Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Hledat v
 • Více možností...
Najít obsah, který ...
Hledat výsledky v ...

marhop

Members
 • Počet příspěvků

  4
 • Registrace

 • Poslední návštěva

Komunitní reputace

0 Neutrální

Více o marhop

 • Hodnost
  Newbie
 1. marhop

  Využití intervencí

  Taky mi kvůli tomu volali z různých pochybných společností, kde jsem začínal , jako například Globtrex, který má ale zrovna swapy dost vysoké, na to, že to může přijít až za pár měsíců.
 2. marhop

  vyber brokera

  Děkuji moc za tipy, budu se předtím muset ještě trochu dovzdělat.. Nicméně pokud jsou některé z mnou uvedených společností opravdu bucket shopy, nemělo by být pro kontrolní orgány nic těžkého odhalit to.
 3. marhop

  vyber brokera

  Děkuji za stručnou radu. Asi to udělám.. Bylo by nicméně možné shrnout nějaké parametry, podle kterých se pozná dobrý broker? To znamená jaké otázky mu mohu položit, nebo si o něm zjistit, abych ho nějak vyhodnotil? např. velikost páky, spreadu, swapu atd.?
 4. marhop

  vyber brokera

  Máte někdo zkušenost s Globtrex, GKFX, Iron Fx ? Zatím jsem u Globtrex, sice 1000 $ v plusu za pár dní, ale mají vysoký SWAP a podle mě příliš vysoký rozdíl rozdíl mezi možností zadat stop loss a aktuální cenou, což činí tuto funkci použitelnou jen ve fázi ztráty, ale naprosto ne ve fázi zisku. Jsem začátečník a pokládal jsem za výhodu makléře na telefonu, ale zatím jsem tu pochytil, že není dobré důvěřovat finančním radám makléřů a víceméně brokera využívat jen na technický servis. Dokonce jsem se někde dočetl, že jejich rady jsou dobré jen prvních pár týdnů a pak dokonce radí schvá
×
×
 • Vytvořit...

Důležitá informace

Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy.