Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Hledat v
 • Více možností...
Najít obsah, který ...
Hledat výsledky v ...

Leonheart

Members
 • Počet příspěvků

  11
 • Registrace

 • Poslední návštěva

Komunitní reputace

0 Neutrální

Více o Leonheart

 • Hodnost
  Member

Poslední návštěvnící profilu

Seznam posledních návštěvníků profilu je vypnut a není zobrazován.

 1. Leonheart

  Existuje vůbec?!

  Například zde:
 2. Leonheart

  Existuje vůbec?!

  Tak jsem četl minulý týden problémy klientů u IB, stále by jste jen doporučovali?
 3. Leonheart

  Interactive brokers

  Dobrý den, před časem mi tu bylo vehementně doporučováno založit účet u Interactive brokers, nečetl jsem zde samozřejmě 15 tis. příspěvků, ale kam jsem kouknul v tématu, tam se řešil nějaký problém s touto společností a takt si dovolím se zeptat. Doporučili by jste mi po například roční zkušenosti tohoto brokera? Předem děkuji za informace.
 4. Dobrý den, u koho v ČR provádíte termínované měnové obchody? Děkuji předem za informace.
 5. Leonheart

  Existuje vůbec?!

  dane, ano to souhlasím o své negativní zkušenosti s místními brokery jsem psal u Fio banky jsem během 10- ti dní snahy obchodovat akcie odešel ( nefunkční tickery, po nahlášení nefunkčnosti stop loss příkazů trvalo 2 dny než to opravily a jejich pravěká aplikace mi naprosto nevyhovuje - dle jejich vedoucího dealingu "asi neumíte obchodovat, když potřebujete blikající aplikaci" ). Jsem zvyklý na MT4, ale chtěl bych zkusit NJT , údajně poskytuje rozšířenější podporu obchodování... Mým zájmem je obchodovat akcie a následně po nabití znalostí zkusit obchodovat futures. Co by jste mi doporučil za platformu MT4, nebo NJT? S NJT nemám zkušenost, předpokládám, že to je licencovaná aplikace a tedy nějakým způsobem placená? Nebo se je aplikace volně dostupná a kupují se jen data od příslušného poskytovatele? Jak začít jako začátečník obchodovat futures?
 6. Leonheart

  Existuje vůbec?!

  dane, díky na TD Ameritrade/TradeStation se podívám i na primární spolupráci s IB. Co se týče (Fio, XTB a pod.), tam jsem vydržel pouze v řádech několika dní, pro to co popisuje. A domnívám se, že postupným zkoušením v praxi si snad prošla většina, aby přišli na to, který partner zrovna pro ně je vhodný, nebo vy jste snad zjistil na první dobrou ...
 7. Leonheart

  Existuje vůbec?!

  krejzic, pro vocase vocas
 8. Leonheart

  Existuje vůbec?!

  Vážený, Vaše impertinence se mě jakožto od člověka, který 10 let je u nějakého brokera a nezná řádně jeho smlouvu, nemohou dotknou. A pokud jste moji odpověď před tím nepochopil, tak ještě jednou - Děkuji Vám za váš názor i když zcestný a myslím, že jste řekl dost a já také, že pro mě není LYNX ta správná volba, tak mi to tu stále nepropagujte. Doufám, že jste pochopil!
 9. Leonheart

  Existuje vůbec?!

  dane, měl jsem podezření, které se mění takřka v jistotu, zda-li nejste zaměstnanec či zástupce jmenovaných společností. Co bych považoval za hrubou neznalost jsou Vaše vědomosti, jelikož je hezké jak si v odpovědích protiřečíte, co do postavení smluvního vztahu investor-LYNX-IB - vymahatelnosti práva, dozoru a dalších Vašich "argumentací". Doporučuji Vám, aby jste si řádně prostudoval smlouvu s LYNX, následně se dotázal co v praxi vlastně znamená dozor ČNB a jak ta Vám může v případě sporu "pomoci" a i rozporuplná tvrzení o rozhodčí doložce vs. domáhání se u soudu v USA. Děkuji za Váš názor, hezký den. P.S. já dva takové případy v praxi řešil a v podstatě přijdete na to, že ČNB vám v případě sporu, kde poskytovatel služby je registrován jinde s odkazem na legislativu jiné země nepomůže a jejich neprofesionalita a neochota je standardní , jako u každé státní instituce v ČR
 10. Leonheart

  Existuje vůbec?!

  dane, dovolím si nesouhlasit, smluvní dokumentace, která mi byla LYNX zaslána nic z toho co uvádíte neobsahovala, naopak jsem ji vnímal co do právního výkladu jako velmi jednostrannou a v jednotlivých konkretních případech negaranční atd. Zkuste si smlouvu mezi klientem a LYNX přečíst a sdělte mi, kde se mohu například domáhat práv soudní cestou, když je tam například rozhodčí pojednání .... P.S. a proč řeším smlouvu s LYNX, no třeba už jen proto, že jakožto rozvážný investor se zajímám co je ve smlouvě mezi mnou a poskytovatelem dané služby ... a problémy nastávají až opravdu nastanou ...
 11. Leonheart

  Existuje vůbec?!

  Dobrý den, již delší dobu hledám brokera, který by splňoval následující: 1/ podléhá dozoru ČNB * 2/ Zastoupení či sídlo v ČR * 2a/česká podpora 3/ Umí obchodovat FX, akcie (Pražská, Americké a asijské burzy), obce, futures a například: kovy, WTI a pod. a to přímo 4/ Eviduje akcie přímo na mě 5/ Platforma MT4 a nebo NJT, nebo platformu s tech. vybavením na úrovni MT4 6/ Podporuje hedgign a shortování a inteligentní příkazy, případně obchodování mimo obchodní hodiny 7/ Česká podpora 8/ Spory neřeší přes rozhodce, ale soud 9/ Dají se u něj držet zároveň CZK USD a EUR a ty požívat pro dané trhy bez případné konverze 10/ dá se obchodovat s pákou i bez (tuto si mohu sám volit) 11/ Nízké poplatky Tam kde je * u toho se dá ustoupit Vyzkoušel jsme zatím: FIO - katastrofa - vysoké poplatky, pravěká nepřehledná platforma, nefunkční příkazy (vznikla mi tím škoda, Fio ji přiznala, ale naprosto konstruktivně nereaguje na reklamace atd.) XTB - nefunkční příkazy i několik desítek sekund nešli zadávat příkazy a jiné zmatky opět XTB přiznalo (zde mi však ztrátu kompenzovali Top forex -obdobně jako XTB Degiro: dost mi vadí jejich podmínky při standardním účtu, nevýhodná smlouva, kdy zplnomocňujete vkládání volných prostředku do jejich fondů, nutná neustála konverze a pod. LYNX - tak takto jednostrannou smlouvu jsem již dlouho neviděl, to že brokeři chtějí jen peníze bez žádné zodpovědnosti se tálo standardem, ale výslovně uvádět ve smlouvě "neručíme nikdy za nic" a v případě problému rozhodce no to tak s účtem pár desítek tisíc .. Budu rád za doporučení a zkušenosti, začínám mít pocit, že na trhu broker na úrovní viz. mé požadavky neexistuje.
×
×
 • Vytvořit...

Důležitá informace

Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy.