Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Hledat v
 • Více možností...
Najít obsah, který ...
Hledat výsledky v ...

AnDRew1918

Members
 • Počet příspěvků

  3
 • Registrace

 • Poslední návštěva

Komunitní reputace

0 Neutrální

Více o AnDRew1918

 • Hodnost
  Newbie
 1. Ahoj, můžete mi popsat co se stane s akciemi když jedna společnost koupi druhou? Mám tady jeden aktuální příklad, kdy společnost Bristol-Myers Squibb (BMY), oznámila koupi společnosti Celgene Corporation (CELG) za $102.43 na akcii. Aktuální cena CELG $ 87.58. Mám to tedy chápat tak, že pokud vlastním akcie společnosti CELG, automaticky mi budou mé akcie vykoupeny za $102.43? Dalším příkladem je Eli Lilly (LLY), který oznámil koupi Loxo Oncology (LOXO) za $ 235 na akcii. Předem děkuji za odpověď.
 2. AnDRew1918

  Ručení v CZK při Short Sale

  Ahoj, díky za reakci. V podstatě jsem to vyhodnotil stejně a řeším teď přechod k LYNX, což je v podstatě prostředník mezi IB a mnou. Chtěl jsem IB řešit na přímo ale nejsem tak dobrý v obchodní angličtině a LYNX je komplet v češtině včetně zákaznické podpory. Tak uvidím. :-)
 3. AnDRew1918

  Ručení v CZK při Short Sale

  Dobrý den, měl bych na Vás dotaz ohledně Shortování akcií. Do teď jsem normálně obchodoval (přes Fio Banku) stylem nákupu a prodeje akcií bez používání Short Sale, bez nutnosti držení měny v dolarech nebo eurech, a to díky využití úvěru na měnu od Fio Banky. Nyní jsem chtěl vstoupit do Short pozice (na burze NYSE) a překvapilo mě, že to ve Fiu bez ručení v dolarech nelze. Přitom v CZK jsem schopen toto ručení pokrýt. Můj dotaz tedy zní: Víte o nějakém obchodníkovi, který Vám umožní ručení v CZK při Shortování akcií? Nepřijde mi totiž logické, proč bych měl ručit v dolarec
×
×
 • Vytvořit...

Důležitá informace

Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy.