Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Hledat v
 • Více možností...
Najít obsah, který ...
Hledat výsledky v ...

cuchty

Members
 • Počet příspěvků

  13
 • Registrace

 • Poslední návštěva

Komunitní reputace

0 Neutrální

Více o cuchty

 • Hodnost
  Member

Poslední návštěvnící profilu

Seznam posledních návštěvníků profilu je vypnut a není zobrazován.

 1. cuchty

  TradeStation

  zdravím, možná OT, pak se omlouvám. Ale třeba to někdo neví a pomůže mu to, protože na všech screenech z tradestation jsem to ještě u nikoho neviděl. Pořadí sloupců v optimalizaion reportu lze změnit, pravým klikem na záhlaví sloupce a pomocí Format Fileds... si srovnat jak potřebujete aby to bylo přehlednější. Z.
 2. cuchty

  Programování v EasyLanguage

  myslím, že mu pro výpočet indikátoru jako parametr posíláte v defaultu 0 ( nemáte ještě nastaven parametr ve format strategies) a on s 0 nemůže indikátor zobrazit myslím že jsem s tím měl dříve také problém. Z.
 3. cuchty

  TradeStation

  Honzo, jak to nakonec dopadlo s penězi ? Zajímá mne kolik tě to stálo přes Fio, případně jak dlouho to tam jelo. Díky. Z.
 4. O Tradingu a vše kolem burzy jsem nevěděl nic. Naprosto mimo oblast mého zájmu. Před třemi měsící jsem ale přečetl na finančníku článek o ranní kávě. Díky němu nyní, po knihách a kurzech, čekám na aktivaci live účtu. Děkuji Finančníkovi
 5. cuchty

  Trading na Apple (OS X)

  pouzivam zatim Ninju na sim v Parallels a mohu doporucit. Mám pouze Mac mini a 2 monitory, na jednom mam OSX a na druhem windows. prepinani a prace na obouch systemech je neskutečně plynulá. Sám jsem tomu nevěřil. Můžete vyzkoušet trial Parallels.
 6. Touhle dobou je to 3 roky co doma nemáme televizi a je to úžasné. Vůbec mi nechybí. Pokud u kamaráda náhodou zhlédnu televizní noviny na Nově, je mi to k smíchu a k pláči zároveň. Pak si dám krimi zprávy, kde starší paní okradli operátoři a nato VIP zprávy abych viděl jak slavní roupama vymýšlí kraviny. Člověk pak musí jít spát absolutně rozložený, že všichni se mají líp než on a nikdy se to nezmění. Zajímavé je i podvědomé vnímání reklamy na které "nikdo" nekouká. Najednou stojíte u regálu a nevíte jaký jogurt koupit. Jak napsal Tomáš, to podstatné se stejně dovíte. Zdeněk
×
×
 • Vytvořit...

Důležitá informace

Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy.