Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Hledat v
 • Více možností...
Najít obsah, který ...
Hledat výsledky v ...

Macros

Members
 • Počet příspěvků

  265
 • Registrace

 • Poslední návštěva

 • Vítězných dnů

  4

Macros naposledy vyhrál/-a dne 27. dubna 2019

Macros měl nejvíce oceňované příspěvky!

Komunitní reputace

60 Excelentní

Více o Macros

 • Hodnost
  Advanced Member

Poslední návštěvnící profilu

Seznam posledních návštěvníků profilu je vypnut a není zobrazován.

 1. Macros

  TradeStation

  Ahoj, mě to dělá při otevření Message Center. Jen to 2x potvrdím, neřeším to. M.
 2. Macros

  Programování v EasyLanguage

  Ahoj, s nefunkčním SL mimo nastavenou Session mám také zkušenosti (špatné), konkrétně u Futures. TS to bere tak, že mimo nastavené obchodní hodiny neobchoduje, tzn. ani SL nebo PT apod. Řešení je použít v kódu vymezení obchodních hodin pro vstup a výstup - vždy to ale musí být na Open nebo Close úsečky. Jiná je situace u (US) akcií, které se obchodují v daný čas (15:30-22:00 CET). Jak vyřešit SL nebo PT mimo tento čas opravdu netuším, protože i když dojde k zasažení SL v pre/post marketu, tak je příkaz zrušen s tím, že nelze obchodovat mimo standardní hodiny. Jestli je někde v TS něj
 3. Macros

  Programování v EasyLanguage

  Ahoj, pokud máš na jednom tickeru víc strategií, vstupy jako takové se budou vždy zobrazovat ve všech oknech s tímto tickerem, i když bude v jiném workspacu nebo desktopu. Nicméně různé strategie mouhou mít různé názvy vstupů a výstupů, konkrétně (toho si važ, dalo mi to hodně práce ? ) : ... tvůj systém a následně then buy ("Mon_Enter") next bar at open; //vystupni podminka long If marketposition > 0 then sell ("Mon_Exit") from entry ("Mon_Enter") next bar at open; Toto zajistí vstupy a výstupy právě této strategie a druhá do ní nebude zasahovat. Jako vždy t
 4. Macros

  Programování v EasyLanguage

  Ahoj, názory na posílání stop příkazů příkazů na burzu se různí - já se přikláním k neposílání. Proběhlo na to spousta diskusí a spoléhám na platformu. Navíc je v TS u příslušné volby napsáno, že zaslání Stop příkazu se nemusí vždy provést, takže je otázka, co je více či méně spolehlivé. Navíc odpadá problém s "trvanlivostí" příkazu. Další problém je, že SetStopLoss ani SetProfitTarget není cena a nedá se poslat příkaz typu "setstoploss gtc+". Nejprve bys musel nějakým způsobem vypočítat cenu, která má být SL a tu zadat do kódu jako StopOrder - a to už se zadat do kódu dá. Čerpat se
 5. Macros

  Programování v EasyLanguage

  Ahoj, pokud používáš (v TS) standardní nastavení u strategií, tzn. že se neposílají Stop příkazy brokerovi ale drží je obchodní platforma, tak se to nijak neošetřuje - drží je TradeManager pořád. M.
 6. Tohle by spíš chtělo napsat do příslušné sekce, nikoliv sem ? M.
 7. Zrovna jsem to zkusil stáhnout - v pořádku oba soubory. Díky ?
 8. Macros

  TradeStation

  Ahoj, dává se pomocí OSO - nastaví se kolik ticků od vstupu je SL a PT. Lze toho zadat víc, všechno je to k nalezení v tutoriálech. SL a PT lze zadat i když jsi už v obchodu, ale po ukončení obchodu se sami nezruší, je potřeba to udělat ručně. Osobně zadávám (pokud zadávám ručně) příkazy přes Matrix, kde je to super přehledné. M.
 9. K čemu je dobrých 20 let dat pro live obchodování?
 10. To je ale velká otázka, co za tu cenu dostaneš ? Já už to mám dávno vyřešené, jen jsem chtěl poukázat na to, že provozovat VPS jen na sw v ceně 6300,- není úplně ono ? Každopádně taky vím, že pořizovat VPS na testy nebo začátky obchodování je taky nesmysl (ekonomický). A potom dávat AOS někam na nejlevnější VPS, kde se budou točit relativně velké peníze, taky není ono. Nakonec se zjistí, že u kvalitního hostingu se zaplatí min. 1500,- měsíčně aby to bylo k něčemu... Ať si to ale každý řeší jak chce. M.
 11. A vyplatí se to finančně? To by musel server stát do 500,- měsíčně. Každopádně to dělat jen kvůli AB je nesmysl, takže předpokládám, že ti na tom běží i něco dalšího.
 12. Je to pod Russel indices ($RUA souhlasí) a ty stojí pro neprofesionály 4$ měsíčně. Zdarma jsou jen CBOE indices. M.
 13. Macros

  TradeStation

  Nemůže se jednat o tento problém? " On 03.01.2018 my Windows was automatically updated with system update (KB4056890). Since then Tradestation is unable to start. However when I deinstall the windows update Tradestation is running fine. Is there any fix so the Tradestation can run with this update ? I can temporally delay installation of this update but Windows 10 is forcing it so I must do it. " Na diskusních fórech je toho o tom spousta - jak to vyřešili u TS nevím, je potřeba se v informacích probrat. Uvedený topic je přímo z fóra Tradestation, tak bych hledal tam. Ale
 14. Macros

  akcie ISIN CZ0008466984

  Dobrý den, moc se toho dohledat nedá, jelikož se tyto akcie neobchodují veřejně. V rychlosti jsem kouknul a poslední cena z jara 2017 je 900,- za kus (prague-stocks). M.
 15. Macros

  Interactive brokers

  Jsou zkrácené obchodní hodiny před zítřejším Dnem nezávislosti. Nepůjde to tedy ani zítra, zato ve čtvrtek a v pátek ano. M.
×
×
 • Vytvořit...

Důležitá informace

Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy.