Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Hledat v
 • Více možností...
Najít obsah, který ...
Hledat výsledky v ...

TEQA

Members
 • Počet příspěvků

  1 148
 • Registrace

 • Poslední návštěva

Komunitní reputace

0 Neutrální

Více o TEQA

 • Hodnost
  Advanced Member
 1. Zdravím všechny ve spolek, člověk tu není měsíc a naráz takový nářez na trhu, ani nevím, kam mám dřív zadat objednávku.
 2. TEQA

  Visual Trading 1.8

  jaranek: jj, stalo se mi to několikrát, myslím, že se to stává, když ti vypadne VT a pak jedeš off-line nebo když při startu VT dáš volbu off-line.
 3. TEQA

  Visual Trading 1.8

  bobr72: zkontroluj si malá a velká písmena, prohozené Y a Z
 4. Airmike: já osobně před daty zavírám a na data dávám entry na obě strany. Někdy je totiž pohyb před daty výrazný a může tak vymazat dosažený zisk.
 5. TEQA

  dotaz začátečníka

  PajaSoft: máš přeci možnost porovnání brokerů a jejich cen s renomovanou bankou, ale vraťme se k stop fishingu, pokud někdo zadá 1000 kontraktů na měnových futures tak s cenou určitě pohne, což na forexu při stejném počtu lotů neudělá s trhem nic.
 6. TEQA

  dotaz začátečníka

  ondra2: tu knihu od J. Rosse mám a píše tam právě pravý opak. Jak by tvůj broker prováděl stop running, to by musel hnout s cenou a na to by musel mět dóóóóst peněz. První věty jsou z jeho knihy, ale zbytek je doplněný o nějaké tedenční poznámky.
 7. TEQA

  dotaz začátečníka

  Blackstorm: já rozpětí používám při očekávání extrémní volatility např. na IR, NFP v rozmezí 3-5.
 8. Blackstorm: to bylo tím kiwi - intervence CB
 9. TEQA

  dotaz začátečníka

  Blackstorm: taky můžeš, když máš otevřený celý lot, uzavírat ho částečně po minilotech.
 10. Sid: tos měl tedy těsné entry, jo hold, to jsou roky praxe ,"-)
 11. Lisakus: jj, chybělo mě tam slovíčko "zatím" a je fakt, že je to carry měna, což je asi jediné, co ji popohání severním směrem. Ale jsem ve střehu ;-)
 12. TEQA

  Visual Trading 1.8

  quartus: jestli máš namysli barvu sloupců s kurzy, tak v okně Obchodní kurzy ťukni pravým tlačítkem myši na Vlastnosti/Rastr/Bid/Ask Highlights Up a Down si nastavíš příslušnou barvu a potom jako Výchozí pro všechny grafy.
 13. Lisakus: na klokany jsem už naskočil, ale u NZD sdílím stejný názor jako czaussie, takže tam se mi moc nechce.
 14. Lisakus: na kiwi jsem si už vícekrát všiml, jak po změně IR často udělá 2 swingy, takže se to dá často sjet obousměrně.
×
×
 • Vytvořit...

Důležitá informace

Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy.