Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Hledat v
 • Více možností...
Najít obsah, který ...
Hledat výsledky v ...

magik3939

Members
 • Počet příspěvků

  7
 • Registrace

 • Poslední návštěva

 Content Type 

Diskuze

Kalendář

Aktuality

Články v klientské sekci

Info

Články a tutoriály

Komentáře zasláno od magik3939

 1. Ahoj Ajíne,
  díky, hned s tím začnu. Na vlastní deník nemám příslušný počet příspěvků. Zatím je budu vkládat do vlákna CL, které stejně nikdo roky nepoužívá. Posílám CH.

 2. Ahoj Ajíne,
  pokud tvoje nabídka stále platí, byl bych rád. Přes prázdniny byla pauzu, protože můj demo účet klesal a musel jsem se s tím srovnat. Ohledně budoucnosti jsem prozatím přehodnotil své optimistické plány. Posílám CH.

 3. Tato má "žádost" byla zabalenou snahou najít někoho s vytříbeným instinktem. Vím, že tu nějaký zlatomyslák, ulurák, modrejalfák,..... obchodující profil je. Pokud lidé mají protnout své osudy, tak jsou ve správný čas na správném místě.

 4. Zdravím,
  chtěl bych požádat všechny, kteří především obchodují CL nebo 6E zda by nechtěli zveřejňovat své vstupy. Stačí to bohatě bez screenů a vysvětlení. Věřím, že pokud je někdo úspěšný, tak ta logika z toho lze časem na základě množství obchodů vyčíst. Jakékoli další info k obchodu bude neocenitelný bonus. Vím, že to tady není kompletní výdejna know-how. Já se teprve vrhám na paper.

  Díky předem všem za případnou účast.


×
×
 • Vytvořit...

Důležitá informace

Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy.