Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Hledat v
 • Více možností...
Najít obsah, který ...
Hledat výsledky v ...

Oprate

Members
 • Počet příspěvků

  3
 • Registrace

 • Poslední návštěva

Komunitní reputace

0 Neutrální

Více o Oprate

 • Hodnost
  Newbie
 1. Moc pěkný článek, děkuji za něj, chci reagovat na toto konstatování autora: "Další podstatný fakt, který je třeba při intradenním obchodování vnímat je skutečnost, že se trhy mění. Oproti stavu před deseti či sedmi lety vnímám v trhu výrazně více sofistikovaných „útoků“ na stop-lossy pozic té nejodhadnutelnější masy využívající ty „nejprofláknutější“ nástroje technické analýzy" Zkouším Forex Oandu, na ostro a s mikroloty, a zdá se mi poslední dobou, (možná je to tím, že se zaučuji), že nejenže dělají útoky na stop-lossy, jak píše autor, ale jsou tvořeny vyloženě pasti na vstupy.
 2. Draco napsal: "první malý ziskový a bude pak "radit a kecat" do rozjetého obchodu. Pak bude daleko těžší držet se plánu, který má PT zkrátka někde daleko výš, než nějaký 3 ticky." A něco na tom bude, dříve se mi dařily další obchody v pořadí 40 USD i víc, nyní usekávám obchod kolem těch 20 USD i když vše napovídá, že trh jde dál mým směrem, ale při menší korekci jsem to utínal, abych měl "aspoň nějaký zisk" (16, 20 USD). Poslední dobou se mi daří dostat do trendu a zpětnou kontrolu je vidět, že po překonání té korekce co jsem to uťal, to jelo pěkně mým směrem, tedy vstup byl správný.
 3. Měl bych tomuto pěknému článku něco do diskuse: Velikost účtu 5 000 USD (10 000:2) Max. počet obch. kontraktů 1 Denní limit ztráty / zisk -100 USD/ +116 USD (100 USD abych pokryl strátu+16USD na to abych dosáhl 350 USD zisku za měsíc) Týdenní limit ztráty / zisk -150 USD/ +230 USD Měsíční limit ztráty / zisk - 300 USD měsíční zisk +300+ 350 USD (+650 USD) hodnoty vychází z tabulky a konečného měsíčního zisku A pár hesel a pořekadel co jsem na finančníku a jinde přečetl: 1) Je hodně těch co obchodují ale málo těch co vydělávají 2) Trp
×
×
 • Vytvořit...

Důležitá informace

Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy.