Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Hledat v
 • Více možností...
Najít obsah, který ...
Hledat výsledky v ...

Sejna

Members
 • Počet příspěvků

  282
 • Registrace

 • Poslední návštěva

 Content Type 

Diskuze

Kalendář

Aktuality

Články v klientské sekci

Info

Články a tutoriály

Vše publikováno uživatelem Sejna

 1. Osobně jsem před několika lety systém testoval a nevypadlo mi z toho nic extra. Jsem přesvědčen, že systém byl možná dobrý tak před 20, 30-ti lety. V dnešní době plné Algoritmů si myslím, že není šance, jednoduše proto, že aktuální vývoj a tedy kalkulace do CCI je zpožděná. To byste musel Indikátor hodně dlouho nakoukávat (roky) a umět vyfiltrovat spoustu špatných obchodů, pak možná... To je můj názor.
 2. Sejna

  AMP Futures

  Vše je možno sledovat přímo v Sieře. 1, Statistika uskutečněných obchodů : nalezneš v horním menu: Trade/ trade activity log/ - v horním menu lze přepínat sim, live, replay, nastavit datum atd. 2, Sledování výše účtu : lze sledovat přímo při live, účet se hýbe aktuálně podle toho, zda jde pozice do zisku nebo do ztráty: Horní menu záložka s označením TOP/ (Trade orders and positions Windows)/ Balance
 3. Sejna

  AMP Futures

  Karler, není potřeba, stačí pouze odškrtkout v Sieře Trade/Trade simulation mode on
 4. Ještě bych měl jeden. Chtěl bych si pořídit druhý externí monitor, abych nemusel pořád přepínat OF mezi NQ/YM. Jak řešíte nahrávání dvou obrazovek pomocí programu Bandicam, abych je měl jako jedno video??
 5. Sejna

  e-mini trhy

  to: helltrader Poslední dobou bych řekl že je spíše volatilnější právě NQ. Trhy se neustále mění. Osobně používám pro srovnání indikátor ATR, perioda 14. Dej si oba trhy vedle sebe a porovnávej. YM se hýbe po ticích. Nq také ale na stupnici po 0,25 bodech. Čili hodnota ATR v trhu YM 12 se rovná hodnotě 3 v NQ. (12:4=3) Pro NQ je tedy podle YM potřeba počítat hodnotu 4 násobně menší podle ATR.
 6. Měl bych dotaz. Nemáte někdo tip na program, který umí do nahraného videa zobrazit po nějakou dobu text s popisem?? Tak jak to má Petr ve videowebinářích.
 7. Super motivace, výjezd Fimsáků, to se mi líbí....
 8. Sejna

  Stále nevím, pro jaký systém se rozhodnout

  Tak nějak jsem už delší dobu cítil, že pokud chce člověk uspět, měl by být v obchodě dříve nebo spíš ,,jít proti většině" , samozřejmě s vhodnými nástroji. Nějakou dobu jsem se už ustálil v obchodním přístupu, až čas ukáže, zda se mi to podaří či nikoliv. Každopádně cením si všech příspěvků a přeji všem mnoho zdaru.
 9. Sejna

  Ninja Trader - nastavení programu od A do Z II

  Tak to nevím, já už Ninju delší dobu nepoužívám.
 10. Sejna

  Ninja Trader - nastavení programu od A do Z II

  PetrPavel, nahoře záložka Indicators, poté ručně vymazat názvy v Template, jako je Ema atd...
 11. Sejna

  AMP Futures

  Pro vysvětlení: CME Group Inc. : Význam termínu 'CME Group Inc.' - Vlastník a provozovatel americké komoditní burzy CBOT a CME CME - Chicago mercantile Exchange - burza finančních a komoditních derivátů se sídlem v americkém Chicagu CBOT - Chicago board of trade - Komoditní burza se sídlem v americkém Chicagu CME Globex - Burzovní obchodní platforma na komoditní burze CME Group Inc. www.eakcie.cz/slovnik/cme-globex/
 12. Sejna

  AMP Futures

  Karler, musíš si nainstalovat platformu Rirhmicu, Rithmic trader, je potřeba v ní pouze odškrtnout, že nejsi profesionální subjekt, poté už ji netřeba spouštět. www.financnik.cz/forum/read.php?4,101207,page=89
 13. Autor v článku přeci nikde nepíše, že odstřelovač = trader, poukazuje pouze na to, že pokud chce být někdo v něčem dobrý, musí si umět vypěstovat správné vlastnosti. Nutí tím čtenáře k zamyšlení, zda je trading opravdu tak těžký, jak si mnozí stěžují. Sniper přeci nikdy nestřílí na civilisty, vždy se zaměřuje na vedením vybrané nebezpečné cíle. Tím, že odstraní nějakého tyrana nebo teroristu může zachránit v budoucnosti tisíce nevinných lidí....
 14. Článek jsem četl se zaujetím, dobrá práce ...Pepe2000 ;)
 15. Mám pouze jeden monitor, jde mi o to, spojit dohromady, abych mohl vyhodnocovat současně...
 16. Nevíte někdo, zda program umí pospojovat vedle sebe 2 screeny??? Např 30. min timeframe pro anylýzu a 2. min timeframe s vyhodnocením exekucí, aby byly spojeny v jeden podélný obrázek? Nedaří se mi na to přijít, zda to vůbec jde..
 17. Tak na tento článek jsem se už dlouho těšil...Moc díky za něj a Davidovi velké díky za to, že nám tak hrozně moc pomáhá... Velký obdiv.. (tu)
 18. Sejna

  Sierra Chart - nastaveni II

  Strana 9, poslední příspěvek.
 19. Sejna

  Sierra Chart - nastaveni II

  Nikdo nemáte tip na ten Retracement??? Bádám nad tím hodiny, vyzkoušel jsem co se dalo a pořád nic...
 20. Sejna

  Sierra nastaveni grafu

  petr 29, také to hledám, můžeš prozradit???
 21. Sejna

  Sierra Chart - nastaveni II

  Měl bych jeden dotaz prosím, dá se v Sieře barevně rozlišit horní a spodní polovina retreacementu? Co jsem zatím vyzkoušel podle Petrova návodu, tak se mi vybarvují obě poloviny stejnou barvou, díky.
 22. Sejna

  Sierra Chart a její možnosti II

  sand04 Mrkni na tohle www.financnik.cz/forum/read.php?21,245240,page=8
 23. Sejna

  Sierra Chart - nastaveni II

  Chtěl jsem se ještě zeptat, nevíte proč se mi v Sieře zobrazí občas údaje o provedeném obchodu hodně nízko/vysoko pod úsečkou, viz screen. Dá se to nějak nastavit, zatím na to nemohu přijít, díky.
 24. Sejna

  AMP Futures

  Rád bych se zeptal těch, co využívají AMP + Rithmic + Sierrachart L5 V záložce platform setting je pouze možnost vybrat datafeed CQG nebo APP/TTnet, po požádání p. Saba mi zařídili Rithmic datafeed providera, ale záložka platform setting zůstala nevyplněná. Jak tady potom poznám, cenovou kalkulaci, jaké trhy můžu obchodovat atd Co mě dále překvapilo, tak nutnost instalace softwaru od Rithmicu a to platformu Rithmic trader. Měl jsem za to, že veškeré údaje, jako je např. stav účtu atd budu moci podrobně vidět po nalogováni do AMP.
 25. Sejna

  Sierra Chart - nastaveni II

  Ok, takhle to taky půjde, já myslel, jestli to nejde nějak natrvalo v chart backroundu, ale stejně chci linky na hodnotách zobrazit každou jiným stylem, takže takhle to bude asi nejlepší, takže díky....
×
×
 • Vytvořit...