Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Hledat v
 • Více možností...
Najít obsah, který ...
Hledat výsledky v ...

Filip81

Members
 • Počet příspěvků

  205
 • Registrace

 • Poslední návštěva

Komunitní reputace

0 Neutrální

Více o Filip81

 • Hodnost
  Advanced Member

Poslední návštěvnící profilu

Seznam posledních návštěvníků profilu je vypnut a není zobrazován.

 1. Filip81

  TradeStation

  Raven2cz: Díky za vysvětlení, už po tom nebudu pátrat.
 2. Filip81

  TradeStation

  Díky, mě šlo právě o to rolování. Měl jsem si to poznačit, na začátku bylo prostě něco jiného než @, ale co... Ptal jsem se i Tomáše a odepsal mi, že si pamatuje, že to na semináři někdo zmínil, ale bohužel si to taky nepoznačil. Ale jak už jsem psal, na chatu TS jsem dostal odpověď, že nic takového není, tak to asi nemá smysl řešit.
 3. Filip81

  TradeStation

  detroit: Ano, ale nelze je obchodovat. Nově by teď měl být typ symbolu, který lze obchodovat a zároveň není potřeba rolovat při přechodu na další kontraktní měsíc. Slyšel jsem o tom na semináři, ale ten typ jsem si bohužel nepoznačil, nicméně vzhledem k tomu, že mi neporadili ani přímo na TS, tak je to asi kachnička;-).
 4. Filip81

  TradeStation

  Dobrý den, nevíte prosím o obchodovatelném, kontinuálním symbolu? Slyšel jsem, že by měl být nově k dispozici, ale na mnou obchodovaných trzích se mi jej nedaří najít... Děkuji!
 5. Filip81

  TradeStation

  Raven2cz: a na to jste přišel tak rychle?? Tak to mě pobavilo;-)). Já si s tím lámal hlavu pár dní. Velmi děkuji, vypínám počítač a jdu se někam kouknout po lopatě...;-)
 6. Filip81

  TradeStation

  Dobrý den všem, marně si lámu hlavu s tímto problémem: Vyvinul jsem strategii na datech trhu YM.D od 1.1.2007 do 31.12.2011. Výsledky jsou pro mě uspokojivé a celkový počet obchodů je 381. Když však strategii aplikuji na data za posledních 10 let (od dnešního dne), abych ji mohl poslat na Cluster analýzu, sníží se počet obchodů na 275. To mi hlava nebere, jak může být počet obchodů za 10 let nižší, než za 5 let, které jsou někde uprostřed těch 10 let:-). První mě napodla chyba v TS, zkoušel jsem na dvou PC s TS 9.5 a na jednom s TS 9.1 a výsledky jsou všude stejné. Přikládám kód
 7. Filip81

  TradeStation

  Lexx: Mě posílali výpis nějakého Taliána několik měsíců a přestali až po 3. urgenci, kdy jsem jim napsal, že to na mě fakt nepůsobí seriozním dojmem... Dost mě překvapuje, že to nebyl ojedinělý případ. Jo a ten "Invalid account" jsem řešil taky, škoda, že jsem sem nekoukl o 2 dny dřív, mohl jsem ti ušetřit trochu času;-).
 8. Filip81

  TradeStation

  Dobrý den, prošel jsem si Client Center i toto vlákno a nikde jsem nenašel způsob, jakým se dají převést prostředky z účtu u TS na běžný účet v ČR. Poradíte, prosím? Děkuji, Filip.
 9. Filip81

  Můj první obchod

  stefano: K několika profi názorům přidám svůj začátečnický - snad vám bude k užitku. Před několika lety mě trading velmi oslovil (samozřejmě díky tomuto webu). Přečetl jsem několik knih, navštívil semináře a na podzim loňského roku se vrhnul na LIVE. Během cca dvou měsíců jsem zaplatil nutnou daň za zjištění, že to fakt není prdel (65% účtu). Musel jsem od podlahy přehodnotit zejména svůj přístup a právě tento týden se mi podařilo překonat pro mne výrazný mezník: ztrátu jsem smazal a jsem na počáteční hodnotě (děkuji Vám ó trhy, pokorně před Vámi klečím...:-)). Díky tomu, že jsem se
 10. Filip81

  TradeStation

  Honza K.: Asi jsem se nevyjádřil správně. Mám zaplacená data za 85USD/měs a vím, že delší období než 6 měsíců k dispozici nemám. Těch 20USD jsem myslel cenu za data jednoho symbolu z webu, který uváděl Sinuhet. Svou basic english jsem to tak pochopil (" We now also offer separate symbols for $20.00 each ($17.00 ea. if ordering 6 or more symbols). You can order (a combination of) any of the symbols from our DVD."). Pokud byste mi třeba napsal, že data budou mít mizernou kvalitu a že s jejich implementací do TS může být problém (což jsem tak nějak odvodil z Vašeho příspěvku), asi bych raději dva
 11. Filip81

  TradeStation

  Honza K.: Dobrý den, bohužel postrádám Vaši odbornost, tak Vás požádám, jestli byste to trošku nepřiblížil i pro ty vzadu...;-) Mám hotový backtest na volume grafu za posledních 6 měsíců a vypadá dobře, nicméně vzorek je samozřejmě malý. Rád bych tedy "natáhnul" data za delší časové období. Než začnu komunikovat s firmou z výše uvedených webovek, rád bych věděl, jestli budou podle Vás data použitelná, ať nevyhodím 20USD z okna. Testuji trh e-mini Russel2000 a používám standartní indikátory (CCI, EMA, ATR). Z Vašeho komentáře bohužel nevím, jestli by s něčím nemohl být problém. Píšete
 12. Filip81

  TradeStation

  Sinuhet: Děkuji, vyzkouším... (tu)
 13. Filip81

  TradeStation

  Dobrý den, poradíte prosím, jestli (a jak) je možné získat ticková data za období delší než 6 měsíců? Děkuji.
 14. Filip81

  TradeStation

  raven2cz: Děkuji za ochotu, nakonec jsem na to přišel (metoda pokus - omyl). Příkazy jdou pravděpodobně "potahovat" pouze když je Set tracking mode nastaven na OFF. Měl jsem jej nastaven na WORKSPACE. Sice moc nechápu, jak to spolu souvisí, ale hlavně že to funguje.
 15. Filip81

  TradeStation

  raven2cz: :) :) :) teď jsi mě fakt rozesmál... I když vzhledem k povaze mých dotazů to celkem chápu. Ne, prostě to nejde... ;)
×
×
 • Vytvořit...

Důležitá informace

Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy.