Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Hledat v
 • Více možností...
Najít obsah, který ...
Hledat výsledky v ...

Richard Haas

Members
 • Počet příspěvků

  4
 • Registrace

 • Poslední návštěva

 Content Type 

Diskuze

Kalendář

Aktuality

Články v klientské sekci

Info

Články a tutoriály

Vše publikováno uživatelem Richard Haas

 1. Richard Haas

  TradeStation

  Zdravím všechny, právě jsem v bodu kdy automatizuji své strategie pomocí Tradestation platformy, ale při snaze o automatizování jsem narazil na jeden problém. Bohužel mi nejde zakroužkovat čtvereček ? Automate Execution using "SIM" account with confirmation "ON" Zkrátka mi jde zakroužkovat jen čtvereček nad tímto, ale tento již zmíněný zakroužkovat nejde. Omlouvám se, že vás tímto dotazem obtěžuji, ale už jsem vyčerpal své možnosti a nevím jak dále pokračovat. Budu vděčný za jakoukoliv pomoc. Děkuji, R.H.
 2. Richard Haas

  Think or Swim

  K příspěvku výše, zjistil jsem, že některé dny chybí úplně (každé pole má psáno N/A). Hledal jsem a zjistil, že to jde doplnit přes brokera TD Ameritrade, ale nemohu se zaregistrovat, neposkytují služby pro Českou Republiku. Nenašel jsem zatím jiné řešení tohoto problému. Pokud bude někdo ochotný a poskytne mi nějakou radu, budu mu velmi vděčný.
 3. Richard Haas

  Think or Swim

  Zdravím, mám problém s platformou. Testuji opční strategii v thinkback a u jednoho měsíce (konkrétně June 2016) se mi nezobrazují hodnoty delta a Impl vol a Prob. OTM je na hodnotě 100%. Nemohl by mi někdo poradit jak toto vyřešit?
×
×
 • Vytvořit...

Důležitá informace

Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy.