Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Hledat v
 • Více možností...
Najít obsah, který ...
Hledat výsledky v ...

kuris

Members
 • Počet příspěvků

  737
 • Registrace

 • Poslední návštěva

 Content Type 

Diskuze

Kalendář

Aktuality

Články v klientské sekci

Info

Články a tutoriály

Vše publikováno uživatelem kuris

 1. magická formule neexistuje :) 90% traderů prodělává
 2. kuris

  Stále nevím, pro jaký systém se rozhodnout

  Sejna: Spready jsou tak jednoduché, že o víkendu shlédneš webinář, hned na to můžeš dělat paper trading, aby sis ty principy zažil a ověřil a např. za 2 měsíce můžeš živě obchodovat. Já jsem začal live hned po shlédnutí kurzu, tak jako mnoho dalších tady.
 3. kuris

  Stále nevím, pro jaký systém se rozhodnout

  sejna: komoditní spready tě nelákají? Já se například věnuji spreadům a jelikož nezabírají skoro žádný čas a jelikož mě trading baví, tak postupně začínám s FIMS a učím se nové věci.
 4. Hezký a motivující článek Tomáši, jde vidět, že opravdu dřete! Chtěl bych se zeptat jak jste na tom s obchodováním komoditních spreadů a jestli se jim ještě věnujete. Já jsem teprve v prvním roce se spready a čeká mě ještě hodně práce. Přeji hodně osobních i pracovních úspěchů v novém roce.
 5. austy: všechny tyto důležité indikátory a jejich nastavení v Sieře jsou pěkně popsány a vysvětleny v on-line kurzu intradenního obchodování E-mini trhů :)
 6. krakra: mohl bys prosímtě trochu rozvést, jak to počítáš i se zohledněním volatility? Jestli to tedy není tajemství :)
×
×
 • Vytvořit...

Důležitá informace

Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy.