Jump to content
Co nového? Mé kurzy

PHATE

Members
 • Počet příspěvků

  61
 • Registrace

 • Poslední návštěva

Poslední návštěvnící profilu

Seznam posledních návštěvníků profilu je vypnut a není zobrazován.

Dosažená komunitní hodnocení

Newbie

Newbie (1/14)

0

Komunitní reputace

 1. PHATE

  Nové diskuzní fórum

  Ok, děkuji za odpověď.
 2. PHATE

  Nové diskuzní fórum

  Bude zde nějaká možnost privátní komunikace mezi uživateli? Dá se to celkem složitě obcházet, ale tento engine umí Soukromé zprávy. tak to moc nechápu. Je to účel?
 3. Bude na tomto webu ještě jiný obsah než nabízení kurzů, propaganda fiktivního fondu, atd.?
 4. Já přešel minulý rok kompletně pod Apple a jejich OS X. Žádné restarty, 100% stabilita systému. Microsoft si v posledních letech dělá snad legraci ze svých uživatelů a pro trading potřebuji něco co je stabilní. Se software problém není, takže za mě MacBook Air (2015), baterie 8 hodin, neuvěřitelná rychlost systému, a hlavně Magic Mouse. To je dokonalost. :)
 5. Odkazy uvádět nebudu kvůli pravidlům, nicméně stačí použít Google. Na americkém webu toho jsou tuny a velká spousta je bez šílené reklamy a milionu odkazů na kurzy všeho druhu.
 6. Po dvou měsících jsem zavítal na tento web a dlouho sem zase nepůjdu. Stalo se z toho co se dalo čekat. Jedna velká reklama na kurzy, články bez nadšeni, jen plné odkazu na další kurzy. Hrůza a děs, ale pohádky o americkém snu se vždy prodávaly nejlépe :-) Návrhy tady padly dobré, ale stejně je to k nicemu, takže zase nikdy nazdar :-) Na zahraničních webech to žije.
 7. tomnes: V pohodě, přečetl jsem to na "ex" před spaním :-)
 8. Koukám na obrázky v tom pdf a co nevidím... ponožky v sandálech :-D
 9. PHATE

  AMP Futures

  AMP je v pohode. Podpora odpovida temer ihned, data frci tak jak maji, atd. Jedine co mi vadi je velmi zastarale webove rozhrani, nikde neni moznost zobrazit si aktualni stav uctu a velka spousta drobnosti, ktere mi kazi celkovy dojem. Doufam, ze brzy prijde zmena. Samozrejme toto nelze srovnavat s Interactive Brokers, ale i tak by to chtelo trochu modernizace :-)
 10. PHATE

  Stále nevím, pro jaký systém se rozhodnout

  Jancik: Trochu opožděně..... Důležité je nesledovat pouze a jen indikátory, ale věnovat pozornost zejména aktuální situaci v trhu. Tak jak psali kolegové výše. V praxi používám naprosto primitivní indikátory, které mě osobně fungují perfektně, ale hlavní co sleduju je aktuální dění, protože se mi sice může vykreslit formace, kterou potřebuji, ale aktuální situace mi může naznačit, že se trh otočí opačným směrem než potřebuju.
 11. Dulezite je take nehnat se za super zisky, kdyz i treba 75 USD na kontrakt staci. Novacci se snazi zustavat v obchode velmi dlouho a taky to tak potom vypada. ;)
 12. PHATE

  Začínám ...

  Mohl by mi tady někdo vysvětlit kde berete ty informace o profitabilnosti po cca 2 - 3 letech? To je vycucáno z prstu? Jestli nejste schopni být v profitu po 12 měsících, tak bude chyba někde jinde ;)
 13. PHATE

  Obecné

  fico30: konkretni trh?
 14. PHATE

  Trhy pro záčátečníky

  dewe: to co chces neni realne
 15. petr: No já to chápu, ale z jakého důvodu si zde nemohou lidé předat byť jen emailový kontakt? Někdo se třeba nechce dělit o vše se všemi, jestli mi rozumíte. Předat si emailový kontakt (facebook, atd.) přece není spam. Nemluvím o propagaci brokerů, atd., to už samozřejmě spam je, ale předání emailového kontaktu snad není spam :-) Každopádně je to Váš web, takže jsou to Vaše pravidla, ale až si někdo založí své vlastní forum, kam všichni utečou, protože tady se v podstatě nemůže nic, tak to zbytečně jedno kvalitní forum pohřbí. I já tady našel tuny informací jako na zlatém podnose, ale prostě když se chci o něčem s někým pobavit privátně, tak nemůžu :-) To mi přijde postavené na hlavu :D Jinak pardon za off-topic.
×
×
 • Vytvořit...