Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Hledat v
 • Více možností...
Najít obsah, který ...
Hledat výsledky v ...

Macros

Members
 • Počet příspěvků

  213
 • Registrace

 • Poslední návštěva

 • Vítězných dnů

  2

Macros naposledy vyhrál/-a dne February 8

Macros měl nejvíce oceňované příspěvky!

Komunitní reputace

47 Excelentní

Více o Macros

 • Hodnost
  Advanced Member

Poslední návštěvnící profilu

Seznam posledních návštěvníků profilu je vypnut a není zobrazován.

 1. Macros

  Programování v EasyLanguage

  Ahoj, pokud používáš (v TS) standardní nastavení u strategií, tzn. že se neposílají Stop příkazy brokerovi ale drží je obchodní platforma, tak se to nijak neošetřuje - drží je TradeManager pořád. M.
 2. Tohle by spíš chtělo napsat do příslušné sekce, nikoliv sem 😉 M.
 3. Zrovna jsem to zkusil stáhnout - v pořádku oba soubory. Díky 🙂
 4. Macros

  TradeStation

  Ahoj, dává se pomocí OSO - nastaví se kolik ticků od vstupu je SL a PT. Lze toho zadat víc, všechno je to k nalezení v tutoriálech. SL a PT lze zadat i když jsi už v obchodu, ale po ukončení obchodu se sami nezruší, je potřeba to udělat ručně. Osobně zadávám (pokud zadávám ručně) příkazy přes Matrix, kde je to super přehledné. M.
 5. K čemu je dobrých 20 let dat pro live obchodování?
 6. To je ale velká otázka, co za tu cenu dostaneš 🙂 Já už to mám dávno vyřešené, jen jsem chtěl poukázat na to, že provozovat VPS jen na sw v ceně 6300,- není úplně ono 🙂 Každopádně taky vím, že pořizovat VPS na testy nebo začátky obchodování je taky nesmysl (ekonomický). A potom dávat AOS někam na nejlevnější VPS, kde se budou točit relativně velké peníze, taky není ono. Nakonec se zjistí, že u kvalitního hostingu se zaplatí min. 1500,- měsíčně aby to bylo k něčemu... Ať si to ale každý řeší jak chce. M.
 7. A vyplatí se to finančně? To by musel server stát do 500,- měsíčně. Každopádně to dělat jen kvůli AB je nesmysl, takže předpokládám, že ti na tom běží i něco dalšího.
 8. Je to pod Russel indices ($RUA souhlasí) a ty stojí pro neprofesionály 4$ měsíčně. Zdarma jsou jen CBOE indices. M.
 9. Macros

  TradeStation

  Nemůže se jednat o tento problém? " On 03.01.2018 my Windows was automatically updated with system update (KB4056890). Since then Tradestation is unable to start. However when I deinstall the windows update Tradestation is running fine. Is there any fix so the Tradestation can run with this update ? I can temporally delay installation of this update but Windows 10 is forcing it so I must do it. " Na diskusních fórech je toho o tom spousta - jak to vyřešili u TS nevím, je potřeba se v informacích probrat. Uvedený topic je přímo z fóra Tradestation, tak bych hledal tam. Ale jinak na googlu po zadání "tradestation win10 problem" toho vyjede dost, možná až moc... M.
 10. Macros

  akcie ISIN CZ0008466984

  Dobrý den, moc se toho dohledat nedá, jelikož se tyto akcie neobchodují veřejně. V rychlosti jsem kouknul a poslední cena z jara 2017 je 900,- za kus (prague-stocks). M.
 11. Macros

  Interactive brokers

  Jsou zkrácené obchodní hodiny před zítřejším Dnem nezávislosti. Nepůjde to tedy ani zítra, zato ve čtvrtek a v pátek ano. M.
 12. Macros

  Existuje vůbec?!

  A přitom stačilo říct, že neexistuje :-)
 13. Macros

  TradeStation

  Tak to se přiznám, že nevím, mám jen zkušenosti s $ a US zónou. V tomto případě by bylo asi nejlepší napsat dotaz na jejich podporu - odpovídají poměrně rychle a jasně, a to i na FB dotaz :-)
 14. Macros

  TradeStation

  Ano, min. vklad 5tis$ a potom na účtu min. 2tis$. Pro Eurex balík zdarma neplatí - tzn. je potřeba platit za nezpožděná data měsíčně 14$ a navíc aktivaci evropského regionu měsíčně 10$. Pokud ti stačí (zatím) zpožděná data Eurexu, ta jsou zdarma, ale 10$ za region se platí tak jako tak. Balík zdarma tedy platí jen pro US - na stránce Market Data Pricing je to záložka "Special Futures Data". M.
 15. Macros

  TradeStation

  Psal jsem to do tohoto vlákna 3.1., je to nahoře na této stránce. Žádné obchody netřeba, data se platí jen některá, ta hlavní ne...
×

Důležitá informace

Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy.