Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Hledat v
 • Více možností...
Najít obsah, který ...
Hledat výsledky v ...

Bes

Members
 • Počet příspěvků

  7
 • Registrace

 • Poslední návštěva

Bes's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Komunitní reputace

 1. Bes

  Špatně nastavený program

  Můj problém se nakonec podařilo vyřešit nainstalováním nové verze NT , tedy NT 8 .Přepsala starou NT 7 i s původním nastavením na ve verzi č.8 a obchodování z grafu mi už funguje .Tak jsem si pořádně oddychl , protože moje počítačové znalosti jsou ...bídné a velmi brzy narážím na vlastní , technické limity .:-)
 2. Bes

  Špatně nastavený program

  Dobrý den . Mám nový počítač a jelikož starý kolabuje , snažil jsem se nainstalovat programy NT 7 a TWS na tento. Stáhl jsem si program DEMO verzi Ninja Trader 7 a TWS. V NT jsem vyplnil přihlašovací jméno a heslo , které jsem poštou obdržel .Poté jsem vytvořil datové připojení a do Control centra v NT zadal svůj již placený ,licenční klíč. Pak jsem se připojil přes TWS , přihlašovacím jménem a heslem , zadal čísla z tabulky a vytvořil graf…..vše je propojeno , když zkouším SIM , vše funguje jak má.Nicméně když přejdu ze simu na reálný účet a obchodování a z nabídky vyberu Buy limit, tento se mi objeví na ploše , ale už jej nejde myší přemístit na jinou pozici a i případné uzavření pozice nejde udělat pomocí tlačítka CLOSE v panelu s příkazy vpravo , ale pouze přímo v TWS.Také mi nefungují klávesové zkratky na vyvolání nástrojů jako linie atd… Mám asi něco špatně zaškrtnuto a propojeno , ale nevím co .Vše jsem odinstaloval a znovu nainstaloval , ale situace se opakovala .Je možné , že dělám nějakou primitivní chybu , s počítačem jsem špatný uživatel …kdyby někdo věděl , budu moc rád .Hezký den .
 3. Bes

  Špatně nastavený program

  Děkuji za odpověď , udělal jsem přechod do továrního nastvení a znovu vše nainstaloval , ale pořád stejné .Chyba bude sice na mé straně , ale jinde.Ale ještě jednou dík.
 4. Bes

  Špatně nastavený program

  Dobrý den . Mám prosbu ohledně programu NT. Starý počítač , na kterém jsem obchodoval zkolaboval .Zakoupil jsem si notebook , v rámci svých nevelkých možností si nainstaloval programy NT a TWS 7 .Když obchoduji DEMO , vše je v pořádku a funguje jak má .Ale v okamžiku když přepnu na ostrou verzi , tak s připraveným vstupem nelze s myší vůbec pohnout a pokuď chci pozici uzavřít , nelze to udělat tlačítkem CLOSE a musím to zavřít pouze přes TWS .Pokuď chci použít kreslící nástroje /Drawing Tols/ , nelze je vyvolat pomocí klávesnice , ale pouze manuálně v nabídce na horní liště…. Možná mám někde něco špatně zatržené , ale nevím opravdu kde a co .Kdyby někdo věděl , budu vděčný .Hezký den .
 5. Bes

  Můj první obchod

  Můj první obchod byl asi trochu zvláštnější .Neovládám angličtinu a mé schopnosti počítačové jsou jen uživatelské .Asi po půl roce vlažné práce na historických datech jsem odeslal peníze, kamarád mi pomohl vše nastavit a já začal pohrávat s intradenním obchodováním .Zkoušel jsem přepínat z dema do ostré fáze,vstupovat a vystupovat z trhů ,prostě si to osahával .Bylo to v pátek a v pondělí při otvírání pošty jsem zjistil ,že mi přišlo upozornění na výpis z obchodů. Samozřejmě jsem ztuhl ,ale na výpisu přibylo 200 USD:- )) Po čtrnácti dnech demo obchodování jsem začal nyní už vědomě naostro a bylo to úžasné. Pět krát 195,98 USD,jednou 175,98 USD a 75,98 USD a pouze jednou ztráta 114,02 USD. Bratru přes 1000 USD za o něco více než týden.ALE…..pak se to začalo otáčet a zhruba za měsíc jsem byl na svém původním kapitálu.Nutno však říct ,že nedodržováním pravidel …ono to totiž hodně svádí k nedodržování ,zvláště když je nemá člověk úplně natvrdo nastaveny….Tak jsem přehodil na demo a snažil se najít proč ,jak …atd..no myslím ,že už mám jasno v čem a proč jsem chyboval .Poupravil a rozšířil jsem si systém a myslím ,že bude fungovat.Tento týden si dám na jeho odzkoušení a když se osvědčí, tak za týden začnu zase naostro. Vstupuji na základě grafu ,Em a CCI ,ale podle vlastních odpozorovaných situací. A to nejhorší ,co mě potkalo ,zarazilo a překvapilo byl opravdu bytostný strach při reálných vstupech. Zkoušel jsem jej zmenšit alkoholem ,dlouhým během ….vše pomáhalo ,ale málo .Nakonec se osvědčilo nejvíce to ,že jsem si prostě na ten strach přivykl a čím více vstupoval tím více se s ním sžíval a i když je to pořád zlé ,už to není hrozivé .A čím více procházím staré grafy a vyhodnocuji ,tím jak ukazují mým směrem je to také lepší .Přeji nám všem hodně úspěchů ;)
×
×
 • Vytvořit...

Důležitá informace

Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy.