POČET, která vrací počet čísel v dané oblasti (text se počítat nebude)
×
×
 • Vytvořit...

Důležitá informace

Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy.