Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Hledat v
 • Více možností...
Najít obsah, který ...
Hledat výsledky v ...

PTS

Members
 • Počet příspěvků

  4
 • Registrace

 • Poslední návštěva

Komunitní reputace

0 Neutrální

Více o PTS

 • Hodnost
  Newbie
 1. PTS

  dokumenty

  Dobrý den, Jednou jsem na vašem webu nalezl někde zde v diskuzi velice zajímavý dokument. Jednalo se o soubor, který obsahoval obrázek, kde bylo v bodech sepsáno, jak autor doporučuje postupovat v začátcích učení se obchodování. Tento soubor byl hned v diskuzi úvodním, nebyl nikde schován ve vláknech... Bohužel jsem tento dokument nedopatřením odstranil z počítače a v diskuzi se mi daný soubor nedaří najít. Nevíte někdo, kde je? Předem děkuji
 2. PTS

  Otázka začátečníka II

  Tak už jsem to našel - www.financnik.cz/forum/read.php?18,187241 - hned v prvním příspěvku ta příloha. Jsem to musel prvně přehlédnout. I tak vám děkuji za odpovědi. Zatím, dotazů bude časem víc a víc :D
 3. PTS

  Otázka začátečníka II

  Za vámi doporučené e-booky děkuji, též se budou hodit. Škoda. Byla to vlastně jen jedna stránka s body, jak začít s tradingem. Bylo to právě zde někde v diskuzi, vložené někde mezi radami pro začátečníky. Zkusím ještě popátrat.
 4. PTS

  Otázka začátečníka II

  Dobrý den, nečetl jsem toto téma a tak je mi jasné, že budu mimo vaši konverzaci... avšak né mimo téma. Začátečník jsem a mám dotaz. Nedávno jsem zde u vás narazil na soubor v .pdf, který v bodech popisoval, jak začít. Bylo tam rozebráno že prvně se má člověk zaměřit na váš seriál Komodity a pak to pokračovalo dále a dále. Díval jsem se všude možně po vašich stránkách, ale znovu jsem ho nalézt nemohl (můj stažený jsem v nepozornosti smazal). Budete-li tak nápomocní a dodáte odkaz budu velice rád. Váš čtenář PTS :)
×
×
 • Vytvořit...

Důležitá informace

Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy.