Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Hledat v
 • Více možností...
Najít obsah, který ...
Hledat výsledky v ...

Zdislav

Members
 • Počet příspěvků

  219
 • Registrace

 • Vítězných dnů

  2

Zdislav naposledy vyhrál/-a dne 20. srpna

Zdislav měl nejvíce oceňované příspěvky!

Poslední návštěvnící profilu

Seznam posledních návštěvníků profilu je vypnut a není zobrazován.

Zdislav's Achievements

Explorer

Explorer (4/14)

 • Reacting Well Rare
 • Dedicated Rare
 • First Post Rare
 • Collaborator Rare
 • One Year In Rare

Recent Badges

19

Komunitní reputace

 1. Zdislav

  Chybova hlaska v Sierre

  Tohle je dotaz na IB... www.sierrachart.com/supportboard/showthread.php?t=35196 Z.
 2. Zdislav

  Sierra - ACSIL programování

  petr: OK, clustery budeme řešit tam. Z.
 3. Zdislav

  Sierra - ACSIL programování

  petr29: Jsem rád, že se daří! :-) Všiml jsem si, že také používáš relativní volume. Nebo jsem to viděl u někoho jiného? gulii: Definice clusteru podle FIMS nemá zase tolik podmínek. Mě se osvědčilo nastavit si NumbersBary tak, aby mi zobrazovaly ty clustery, abych to měl s čím kontrolovat. Trochu oříšek je v diagonálním porovnávání bid/ask. Zvládnutí tohoto je krok 1.
 4. Zdislav

  Sierra Chart a její možnosti II

  Já jsem si kdysi naprogramoval to co říkáš, ale je to trochu nepřehledné. Přišel jsem na to, že je to i zbytečné a opustil jsem to. Vykreslovala se mi linka na open i close FIMS baru, kterou jsem si mohl ručně protáhnout nebo smazat, nebo to nechat nastavené fixně bez možnosti úprav a tak podobně, ale bylo to i náročné na CPU. Lepší je zakreslovat si to ručně... člověk má pak lepší přehled. Zkušenost je ale nepřenositelná :-) Bohužel, kód jsem nenašel... Z.
 5. Zdislav

  Sierra Chart a její možnosti II

  petr29: Určitě to jde buď pomocí studie spreadsheet a napsat si podmínky v excelu, nebo trochu pokročileji v c++. Z.
 6. Zdislav

  Jaký time frame využíváte pro sledování Big Picture

  BP: Daily, 30min exe: 2min konfirmace: 1sec Z.
 7. Zdislav

  Spolupráce IB - SIERRA Chart

  Brmbolec: Ano, můžeš si natáhnout historická data a zpětně si je přehrát bez napojení na TWS, ale pokud chceš realtime data, tak musíš být vždy napojený na TWS. Z.
 8. Zdislav

  CO VÁS V TRADINGU TRÁPÍ?

  1) - chamtivost - neboli strach, abych něco nezmeškal - ego - snaha prosadit vlastní názor; obchodování toho, co si vizualizuji, i když trh pro to nedává žádný podnět - nevyrovnanost v ostatních oblastech života (pracovní morálka v zaměstnání, neshody v rodině, nedostatek sociální interakce...) 2) - trpělivost - počkat si na správný okamžik vstupu; neobchodovat, když nejsou v trhu vhodné podmínky - důslednost a systematičnost - pečlivá analýza a příprava před obchodováním, obchodní deník - vnitřní vyrovnanost v ostatních oblastech života 3) - odhodlání - jsem na 1000% přesvědčený, že to dokážu - znalost vlastních slabých stránek - myšlení "mimo rámec" - "out_of_the_box"
 9. Zdislav

  Interactive brokers

  SnachezP: Také pozor na jejich minimální požadavky co se tohoto týče. Pokud se zaškrtne pro jistotu jen to nejnižší možné, tak to neprojde. Někde na boku byla nápověda, kolik je potřeba potvrdit jako příjem minimálně (už si nevzpomínám kolik to bylo). To vypadá, že chtějí jenom "restate" = zopakovat, přepracovat - údaje o financích a zaměstnání. Mělo by jim stačit vysvětlit to slovně v odpovědi na email. Jen pozor, kdyby bylo potřeba změnit ty údaje, tak vysvětlit trochu tu změnu (např. jazyková bariéra, špatný překlad a tudíž chybná interpretace). Můj názor... Z.
 10. Zdislav

  Interactive brokers

  vlad111: ibkb.interactivebrokers.com/article/2170 Z.
 11. Na tom tmavém pozadí není ten černý kurzor moc dobře vidět, ale je tam... Jinak to jde přes klávesovou zkratku pro "Flatten" (ukončení všech pozic)... Z.
 12. Zdislav

  Kurzy

  oousha: Já myslím, že obchodovat přes Sierru u Tradestation nelze. To byl i důvod mého přechodu od TS k IB (když pominu ty enormně vysoké poplatky za pronájem TS platformy). Jestli mohu něco doporučit, tak si zkus ještě prověřit AMP. Poskytují dobrá ticková live data i Sierru za rozumnější peníz. A pro otevření jejich účtu nepotřebuješ čtvrt mega... Spousta FIMSáků přes ně funguje vcelku bezstarostně. Z.
 13. Zdislav

  Alerts v Sieře

  honzasek: Chápu, co si chceš nechat zobrazit, ale nevím, jak nastavit ten dotaz pro alert. Zkoušel jsi se podívat třeba na toto? www.bigmiketrading.com/sierra-chart/29007-ofa-sierra-chart.html To by možná splňovalo tvůj požadavek... Z.
 14. No tak to už se těším na výjezdní zasedání FIMSáků! :-)... za pár let... :-/ Tady už začíná být snesitelně (tedy co se teplot a počasí týče) - ráno už nemusím škrábat auto :-) Z.
 15. Zdislav

  Sierra Chart - nastaveni II

  divadrapsak: Je to v grafickém nastavení studie Overlay. Nahoře nastavit "Candlestick" nebo jak to chceš zobrazit a pod tím jsou volby nastavení barvenosti Open High Low Close. Z.
×
×
 • Vytvořit...

Důležitá informace

Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy.