Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Hledat v
 • Více možností...
Najít obsah, který ...
Hledat výsledky v ...

Filip81

Members
 • Počet příspěvků

  205
 • Registrace

 • Poslední návštěva

Komunitní reputace

0 Neutrální

Více o Filip81

 • Hodnost
  Advanced Member

Poslední návštěvnící profilu

Seznam posledních návštěvníků profilu je vypnut a není zobrazován.

 1. Filip81

  TradeStation

  Raven2cz: Díky za vysvětlení, už po tom nebudu pátrat.
 2. Filip81

  TradeStation

  Díky, mě šlo právě o to rolování. Měl jsem si to poznačit, na začátku bylo prostě něco jiného než @, ale co... Ptal jsem se i Tomáše a odepsal mi, že si pamatuje, že to na semináři někdo zmínil, ale bohužel si to taky nepoznačil. Ale jak už jsem psal, na chatu TS jsem dostal odpověď, že nic takového není, tak to asi nemá smysl řešit.
 3. Filip81

  TradeStation

  detroit: Ano, ale nelze je obchodovat. Nově by teď měl být typ symbolu, který lze obchodovat a zároveň není potřeba rolovat při přechodu na další kontraktní měsíc. Slyšel jsem o tom na semináři, ale ten typ jsem si bohužel nepoznačil, nicméně vzhledem k tomu, že mi neporadili ani přímo na TS, tak je to asi kachnička;-).
 4. Filip81

  TradeStation

  Dobrý den, nevíte prosím o obchodovatelném, kontinuálním symbolu? Slyšel jsem, že by měl být nově k dispozici, ale na mnou obchodovaných trzích se mi jej nedaří najít... Děkuji!
 5. Filip81

  TradeStation

  Raven2cz: a na to jste přišel tak rychle?? Tak to mě pobavilo;-)). Já si s tím lámal hlavu pár dní. Velmi děkuji, vypínám počítač a jdu se někam kouknout po lopatě...;-)
 6. Filip81

  TradeStation

  Dobrý den všem, marně si lámu hlavu s tímto problémem: Vyvinul jsem strategii na datech trhu YM.D od 1.1.2007 do 31.12.2011. Výsledky jsou pro mě uspokojivé a celkový počet obchodů je 381. Když však strategii aplikuji na data za posledních 10 let (od dnešního dne), abych ji mohl poslat na Cluster analýzu, sníží se počet obchodů na 275. To mi hlava nebere, jak může být počet obchodů za 10 let nižší, než za 5 let, které jsou někde uprostřed těch 10 let:-). První mě napodla chyba v TS, zkoušel jsem na dvou PC s TS 9.5 a na jednom s TS 9.1 a výsledky jsou všude stejné. Přikládám kód a předem děkuji za případnou odpověď: { NAZEV: YM_nefunkcni } Inputs: Fract(1.6), //0.6 - 3 a 0.1 NATR(10), //3-60 a 3 (nebo a 2) N1lower(10), //2-60 a 2 (nebo a 1) FilterN1(65), //5-80 a 5 FilterN2(10); //5-150 a 5 vars: timestart(9), timestop(27), tradesperday(1), EntrLong(0), ATR(1), EntryCond1long(false), EntryCond2long(false), Price(TypicalPrice), FilterLong(false), TimeFiltr(false); ATR = AvgTrueRange(NATR); EntrLong = CloseD(0) + (Fract * ATR); EntryCond1long = AvgTrueRange(NATR) of data2 > CloseD(1) - LowD(0); EntryCond2long = TrueRange >= C - H[N1lower]; FilterLong = Price-OpenD(1) > FilterN1; TimeFiltr = time > calctime(930, 15* timestart) and time < calctime(930, 15* (timestart + timestop)); begin if EntryCond1long = true and EntryCond2long = true and TimeFiltr = true and FilterLong = True and EntriesToday(Date) < tradesperday then buy next bar at EntrLong stop; end; setexitonclose;
 7. Filip81

  TradeStation

  Lexx: Mě posílali výpis nějakého Taliána několik měsíců a přestali až po 3. urgenci, kdy jsem jim napsal, že to na mě fakt nepůsobí seriozním dojmem... Dost mě překvapuje, že to nebyl ojedinělý případ. Jo a ten "Invalid account" jsem řešil taky, škoda, že jsem sem nekoukl o 2 dny dřív, mohl jsem ti ušetřit trochu času;-).
 8. Filip81

  TradeStation

  Dobrý den, prošel jsem si Client Center i toto vlákno a nikde jsem nenašel způsob, jakým se dají převést prostředky z účtu u TS na běžný účet v ČR. Poradíte, prosím? Děkuji, Filip.
 9. Filip81

  Můj první obchod

  stefano: K několika profi názorům přidám svůj začátečnický - snad vám bude k užitku. Před několika lety mě trading velmi oslovil (samozřejmě díky tomuto webu). Přečetl jsem několik knih, navštívil semináře a na podzim loňského roku se vrhnul na LIVE. Během cca dvou měsíců jsem zaplatil nutnou daň za zjištění, že to fakt není prdel (65% účtu). Musel jsem od podlahy přehodnotit zejména svůj přístup a právě tento týden se mi podařilo překonat pro mne výrazný mezník: ztrátu jsem smazal a jsem na počáteční hodnotě (děkuji Vám ó trhy, pokorně před Vámi klečím...:-)). Díky tomu, že jsem se věnoval tradingu na úkor mého "normálního" byznysu jsem za poslední rok vydělal polovinu toho, co jsem vydělal předchozí rok. Dá se tedy říct, že je pro mne tradig zatím dost ztrátový. A můj pocit z toho? Nikdy jsem nezažil lepší při žádné činnosti (byznysu), které jsem se věnoval. Vidím postupný progres a naučil jsem se vnímat jednu podstatnou věc: je důležité (nejen v tradingu) umět vzdát se krátkodobých užitků na úkor dlouhodobých. Přestože si teď musím utáhnout opasek, věřím, že to jednou bude stát za to, a že si řeknu, že tehdy před lety jsem udělal nejlepší rozhodnutí v životě. My začátečníci máme jednu obrovskou výhodu - TENTO WEB! Je tady obrovské množství know-how (samozřejmě za peníze - zadarmo na netu také najdete hromadu zaručených postupů, jak doslova přes noc zbohatnout - třeba na ruletě...). A nejen to. Diskuse tady navštěvuje spousta velmi odborně zdatných a přitom vstřícných a ochotných traderů (viz třeba Honza K. - jestli chcete obchodovat přes TS radím Vám dobře: udělejte si z něj kamaráda...;-)). A že z jeho provozování mají možná Petr s Tomášem větší zisky než ze samotného tradingu? NO A CO??? Jsou holt dobří. Osobně je za to obdivuji a závidím v dobrém slova smyslu. Vše, co jsem si přes tento web pořídil (semináře, webináře, knihy, ebooky) hodnotím velmi kladně, cena byla vždy úměrná kvalitě. Váš kamarád ušetřil pár tisíc za vzdělávání a stálo ho to 4 mega. Mé doporučení je jasné: Jděte do toho. Ale určitě ne po hlavě. Pomalu, postupně, poctivě, houževnatě. Nepočítejte s tím, že Vám dají trhy něco zadarmo. Naopak každou chybu po zásluze potrestají. Ať se daří! (tu)
 10. Filip81

  TradeStation

  Honza K.: Asi jsem se nevyjádřil správně. Mám zaplacená data za 85USD/měs a vím, že delší období než 6 měsíců k dispozici nemám. Těch 20USD jsem myslel cenu za data jednoho symbolu z webu, který uváděl Sinuhet. Svou basic english jsem to tak pochopil (" We now also offer separate symbols for $20.00 each ($17.00 ea. if ordering 6 or more symbols). You can order (a combination of) any of the symbols from our DVD."). Pokud byste mi třeba napsal, že data budou mít mizernou kvalitu a že s jejich implementací do TS může být problém (což jsem tak nějak odvodil z Vašeho příspěvku), asi bych raději dvacku ušetřil, ale vzhledem k tomu, že mě jiné řešení stejně nenapadá, asi to risknu. Napsal jsem jim dotaz, tak uvidím, co mi odpoví.
 11. Filip81

  TradeStation

  Honza K.: Dobrý den, bohužel postrádám Vaši odbornost, tak Vás požádám, jestli byste to trošku nepřiblížil i pro ty vzadu...;-) Mám hotový backtest na volume grafu za posledních 6 měsíců a vypadá dobře, nicméně vzorek je samozřejmě malý. Rád bych tedy "natáhnul" data za delší časové období. Než začnu komunikovat s firmou z výše uvedených webovek, rád bych věděl, jestli budou podle Vás data použitelná, ať nevyhodím 20USD z okna. Testuji trh e-mini Russel2000 a používám standartní indikátory (CCI, EMA, ATR). Z Vašeho komentáře bohužel nevím, jestli by s něčím nemohl být problém. Píšete, že nemáte vlastní zkušenost, poprosím Vás tedy spíš o Váš názor. Děkuji.
 12. Filip81

  TradeStation

  Sinuhet: Děkuji, vyzkouším... (tu)
 13. Filip81

  TradeStation

  Dobrý den, poradíte prosím, jestli (a jak) je možné získat ticková data za období delší než 6 měsíců? Děkuji.
 14. Filip81

  TradeStation

  raven2cz: Děkuji za ochotu, nakonec jsem na to přišel (metoda pokus - omyl). Příkazy jdou pravděpodobně "potahovat" pouze když je Set tracking mode nastaven na OFF. Měl jsem jej nastaven na WORKSPACE. Sice moc nechápu, jak to spolu souvisí, ale hlavně že to funguje.
 15. Filip81

  TradeStation

  raven2cz: :) :) :) teď jsi mě fakt rozesmál... I když vzhledem k povaze mých dotazů to celkem chápu. Ne, prostě to nejde... ;)
×
×
 • Vytvořit...

Důležitá informace

Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy.