Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Hledat v
 • Více možností...
Najít obsah, který ...
Hledat výsledky v ...

jeden u xtb

Members
 • Počet příspěvků

  3
 • Registrace

 • Poslední návštěva

Komunitní reputace

0 Neutrální

Více o jeden u xtb

 • Hodnost
  Newbie

Poslední návštěvnící profilu

Seznam posledních návštěvníků profilu je vypnut a není zobrazován.

 1. jeden u xtb

  XTB peak

  XTB nakonec peak uznalo jako jejich tech závadu a nabídli mi znovuotevření pozice na původních hodnotách, to byl ovšem LTC na 253USD a já bych ztrátu jen prohloubil, ale měl jsem se vyjádřit do dneška, kdy byl za 351USD, takže nakonec byl obchod ziskový... To jen pro informaci k celé záležitosti, možná pomohly i ty zprávy co prosákly z Polska...
 2. jeden u xtb

  XTB peak

  Děkuji za podrobné vysvětlení, z kterého vlastně plyne, pokud to dobře chápu, že veškeré CFD jsou jen hrady z písku s víceméně určitými hranicemi, které nabízejí brokeři z pozice market makerů a jejich klienti jsou vlastně ovce které ty hrady kupují/prodávají aniž by věděli, že vládu nad trhem řekněme do plus mínus 20% má jen ten jejich broker. Když by ovce chtěla trochu u takového brokera vydělat, tak by pro ní nejlepší bylo nedávat žádný SL, aby broker neměl moc šancí obchod smáznout a také by to v zisku asi neměla být moc velká pozice nebo až moc časově dlouhá? A když konečně nějaký zisk, tak jen tak akorát, aby ovce nevyčnívala. Anebo řešit hlavní měnové páry, hlavní indexy a hlavní komodity, kde odchylka od reality nemůže být nijak vysoká a SL dávat, pokud vůbec hodně velký ? A pokud by tedy člověk chtěl obchodovat tak, aby jeho broker nebyl MM i když to to v podstatě všichni tvrdí, že nejsou MM, tak máte nějakou zkušenost nebo znáte nějakého brokera s obchodováním na marži ať u nás nebo v EU či US, kterému je jedno zda klient vydělává či ne a nejde proti němu ?
 3. jeden u xtb

  XTB peak

  Dobrý den, dnes se mi přihodila tato věc na realu za -8500,- Omylem jsem vstoupil do LTCUSD do longu (uklepl jsem se na pokyn buy který je v xstationu pod timeframem) a pak nastavil SL doufaje, že nakonec to bude třeba správně, a najednou v 10:51 peak dolu o 25USD přičemž na burzách na které je xtb navázané tento peak nebyl a navíc se obchoduje čile. Jediná věc byla, že po tuto dobu jsem si dopisoval pres xstation chat se zák podporou a zmínil jsem se jim o tomto kliknutí omylem - a po chvili prijde tento peak a výhoz na SL, tak mi přijde zvláštní. Tak by mne zajímalo zda se tento peak zobrazuje i nekomu dalšímu co má xstation a rovněž názor Vás ostatních na tento případ.
×
×
 • Vytvořit...

Důležitá informace

Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy.