Macros

Members
 • Počet příspěvků

  178
 • Registrace

 • Poslední návštěva

 • Days Won

  1

Macros last won the day on August 2

Macros měl nejvíce oceňované příspěvky!

Komunitní reputace

38 Excellent

Více o Macros

 • Hodnost
  Advanced Member

Poslední návštěvnící profilu

Seznam posledních návštěvníků profilu je vypnut a není zobrazován.

 1. Macros

  TradeStation

  Nemůže se jednat o tento problém? " On 03.01.2018 my Windows was automatically updated with system update (KB4056890). Since then Tradestation is unable to start. However when I deinstall the windows update Tradestation is running fine. Is there any fix so the Tradestation can run with this update ? I can temporally delay installation of this update but Windows 10 is forcing it so I must do it. " Na diskusních fórech je toho o tom spousta - jak to vyřešili u TS nevím, je potřeba se v informacích probrat. Uvedený topic je přímo z fóra Tradestation, tak bych hledal tam. Ale jinak na googlu po zadání "tradestation win10 problem" toho vyjede dost, možná až moc... M.
 2. Macros

  akcie ISIN CZ0008466984

  Dobrý den, moc se toho dohledat nedá, jelikož se tyto akcie neobchodují veřejně. V rychlosti jsem kouknul a poslední cena z jara 2017 je 900,- za kus (prague-stocks). M.
 3. Macros

  Interactive brokers

  Jsou zkrácené obchodní hodiny před zítřejším Dnem nezávislosti. Nepůjde to tedy ani zítra, zato ve čtvrtek a v pátek ano. M.
 4. Macros

  Existuje vůbec?!

  A přitom stačilo říct, že neexistuje :-)
 5. Macros

  TradeStation

  Tak to se přiznám, že nevím, mám jen zkušenosti s $ a US zónou. V tomto případě by bylo asi nejlepší napsat dotaz na jejich podporu - odpovídají poměrně rychle a jasně, a to i na FB dotaz :-)
 6. Macros

  TradeStation

  Ano, min. vklad 5tis$ a potom na účtu min. 2tis$. Pro Eurex balík zdarma neplatí - tzn. je potřeba platit za nezpožděná data měsíčně 14$ a navíc aktivaci evropského regionu měsíčně 10$. Pokud ti stačí (zatím) zpožděná data Eurexu, ta jsou zdarma, ale 10$ za region se platí tak jako tak. Balík zdarma tedy platí jen pro US - na stránce Market Data Pricing je to záložka "Special Futures Data". M.
 7. Macros

  TradeStation

  Psal jsem to do tohoto vlákna 3.1., je to nahoře na této stránce. Žádné obchody netřeba, data se platí jen některá, ta hlavní ne...
 8. Macros

  hrubý backtest - začátky

  Analýza MAE spočívá v zapsání všech obchodů bez SL, ideálně do grafu. Na grafu je pak vidět, kolik obchodů jde do DD a v jaké výši a na základě toho je potřeba rozhodnout, v jaké výši se stanoví SL. Přikládám to na obrázku - obchody končí na konci dne bez SL. Zelené jsou výdělečné, červené ztrátové. Velká část výdělečných šla během obchodu do mínusu a v tom je právě pointa analýzy MAE - stanovit optimální hodnotu SL. U systému z obrázku by to bylo někde kolem 1000$ - k přesnému výsledku je ale lepší dojít výpočtem (optimalizací). M.
 9. Macros

  Základní info o programu MultiCharts

  Zde bych opravil Svopexe - při otevření účtu následná aktivita vůbec nemusí být, není třeba udělat jediný obchod a nic se neplatí. Jediná podmínka je nějaké minimum na účtu, teď si nepamatuji jestli 2 nebo 3tis$ M.
 10. Macros

  TradeStation

  Já bych neřekl - posílali to v jednom newsletteru a změna byla dobrovolná. Být to na mě, tak bych chtěl změnu tak, abych měl tohle: https://www.tradestation.com/pricing/ M.
 11. Macros

  TradeStation

  V létě zasílali email s nabídkou přechodu na nový "tarif". Stačilo jim to poslat mailem a změnili to hned. M.
 12. Macros

  Sierra Chart - nastaveni II

  Nemůže to být sobotní změnou času v USA?
 13. Macros

  TradeStation

  Nic jiného než jsem psal výše není nutno platit M.
 14. Macros

  TradeStation

  U futures $1.50 per contract, per side, marginy zde https://www.tradestation.com/pricing/futures-margin-requirements/
 15. Macros

  TradeStation

  Dávám ho sem, i když hledání trvalo asi 12 vteřin... Stejně jako by trvalo tobě :-) https://www.tradestation.com/pricing/market-data-pricing/ ... záložka Special Futures data... M.