Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Hledat v
 • Více možností...
Najít obsah, který ...
Hledat výsledky v ...

bidask

Members
 • Počet příspěvků

  275
 • Registrace

 • Vítězných dnů

  1

bidask naposledy vyhrál/-a dne 24. srpna 2020

bidask měl nejvíce oceňované příspěvky!

Komunitní reputace

11 Dobrá

Více o bidask

 • Hodnost
  Advanced Member

Poslední návštěvnící profilu

737 zobrazení profilu
 1. Zajímavý rozhovor. Mnohým určitě připadá ročních 15-20% jako málo. A je určitě pravda, že s malým účtem to není na uživení. A to ani v Česku. :-) Chápu to ale tak, že strategie s takto relativně nízkým zhodnocením zároveň nejspíš také dlouhodobě nabízejí minimální risk a o tom je celý příběh. Potom jde "jen a pouze" o ten disponibilní kapitál.
 2. Ano, myslí lze ovlivňovat profity. Snad lépe řečeno naladěním naší mysli. Mysl, nebo myšlení ale není něco, co je "v naší moci". Většinou jsme my sami v "v moci" naší mysli, našeho myšlení. Většina z nás je otroky naší mysli. To říkají učenci Taoismu či buddhismu. V Buddhismu je toto zotročení nazýváno utrpením. Utrpením těch, kdo nežijí život skutečný (přítomný), nýbrž prožívají své myšlenky, představy apod. Aniž si to uvědomujeme, většina z nás je neustále "utopena" ve svých myšlenkách. Neustále přemýšlíme o tom co bylo, nebo o tom co bude. Buddhisté říkají, že vymanění se z
 3. Přeji Tomáši mnoho dalších úspěchů. S AOS jsem začínal před 3 roky a přestože se dnes věnuji pouze diskréčnímu tradingu, byla to výborná zkušenost. To, co je zde v článku řečeno, platí určitě i pro diskréční obchodování a možná dvojnásob. Bohužel ale dnes většina lidí tzv. moderního světa žije v době, kterou buddhisté trefně nazvali Kalí Yuga (železný věk), kdy není čas na nic a na například takovou "zhůvěřilost" jako je meditace už vůbec. :-( EPOCHA KALIJUGY Je nejhlubší ponor do hmotné oblasti světa a smyslů, největší zatemnění lidské přirozenosti. Ve tmě nevidíme. Nemůžeme se bezpečn
 4. bidask

  TradeStation

  kiesrad: Formulářem "Authorization agreement..." se dává oprávnění pro TS provést převod online. Stačí formulář vyplnit, oskenovat a mailem poslat do TS. Oni cca za dva dny nastaví přístup online a pak stačí zadat online příkaz k převodu.
 5. bidask

  TradeStation

  kiesrad Formulářem "Authorization agreement..." se dává oprávnění pro TS provést převod online. Stačí formulář vyplnit, oskenovat a mailem poslat do TS. Oni ti cca za dva dny nastaví přístup online a pak normálně vyplníš příkaz kam mají poslat doláče. :-)
 6. V únoru 2014 jsem začal AOS dle Tomáše. Do konce března jsem přišel o téměř celý účet. Takže ok, každý svého štěstí strůjcem. Resumé: Najděte si svoje portfolio a k tomu velký účet.
 7. Myslím, že tento článek je napsán ještě velmi diplomaticky. Z vlastní zkušenosti vím, co znamená začít live nejen intradenně, ale i v AOS. Takže, bez jasných, na simu mnohonásobně otestovaných zejména pravidel vstupu, pak řízení obchodu a výstupu, je trading něco jako sázení v loterii. To znamená přijít v podstatě vždy o peníze. Vše je pak zabaleno do většinou vetché tkaniny, spojené často s malým účtem, jménem psychika.
×
×
 • Vytvořit...

Důležitá informace

Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy.