Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Hledat v
 • Více možností...
Najít obsah, který ...
Hledat výsledky v ...

kajman103

Members
 • Počet příspěvků

  2
 • Registrace

 • Poslední návštěva

Komunitní reputace

0 Neutrální

Více o kajman103

 • Hodnost
  Newbie

Poslední návštěvnící profilu

Seznam posledních návštěvníků profilu je vypnut a není zobrazován.

 1. kajman103

  Scalping s Ninja trader

  Ahoj, děkuji za odpověď. Můžu ještě poprosit o dovysvětlení těch poplatků kolem. V demu žádné nejsou nicméně např. dnes. Při scalpování Micro E-mini mám tick size 1.25 USD. Během 45minut jsem vypálil do trhu 30 buy / sell příkazů a vyklikal 18 USD. V reálu by mě zajímalo, jestli mi při odečtení všech poplatků vůbec něco zbyde a také - není problém zadávat příkazy v takto rychlém tempu?
 2. kajman103

  Scalping s Ninja trader

  Zdravím, ještě na burze sportovních sázek jsem si osvojil scalpovací strategii, která měla poměrně konzistentní profity. Nyní jsem jí přenesl do světa tradingu a v demo účtu Ninja traderu (indexy) zjistil, že stejné principy fungují i zde. Otázka je jednoduchá. Jaká překvapení a pasti mě čekají při přechodu z demo na live? jsou nějaké limity na množství obchodů? standardně jich dělám desítky během hodiny ... nebo mě sežerou commisions? Ninja inzeruje 0.09 USD což se mi zdá jako strašně málo ... Díky za jakékoliv informace ke scalpingu, je to pro mě všechno poměrně nové
×
×
 • Vytvořit...

Důležitá informace

Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy.