Jump to content
Co nového? Mé kurzy

jerry8

Members
 • Počet příspěvků

  83
 • Registrace

 • Poslední návštěva

 Content Type 

Diskuze

Kalendář

Aktuality

Články v klientské sekci

Info

Články a tutoriály

Vše publikováno uživatelem jerry8

 1. December 22, 2018: During the shutdown of the federal government, the Commitments of Traders report will not be published. When the federal government operations return to normal, CFTC will resume publication of the Commitments of Traders report. Mají přece v USA zavřeno...
 2. Zdravím, stačí tedy pro účely tohoto obchodování verze AB Standard Edition + zakoupit k tomu AmiQuote? Dík za info.
 3. jerry8

  ETF coffe

  http://etfdb.com/tool/etf-comparison/JO-BJO/
 4. jerry8

  Komoditní spready - Jaké jsou vaše zkušenosti?

  @deenius: díky za odpověď! Intraday a OF si nechávám až na konec. ?
 5. jerry8

  Komoditní spready - Jaké jsou vaše zkušenosti?

  Každý rok zisk, v průměru kolem 20%. Postupně navyšuju účet, takže necílím na nějaká závratná %. Mně to tak stačí. Můj dotaz: má OF smysl, funguje to, stojí vynaložený čas za to? Jestli se mám do toho taky pustit... ? Díky!
 6. jerry8

  Komoditní spready - Jaké jsou vaše zkušenosti?

  Díky. Ano, tu, nevidím ji v seznamu diskuzí... Jinak spready doporučuju, také je roky obchoduju. AOSy jsem opustil (včetně např. párového obch. akcií), opce momentálně studuju a zkouším. Měj se!
 7. jerry8

  Komoditní spready - Jaké jsou vaše zkušenosti?

  Ahoj, prosím Tě, ta diskuze AOS Turbo byla přesunuta kam? Ještě to tam žije? :-) Dík za info.
 8. jerry8

  Interactive brokers

  Mám pocit, že někdo uváděl 2000,- USD.
 9. jerry8

  TradeStation

  @Blue Dragon: díky za odpověď!
 10. jerry8

  TradeStation

  Dobrý den, měl bych dotaz ohledně přerušení činnosti. Když si vyberu veškeré peníze z TS a zruším odběr dat, co se pak bude dít? Budou mi pořád účtovat poplatky 100,- USD/měs (při neaktivitě). A ty pak někdy strhnou po dalším nafundování? Zatím nechci účet rušit. Má někdo tuto zkušenost (jak to funguje)? Děkuju!
 11. jerry8

  TradeStation

  @kmotr: Děkuji za odpověď! Účet budu mít a platformu po nějakou dobu zdarma. Takže mi bude stačit platit po 1$ měsíčně za zpožděná data (CBOT, COMEX, NYMEX)? To je dobrá zpráva. Historie je tam aspoň 10 let zpět? Díky!
 12. jerry8

  TradeStation

  Dobrý den, lze používat v platformě historická futures data pro testování zdarma (tzn. bez placení Globex Value Bundle 20,- USD apod.)? Nějak mi to není jasné. Díky!
 13. Dobrý den Petře, můžete prosím trochu více objasnit: "Komerční retailové platformy jsou fajn, ale spíše pro jednodušší aplikace. Pokud se rozhodnete například řídit risk větších portfolií nebo je jen komplexněji testovat, začnete narážet na limity. A pak zbývá buď komerční platformy rozšiřovat o vlastní udělátka..." Opravdu např. TradeStation by nestačila pro účet v řádu desítek tisíc USD? Co jsou to ty limity? Díky, omlouvám se za laický dotaz.
 14. Dobrý den, chtěl bych se zeptat, jaký je rozumný minimální kapitál pro tento typ obchodování. Děkuji.
 15. jerry8

  Kurzy

  @pukaac: Děkuji za nakopnutí. :-)
 16. jerry8

  Kurzy

  @pukaac: Aha, můj omyl, to se týká zřejmě jen podpory Ninjatraderu. Kolik to tedy stojí (poplatek CME + SW Sierra Chart pack. 5 + ticková data)?
 17. jerry8

  Kurzy

  @RadH: Živý účet u AMP se již nedá otevřít, je to tak? Tato varianta padla. Rovněž mám účet u IB. Je nějaká jiná cenově zajímavá alternativa (k Sierra Chart pack. 5 + IB)?
 18. jerry8

  Kurzy

  @oousha: Těch 35,- USD/měs. budeš platit nějaký balík u AMP? (poplatek CME + SW Sierra Chart pack. 5 + nějaká ticková data - jaká?). Já jsem u IB o FIMS zatím jen uvažuju. Díky za upřesnění.
×
×
 • Vytvořit...