Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Hledat v
 • Více možností...
Najít obsah, který ...
Hledat výsledky v ...

Woltis

Members
 • Počet příspěvků

  4
 • Registrace

 • Poslední návštěva

Komunitní reputace

0 Neutrální

Více o Woltis

 • Hodnost
  Newbie

Poslední návštěvnící profilu

Seznam posledních návštěvníků profilu je vypnut a není zobrazován.

 1. Woltis

  Sierra Chart 1689 nastavení

  Díky sup za tuto reakci, hodně trefné a určitě hodně povzbuzující ... nejsem zrovna typ, že bych se SW míval problém, ale přesně jak uvádíš, tak vím, že to někde určitě lze nastavit, ale zrovna bych to očekával v jiné sekci u něčeho podobného a zrovna tam to není ... pak po těch hodinách pátrání si říkám, kde už dál jsem mohl být ... tak jsem se osmělil vstoupit do diskuze, byť to asi úplně ostatním přínosem nebylo ... alespoň se znovu potvrzuje, že finančník je správné místo a komunita okolo hlavně díky jejich zakladatelům je na vysoké úrovni po všech stranách. Ještě jednou díky všem.
 2. Woltis

  Sierra Chart 1689 nastavení

  Dobrý den, to je v pořádku, samozřejmě jsem ve FIMS kurzu
 3. Woltis

  Sierra Chart 1689 nastavení

  Díky moc Pepo ... hledal jsem dlouho, ale evidentně ne úplně správně ...
 4. Zdravím, nastavuji SCH verze 1689 a nepodařilo se mi najít nastavení zobrazení FIMS bar a pak jsem nenašel způsob, jak nastavit jednotný „kříž“ u více propojených grafů např. pro IM ... resp. vždy něco jiného přestane fungovat ... předem děkuji za případnou radu. Woltis
×
×
 • Vytvořit...

Důležitá informace

Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy.