Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Hledat v
 • Více možností...
Najít obsah, který ...
Hledat výsledky v ...

Rodeur

Members
 • Počet příspěvků

  45
 • Registrace

 • Poslední návštěva

Komunitní reputace

0 Neutrální

Více o Rodeur

 • Hodnost
  Advanced Member

Poslední návštěvnící profilu

Seznam posledních návštěvníků profilu je vypnut a není zobrazován.

 1. Jde, ale přenesou se Ti tam jen linky, které zakreslíš do grafu TF 2 min. Linky, které máš zkopírované v grafu TF 2min z jiného grafu se v numbers barech neobjeví. (Tedy alespoň jsem nepřišel na to, jak je zobrazit že 2 různých grafů..)
 2. Zdravím Vás Peře, moc pěkný článek, který mě ujistil, že jsem na správné cestě a pomohl mi zhodnotit moji dosavadní práci v papertradingu. Motivace k ještě větší trpělivosti. Děkuji.
 3. Děkuji Petře, jednalo se opravdu o přenos v rámci jednoho chartbooku, takže stačilo místo názvu a čísla vyplnit pouze číslo grafu vyššího TF a už to funguje. Ještě jednou díky za rychlou odpověď! Martin :)
 4. Zdravím všechny, narazil jsem na takový drobný problém v synchronizaci chartu s vyšším a nižším timeframe pro automatické překreslování zakreslených SR z TF 30min do grafu s TF 2min. Petr to pěkně a jednoduše popsal, ale mně se to ne a ne překreslit. Na prvním screenu mám zobrazené nastavení prac. plochy, snažím se o synchronizaci okna NQ-2min a okna NQ-30min. (což je číslo grafu #9). Poslední screen je jak jsem to zadal do nastavení Advanced settings 2 v okně u NQ-2. Řekl bych, že jsem udělal vše jako v Petrově návodu a snažím se o to od vydání tohoto článku,ale nemohu přijítna to, kde mám
 5. Zdravím všechny, narazil jsem na takový drobný problém v synchronizaci chartu s vyšším a nižším timeframe pro automatické překreslování zakreslených SR z TF 30min do grafu s TF 2min. Petr pěkně a jednoduše popsal, ale mně se to ne a ne překreslit.
×
×
 • Vytvořit...

Důležitá informace

Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy.