Jump to content
Co nového? Mé kurzy

Damian

Members
 • Počet příspěvků

  6
 • Registrace

 • Poslední návštěva

Dosažená komunitní hodnocení

Newbie

Newbie (1/14)

0

Komunitní reputace

 1. Máte někdo zkušenosti s IQfeed daty pro Sierru? Data jsou velmi kvalitní (russell 2000 mini), ale značně objemná a v určitých vysoce volatilních chvílích - po reportech - dochází ke zpoždění dat až o 10 sekund ve srovnání s IB platformou. Není to problém Sierry, dle analytických nástrojů IQFeedu se zpožďují data od nich. Připojení k netu mám velmi rychlé a kvalitní, počítač také stíhá v pohodě, prostě to přichází pozdě. Podpora tvrdí, že u nich problém není. Prosil bych o odpověď i administrátory, kteří dle svých slov IQFeed používají.
 2. Opravdu Pavel obchodoval 25.5 v pondělí? To je trochu divné, ne? Neboť Memorial Day nebyl letos 22.5., ale právě 25.5... Pak nevím, mám-li reálnosti tohoto článku věřit.
 3. Zdravím, mám dotaz na autora. V pátek došlo na trhu RUT v čase od 15:30:50 do 15:31:10 k neuvěřitelné volatilitě ve výši cca 14 bodů, tedy 1 400 dolarů. Objem obchodů byl sice značný, ale aby během několika vteřin došlo k takovémuto pohybu, to vypadá podivně. Máte pro to nějaké vysvětlení? A co by se stalo, kdybych byl v tu chvíli long v trhu se SL např. 2 body od high, tedy 12 bodů ode dna tohoto výkyvu? Pokud má někdo margin méně než 1200 dolarů na kontrakt, mohl by se dostat i do mínusu? Mě se to netýká, navíc jsem nebyl v trhu, ale dost mě to vystrašilo. Děkuji.
 4. Zdravím, dotaz na všechny live obchodníky ER2, nezdá se vám, že poslední dobou ER2 naprosto stagnuje? Leden, únor v pohodě, březen a obzvláště začátek dubna bez kloudných možností. Neznamená to postupný odliv obchodníků jinam kvůli změně burzy? Co na to systém FinWin? U mě už několik dní bez kloudného signálu... Díky
 5. Zdravím, a jak je to s EMA204 na volume grafu? Má tam nějaký smysl? Díky D.
 6. Damian

  Technické problémy s IB

  Mluvil jsem s technickou podporou IB, tvrdili, že je to zvýšení napořád (td). Je to pravda?
×
×
 • Vytvořit...