Jump to content
Co nového? Mé kurzy

Death_Angel

Members
 • Počet příspěvků

  16
 • Registrace

 • Poslední návštěva

Poslední návštěvnící profilu

Seznam posledních návštěvníků profilu je vypnut a není zobrazován.

Dosažená komunitní hodnocení

Newbie

Newbie (1/14)

0

Komunitní reputace

 1. Death_Angel

  Donchain na ID

  Zdravím, ještě bych se chtěl zeptat jak vstupovat do už rozjetého trendu po signálu, když prošvihnu signál tak jestli má cenu nastupovat a jestli jo tak za jakých podmínek.. Děkuju za odpověď Jirka :)
 2. Death_Angel

  Donchain na ID

  Děkuju moc za uvedené způsoby vstupu/ výstupu :-) určitě je zkusím otestovat... ;-) Zatím jsem vystupoval na PT (a nebo jsem zvážil sitaci) .. a vstupoval jsem když se překřížily ty úsečky tak další úsečku (většinou někde kolem Open) Jirka
 3. Death_Angel

  Donchain na ID

  Zdravím Vás všechny, zrovna testuju obchodní systém Donchain 5&20 + MACD na ID. Obchoduji kontrakty E-mini S&P .. systém má zatím velice dobré výsledky (za 14 dní testování +945$) :) ,ale nějak nemůžu přijít na to jak vyladit vstupy a výstupy z pozic. Popř. jaký m způsoben nastoupit do trendu v případě že jsem zaspal na signálu.. Prosím pokud máte s tímto obchodím systémem nějaké skušenosti (ideálně ID obchodování) tak se prosím o ně podělte. Jde mi hlavně o vstupy a výstupy (popř. umístění SL a PT). Děkuji za všechny odpovědi Jirka ---------------------- hodně štěstí v tradingu (tu)
 4. Death_Angel

  Robert.t.kiyoshaki

  Zdravím vás, už jste někdo přečetl knížku Proroctví od Kiyosakiho? měla teď někdy vyjít.. tak by mě zajímalo jestli stojí za koupení :) :S Jirka
 5. Death_Angel

  Expectancy

  Dobrý den (resp. večer), chtěl bych se zeptat na výpočet Expectancy mého obchodního systému který testuju. V jednom článku tady na finančníkovi jsem četl že se Expectancy = (% zisků * průměrný zisk) - (% ztrát * průměrná ztráta) .. ovšem vám tam vyšlo číslo 0,64 (myslim).. a to pro vás znamenalo že za 1 ztracený dolar jste dostali 1,64$ .. ovšem mě Expectancy vychází 167,xx ; Expectancy= (0,59 * 330,58) - (0,41 * 64,7) .. znamená to teda že když mi to Expectancy ukazuje 167,xx tak že za jeden ztracený dolar dostanu 167$? to je trochu blbost ne? nebo spíš sem ten výpočet moc nepochopil :-) a prosil bych vás zkušenější o nějaké vysvětlení toho výpočtu. Děkuji Jirka
 6. Death_Angel

  Vybavení počítače pro trading

  Zdravím, rád bych se zeptal jestli máte někdo nějaké skušenosti s ID obchodováním s připojením přes Wi-Fi nebo mikrovlnu.. jelikož jsem si ji pořídil se smlouvou na pár roků :( a teď když se chci pomalu začít věnovat tradingu (dřív sem o něm moc nevěděl) ..tak zjišťuji že občasné výpadky by asi mohly mít katastrofální následky :( Děkuji za odpovědi úspěšné obchody přeje Jirka
 7. Death_Angel

  grafy

  Dobrý den, v komoditách sem teprve ještě začátečník.. (pořád je ještě studuji a v plánu je mám až za pár roků). Ale chtěl jsem se zeptat jaké grafy (ceny) používáte Vy? a jestli se dají využít i jiné než ty klasické Bar Chart (takový ty čárečky).. třeba klasický Line (na které jsem byl zvyklý z akcií). :S Děkuji spousty úspěchů přeje Death_Angel
 8. Dobrý den, chtěl bych se zeptat jak to je s podáváním příkazu k nákupu (prodejei atd. prostě celkově příkazů) . Jelikož neumím moc dobře anglicky tak by mě zajímalo jak se do pitových trhů tyto příkazy zadávají... u El. trhů to je jasné.. napíšu co chci, kolik a za kolik..a systém mi to spracuje, ale jak to funguje u pitových trhů?? co musím udělat aby mi brokee přijal nějaký příkaz?? :S Děkuji za odpovědi..
 9. Death_Angel

  Robert.t.kiyoshaki

  KAT: Tak si do té stolní hry buď udělejte svoje kartičky a nebo si občas nějaký kartičky náhodně vytáhněte... to tu hru vždycky trochu obmění ;) a zajistí její hratelnost na mnohem delší dobu ;)
 10. Death_Angel

  Robert.t.kiyoshaki

  No u nás oficiálně asi ještě nevyšla (ta hra na Pc). Já na Pc mám jenom hru ve verzi 101 (mám i klasickou deskovou)... nevim jestli to tady můžu publikovat.. ale já mám tu Pc verzi ztáhlou z P2P (limewire)
 11. moc vám všem děkuju za Vaše velice cenné rady ;) jednou sem četl v nějaké knížce Roberta Kyiosakiho že pokud se chceš někam dostat tak si najdi někoho kdo už tam byl :) myslim že s vaší pomocí a díky serveru financnik.cz se dostanu tam kam chci (full-time trader).. moc vám všem děkuju ;)
 12. Death_Angel

  Jakou knihu???

  ještě doplní jaký knížky bych doporučil já ;-) pokud si uplný začátečník... tak bych třeba doporučil knížku Nejbohatší muž v babyloně (autora si už nevzpomenu), pak zmiňovaného bohatého a chudého tátu od roberta kyiosaki.. a ještě bych možná doplnil pár knížek od něj.. třeba do důchodu mladý a bohatý (která je celkově spíš zaměřena na to jak využít dluh ve svůj prospěch, a na naplánování finančního života)
 13. Death_Angel

  Robert.t.kiyoshaki

  Já jsem v podstatě nedávno (něco málo přes půl roku) teprve objevil svět neomezených financí.. a to díky knížkám a stolní hře CashFlow (teď už i normální hře do Pc) právě od tohoto autora... jestli můžu doporučit tak třeba knížka do důchodu mladý a bohatý je dobrá.. a nebo pro děti a lidi tak jak sem já (tzn kole 16cti) můžu jedině doporučit Bohatý táta, chudý táta pro mladé.. taky jim to změní dost pohled na finance ;-) mě osobně jeho knížky hodně pomohly v pochopení vlastního chování při obchodování a pomohli mi ho zlepšit.. už se mnohem víc ovládám atd. :-) vřele doporučuji jakoukoli jeho knížku.. a i stolní hru CashFlow ;-)
 14. Death_Angel

  MONEY-MANAGEMENT

  Dobrý den... Omlouvám se že ruším vaši diskusi o systémech.. ale chtěl jsem se zeptat na money managment. Jelikož jsem nováček a začínám se o to teprve pořádně zajímat (lecocs už chápu...) ale pořád nevim co je to vlastně ten money managment. pořád někdo mluví o tom jak ho studuje atd. že je nezbytnej. ale já pořád nevim co to vlastně je... :S co by v něm mělo být, jak to vypadá v praxi.. potřeboval bych nějakej konkrétní příklad (třeba za určitý období) jak to vlastně vypadá... o co se to stará,co to zaznamenává, a celkově jak to vlastně funguje... děkuji za odpovědi.. sem opravdu v tomhle ještě začátečník tak prosím občas opmluvte moje blbý otázky... Jirka
 15. To Jaroslav Patocka: no v 16cti jsem se na trhy tak nějak dostal náhodou díky mýmu tátovi, kterej mi dal knížku od Roberta Kyiosakiho: Bohatý táta, chudý táta. a tou to všechno začalo.. najednou mě věci kolem investování začali zajímat přečetl sem ještě pár dalších knížek o finanacích atd. a tím sem se dostal vlastne na začátek papertradingu (to mi bylo ještě 15ct..)... za toho půl roku se mi podařilo zhodnoti svoje paírový portfolia o cca 30% od té doby mě to chytlo ještě víc.. skouším čímdál víc zkracovat intervaly mezi nákupem a prodejem. Technickou analýzu znám už částečně z akcií (a teď mi pomohla vydělat na kávě skoro 10000$ :) to se mi povedlo udělat za jeden den asi 16 obchodů :D nějaký ztrátový ale většina výdělek.. ztráty byly způsobený akorát čpatně nastaveným stoplossem..) jinak já se to snažím celkově brát spíš jako takovou hru krou hraju.. a když budu dodržovat a znát pravidla tak by mi měla něco vynášet... co se týče strachy... tak občas je i při paper tradingu..ale už se mi ho daří postupně potlačovat :) v každým případě díky za odpověď ;) To Hidalgo: Peníze jsou který mám jako základní kapitál jsou moje (ze stavebního spoření) není jich moc..ale na začátek na to naučení a vstup na akciovej trh v menším množství to stačí... komodity mám zatím v plánu nějakej čas sledovat a pak přelít zisk z akcií do komodit. Co se týče článků na finančníkovi.. jsem tu asi 4 dny... už mám skoro přečtenej manuál... a spousty dalších článků.. :) Co se týče vydělaných peněz... chtěl bych je zatím re-investovat... aby pak měl nějakej finanční základ a finanční svobodu... až by bylo peněz hodně tak bych část věnoval na charitu (celkem bych se řídil knížkama od R.T. Kyiosakiho... o tom rozdělování peněz a vracení části společnosti... z té charity bych měl daňový úlevy potom atd.. no a část bych si samozřejmě nechal :-) ) To All: co sem ale nepochopil.. a to ať pročítám cokoli.. je co je to money managment.. jak to vlastně funguje. co to obnáší.. atd.. díky všem za odpovědi ;)
×
×
 • Vytvořit...