Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Hledat v
 • Více možností...
Najít obsah, který ...
Hledat výsledky v ...

mastercs999

Members
 • Počet příspěvků

  5
 • Registrace

 • Poslední návštěva

Komunitní reputace

0 Neutrální

Více o mastercs999

 • Hodnost
  Newbie
 1. Dobrý den, při napojení RSS jsem měl u několika klientů problém s tím, že články se neustále zobrazují jako nové. Bylo by možné aby součástí RSS bylo i datum, které tam teď chybí? Ostatní zdroje datum naprosto běžně uvádějí. Děkuji
 2. mastercs999

  Historická data

  Ahoj, osobně exportuji data z Ninja Traderu celkem často. Dělám to ale svým skriptem, protože mi nestačí pouze minutová data. Ten skript si můžeš stáhnout zde: uloz.to/xzdfjadj/exporter-zip Naimportuj si ho, a pak si ho v editoru ještě uprav podle sebe (cestu k souboru, formát dat, atd). Data pak exportuješ pomocí "Strategy analyzer". Například si vybereš timeframe 3 minuty, od 1.1.2000 do 31.12.2009 a necháš tu strategii proběhnout.
 3. Zobrazuje se ti to správně, opravdu v tu dobu neproběhne tolik obchodů :)
 4. Přesně v tomto jsem viděl velkou sílu, jak bezpečněji obchodovat a je fajn vidět, že Tomáš ji dokázal a já se nemýlil.
 5. 77mc77: Dávat tam kvůli výkonu WIN XP je naprostá hloupost. Už jen kvůli tomu, kolik budete moci využít paměti RAM. Základní 32bit Windows XP Vám použijí max 3,5GB RAM. Kdežto u 64bit WIN 7 v nějaké vyšší edici můžete využít až 192GB RAM! Nehledě na stabilitu systému a celkovému využití výkonu. Nebo snad myslíte, že WinXP pracují s více jádry lépe než Win7? Ptal jste se na SW, za mě rozhodně Win7 v nějaké vyšší edici. Win8 nemám, takže ten tady rozebírat nebudu.
×
×
 • Vytvořit...

Důležitá informace

Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy.