Quikcator

Members
 • Počet příspěvků

  16
 • Registrace

 • Poslední návštěva

Komunitní reputace

1 Neutral

Více o Quikcator

 • Hodnost
  Member

Poslední návštěvnící profilu

290 profile views
 1. Zdravím, nevíte někdo jak odstranit title bar? Po těch aktualizacích to vypadá všechno úplně jinak a nevím si rady. Díky.
 2. Quikcator

  Broker na akcie (DEMO)

  Nevíte na jak dlouho je ta free trial verze? Nikde jsem se toho nedočetl.
 3. Quikcator

  Sierra Chart - nastaveni II

  Zdravím, mohl by mi někdo poradit jak funguje vystupování (ScreenShot č.2) z obchodu s pomocí spreadsheet? Vstup do obchodu už jsem nějak zvládl viz. ScreenShot č.1. Výstup se mi stále nedaří, v grafu mi to žádnou šipku na rozdíl od vstupů neukazuje. Na stránkách SC jsem se dočetl něco o $J$8 > 0 atd., ale moc jsem to nepochopil jak to funguje. Díky za případnou radu. č.1 č.2
 4. Quikcator

  Sierra Chart - nastaveni II

  Data mám přímo od sierry, zatim jen demo, ale po vypršení si chci zakopit 5. Level na 12 měsíců. Dobrá zkusim tedy tuhle možnost, je v tom nějaký velký rozdíl od te dvojky, která nemá to zpětné upravení? Četl jsem si o tom na stránkách sierry, ale moc moudrý z toho nejsem. Každopádně díky za pomoc!
 5. Quikcator

  Sierra Chart - nastaveni II

  Zdravím všechny, chtěl bych se zeptat jaký je rozdíl mezi 5ti možnostmi, které máme na přerolování kontraktu a jakou možnost bych podle vás měl použít na E-mini NASDAQ 100 ? Možnosti jsou: 1. Continuous Futures contract - Date Rule Rollover 2. Continuous Futures contract - Volume Based Rolliver 3. Continuous Futures contract - Date Rule Rollover, Back Adjusted 4. Continuous Futures contract - Volume Based Rolliver, Back Adjusted 5. Continuous Futures contract - Forward Curve Děkuji.
 6. Quikcator

  Začátečnické rozpaky

  Dobrý den, chtěl bych začít s backtestingem, akorát si nejsem jistý jestli mám dostatečně kvalitní data. Stáhl jsem si data CORN na SC a schválně je porovnal s nějakými live daty na internetu. Bohužel se data úplně neshodují, nevíte čím by to mohlo být? Zde přidávám SS:
 7. Quikcator

  Sierra Chart a její možnosti II

  Dobrý den, chtěl bych si vytisknou nějaké období grafů, abych mohl backtestovat na papíře. Problém je že když dám tisknout, vytiskne se mi pouze jedna strana grafu a ne třeba celý měsíc. Nevíte někdo co s tím? Děkuji.