Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Hledat v
 • Více možností...
Najít obsah, který ...
Hledat výsledky v ...

Pampalini

Members
 • Počet příspěvků

  79
 • Registrace

 • Poslední návštěva

Komunitní reputace

21 Excelentní

Více o Pampalini

 • Hodnost
  Advanced Member

Poslední návštěvnící profilu

355 zobrazení profilu
 1. Mně to stáhnout nejde, poslal jsem dotaz administrátorovi fóra, tak uvidíme. Zatím to vypadá, jako by to šlo stáhnout "zasloužilejším" uživatelům, kteří jsou Advanced Member. Dám vědět až mi odpoví.
 2. Pampalini

  Založil jsem si účet u IB global+tradestation

  Zdravím, také jsem si ho základal, naštěstí s trochu větší rezervou. V první řadě myslím, že akce se týkala pouze účtů zakladaných přes TSG, ne přímo u IB. Založení probíhalo podobně informačně chudě, průběžně jsem to řešil s podporou TSG a ujišťoval se, že vše je OK. Od TSG mi přišel jeden mail, kde mi děkovali za zájem, ale dál tam nebylo nic užitečného. Po přihlášení do client portálu IB (údaji, které jsem si zvolil při registraci u TSG) jsem zadal jakou částkou chci účet fundovat, ze kterého účtu atd. Následně jsem odeslal peníze a až po tom, co je po pár dnech připsali na účet mi od IB přišel první mail s větou: "Client account UXXXX... has been approved by Interactive Brokers and was funded. You may now trade the account.". Následně mi TSG poslali přihlašovací údaje pro TradeStation. Takže když to shrnu - slovy neplýtvají 😀 Podle mého názoru, považují účet za otevřený až po fundování. Obávám se, že pokud jste neposlal peníze do 30.11. tak jste akci nestihl.
×
×
 • Vytvořit...

Důležitá informace

Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy.