Jump to content
Co nového? Mé kurzy

PHATE

Members
 • Počet příspěvků

  61
 • Registrace

 • Poslední návštěva

 Content Type 

Diskuze

Kalendář

Aktuality

Články v klientské sekci

Info

Články a tutoriály

Vše publikováno uživatelem PHATE

 1. PHATE

  Nové diskuzní fórum

  Ok, děkuji za odpověď.
 2. PHATE

  Nové diskuzní fórum

  Bude zde nějaká možnost privátní komunikace mezi uživateli? Dá se to celkem složitě obcházet, ale tento engine umí Soukromé zprávy. tak to moc nechápu. Je to účel?
 3. Bude na tomto webu ještě jiný obsah než nabízení kurzů, propaganda fiktivního fondu, atd.?
 4. Já přešel minulý rok kompletně pod Apple a jejich OS X. Žádné restarty, 100% stabilita systému. Microsoft si v posledních letech dělá snad legraci ze svých uživatelů a pro trading potřebuji něco co je stabilní. Se software problém není, takže za mě MacBook Air (2015), baterie 8 hodin, neuvěřitelná rychlost systému, a hlavně Magic Mouse. To je dokonalost. :)
 5. Odkazy uvádět nebudu kvůli pravidlům, nicméně stačí použít Google. Na americkém webu toho jsou tuny a velká spousta je bez šílené reklamy a milionu odkazů na kurzy všeho druhu.
 6. Po dvou měsících jsem zavítal na tento web a dlouho sem zase nepůjdu. Stalo se z toho co se dalo čekat. Jedna velká reklama na kurzy, články bez nadšeni, jen plné odkazu na další kurzy. Hrůza a děs, ale pohádky o americkém snu se vždy prodávaly nejlépe :-) Návrhy tady padly dobré, ale stejně je to k nicemu, takže zase nikdy nazdar :-) Na zahraničních webech to žije.
 7. tomnes: V pohodě, přečetl jsem to na "ex" před spaním :-)
 8. Koukám na obrázky v tom pdf a co nevidím... ponožky v sandálech :-D
 9. PHATE

  AMP Futures

  AMP je v pohode. Podpora odpovida temer ihned, data frci tak jak maji, atd. Jedine co mi vadi je velmi zastarale webove rozhrani, nikde neni moznost zobrazit si aktualni stav uctu a velka spousta drobnosti, ktere mi kazi celkovy dojem. Doufam, ze brzy prijde zmena. Samozrejme toto nelze srovnavat s Interactive Brokers, ale i tak by to chtelo trochu modernizace :-)
 10. PHATE

  Stále nevím, pro jaký systém se rozhodnout

  Jancik: Trochu opožděně..... Důležité je nesledovat pouze a jen indikátory, ale věnovat pozornost zejména aktuální situaci v trhu. Tak jak psali kolegové výše. V praxi používám naprosto primitivní indikátory, které mě osobně fungují perfektně, ale hlavní co sleduju je aktuální dění, protože se mi sice může vykreslit formace, kterou potřebuji, ale aktuální situace mi může naznačit, že se trh otočí opačným směrem než potřebuju.
 11. Dulezite je take nehnat se za super zisky, kdyz i treba 75 USD na kontrakt staci. Novacci se snazi zustavat v obchode velmi dlouho a taky to tak potom vypada. ;)
 12. PHATE

  Začínám ...

  Mohl by mi tady někdo vysvětlit kde berete ty informace o profitabilnosti po cca 2 - 3 letech? To je vycucáno z prstu? Jestli nejste schopni být v profitu po 12 měsících, tak bude chyba někde jinde ;)
 13. PHATE

  Obecné

  fico30: konkretni trh?
 14. PHATE

  Trhy pro záčátečníky

  dewe: to co chces neni realne
 15. petr: No já to chápu, ale z jakého důvodu si zde nemohou lidé předat byť jen emailový kontakt? Někdo se třeba nechce dělit o vše se všemi, jestli mi rozumíte. Předat si emailový kontakt (facebook, atd.) přece není spam. Nemluvím o propagaci brokerů, atd., to už samozřejmě spam je, ale předání emailového kontaktu snad není spam :-) Každopádně je to Váš web, takže jsou to Vaše pravidla, ale až si někdo založí své vlastní forum, kam všichni utečou, protože tady se v podstatě nemůže nic, tak to zbytečně jedno kvalitní forum pohřbí. I já tady našel tuny informací jako na zlatém podnose, ale prostě když se chci o něčem s někým pobavit privátně, tak nemůžu :-) To mi přijde postavené na hlavu :D Jinak pardon za off-topic.
 16. Doplním jen, že už mám celkem pocit, že když se chce někdo podělit s informacemi, které nejsou jen na tomto portálu, tak to prostě nejde, stejně tak, že se musí číst jen knihy od Petra a Tomáše a při zveřejnění něčeho jiného z čeho nemají peníze se okamžitě maže. Kázat vodu, pít víno.... to ano :-)
 17. PHATE

  AMP Futures

  Lidi, tohle jsou ale drobné investice k tomu, aby se Vám pohodlně obchodovalo, tak z toho zase nedělejte konec světa.
 18. PHATE

  Backtesting

  Zase to s těma backtestama nepřehánějte :-)
 19. Ten fašismus ohledně předávání kontaktů zde má celkem smysl, i když zrovna od Petra i Tomáše bych očekával jiný přístup. Kdyby to tady bylo možné, tak by se forum rozprchlo, nikdo by nechodil na semináře, nikdo by nevydělal.... systém padajícího ho*na, protože by se zdejší diskutéři spojili a fungovali mezi sebou bez pomoci tohodle fóra. Jak jsem psal, smysl to má.
 20. Na kapitál se dá našetřit všelijak. U mě to bylo jednoduché tím, že mám dvě firmy, které dnes fungují beze mě, takže jsem se začal věnovat tomu, co mě baví, což trading rozhodně je a peníze jsem do toho nasypal až ve chvíli, kdy jsem si to srovnal v hlavě v oblasti tradingu. Jinak tady k těm informacím ohledně fondů, atd... V těchto fondech a "firmách" se válí obrovské množství peněz a jak už bylo psáno, tak je velmi málo lidí, kteří vědí co s tím. Většinou jen tak leží a nevydělávají, investoři zuří, atd.... Rádoby traderů se jim ozývají desítky denně, ale dle mého názoru projde tak jeden ze sta. A jak zde bylo psáno, tak je nutné stát si za svými podmínkami, protože když člověk začne slevovat ze svých požadavků, tak to dopadne špatně. Ostatně tak jako i v jiných oblastech. :)
 21. Obchoduju na základě extrémně primitivních signálů a je to perfektně ziskové. Používám pouze tři indikátory a málokdy se stane, že bych v trhu ztratil. A když už ztratím, tak jen díky své "nenažranosti". ;)
 22. Myslím si, že jako trader nabízím světu více hodnot než většina povolání. V trzích vytvářím likviditu a za zisk mohu např. cestovat, tzn. zaplatím cestovní kanceláři, která zaplatí hotelu a ten zase svým zaměstnancům. Mohu si koupit nové auto, lepší jídlo a věnovat se svým koníčkům (tenis, golf, atd.) U všeho někomu za něco platím, takže si myslím, že dokážu "pomoct" více lidem / firmám. Být velkorysý, přispěju třeba na výzkum rakoviny, atd. Co se týče systému jako takového, tak žijeme v EU, která se tváří demokraticky, ale je to jeden velký socialismus tak jako na celém světě (každý trochu uvědomělý člověk to musí vidět). Nic není o systému, ale o lidech v něm. Jakožto jednotlivce mě nemůže ovládat nikdo. Mě, jakožto svobodného člověka tyto věci nezajímají. Jde mi jen o to, abych zabezpečil sebe a svou rodinu a nevidím důvod starat se o druhé a dokazovat jim něco čemu nerozumí. Život je na to příliš krátký :)
 23. PHATE

  Diskuze k článku: 18. Broker

  Mít možnost se telefonicky spojit se svým brokerem je nutnost pro každého tradera!
 24. S myšlenkou článku souhlasím, nicméně znám spoustu lidí, kteří bohatí nejsou a vím o nich moc dobře, že jsou šťastní a spokojení s tím co mají. Jednoduše řečeno, není pro ně priorita mít peníze. Bohužel je většina lidí na penězích až příliš závislá (stejně jako já) a uspokojení hledají jen v materiálních věcech, atd. Ona ta podstata našeho bytí zde tkví v něčem jiném...
×
×
 • Vytvořit...