Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Hledat v
 • Více možností...
Najít obsah, který ...
Hledat výsledky v ...

tom77

Members
 • Počet příspěvků

  54
 • Registrace

 • Poslední návštěva

Dosažená komunitní hodnocení

Newbie

Newbie (1/14)

0

Komunitní reputace

 1. tom77

  sierra chart - připojení obch. platformy -data

  Mám level 5. Dnes mi napsali, že proběhla nějaká chyba ve vyúčtování...Mám doplatit nějakou částku. Možná to bude ono...Zvláštní, tohle se mi ještě nestalo...
 2. tom77

  sierra chart - připojení obch. platformy -data

  Všechny grafy které mám otevřené...Vždy najedou v aktuálním čase a zůstanou stát..
 3. tom77

  sierra chart - připojení obch. platformy -data

  Od IB.
 4. tom77

  sierra chart - připojení obch. platformy -data

  Jsem u IB, ještě nedávno mi vše jelo normálně... Tom.
 5. tom77

  sierra chart - připojení obch. platformy -data

  Ahoj všem, prosím o radu: TWS mi jede, ale při spuštění Sierry se mi načtou grafy k aktuálnímu času a dál stojí. Neví někdo v čem by mohl být problém? Díky Tom.
 6. tom77

  Sierra Chart - nastaveni II

  Ahoj všem, po pár letech jsem se vrátil k Sierře. Vše jsem nainstaloval podle návodu, ale stále se mi nedaří spojit s TWS. V TWS mi data jedou, dokonce i Ninja Trader se mi připojuje automaticky a bez problémů. Tak si říkám, že problém musí být někde v nastavení Sierry. Neustále mi to píše: Windows error code 11001, není znám žádný takový hostitel. Máte někdo nápad co může být špatně? Díky Tom.
 7. tom77

  sierra chart - připojení obch. platformy -data

  Měsíčně, nebo ročně? A zaplatit se dá přímo u IB?
 8. tom77

  sierra chart - připojení obch. platformy -data

  Taky zdravím, mám úplně stejný problém..Sierra mi napíše downloading, ale obrazovka zůstane prázdná. Umí někdo pomoct?
 9. Je až neuvěřitelné co všechno se dá v trhu najít :) .Velké, malé, rychlé, pomalé úsečky tím, nebo oním směrem, po trendu, v trendu, nebo v chopu...Pozorovat co a jak se to děje je opravdu ta cesta jak nakonec zvítězit..Nikdy jsem nezkoušel software na velikosti úseček, ale přikláním se k závěru, že vstupovat na menších úsečkách je bezpečnější.Sám si v testech vedu kolonku na velké úsečky..A můžu potvrdit že vstupovat na nich je sebevražda ;) Tom.
 10. tom77

  Technické problémy s IB

  Zdravíčko, Mám jednu otázku:Stalo se vám někdy někomu že by vám IB zaúčtovali obchod o kterém vůbec nevíte?Mě poslali dopis o stornování pozice na trhu NQ který navíc vůbec neobchoduji a v Bracket Traderu jsem nenašel k danému datu jediný obchod.Navíc když už zadávám přes Bracket Trader nějaký obchod, tak mám vždy nastaveny automatické SL max.150 dolarů.Z účtu mi teď zmizelo 800 dolarů jen tak, a nevím jestli je možné se někam dovolat.Máte někdo podobnou zkušenost, případně víte kam se obrátit? Tom.
 11. tom77

  SIERRA chart- nastavení

  Zdravím, můžete mi prosím někdo prozradit jaký je symbol pro nový kontraktní měsíc na TF v sieře?? Už jsem zkusil snad všechno, ostatní trhy mi fungují normálně, ale TFko mě zlobí.Dík. Tom.
 12. Zdravím, to tomnes: Chtěl bych se zeptat z jakého důvodu jste vypustil ostatní timeframe.Sám používám prioritně volume 2000 a k tomu mám ještě puštěný denní kvůli celkovému obrazu trhu, patnácti minutový k rozlišení hlavních S\R úrovní a pak volume 500 k doladění vstupu.Je fakt že mě to ze začátku trochu mátlo, tak jsem to přestal používat, ale pak jsem si to znovu přidal a nějak si zvykl.Používám to spíš jen jako doplněk a sleduji jestli je to k něčemu dobré. Někde jsem tu četl že třeba menší volume na doladění vstupů vám dost pomohlo se posunout dál, proto mě udivuje že jste tuto variantu zavrhl.Je fakt že u testů to taky nepoužívám a výsledky jsou i bez toho slušné, ale jen by mě zajímalo jestli je to tím že je to víc věcí ke sledování, tudíž si tím člověk komplikuje obchod, a nebo jste došel k tomu že to není zase až tak výnosné aby se tím člověk musel zabývat? Tom.
 13. Zdravíčko, motivační článek na zamyšlení..I odkazy:kopečky a důlečky znějí určitě veseleji než korekce :) Soustředit se přímo na vstupní úsečku je určitě dobrá věc.Když jsem nad tím přemýšlel, napadlo mě jestli se někdo taky hlouběji zabývá trochu opačnou věcí: celkovým charakterem trhu.Momentálně jsem si přibral k ERku taky YMko a přetestovávám minulý rok.Začal jsem si ke každému dni zapisovat jak vypadal celkový pohled na den (např.: dlouhý long trend, dlouhý líný short trend, trendující den, chop atd..).Zatím jsem s tím pouze začal, ale snad to k něčemu bude.Zajímalo by mě jak který pattern funguje v určitém trendu.A nebo by to mohlo alespoň vytříbit cit pro trend.. Tom.
 14. Zdravím, Právě jsem dočetl knihu od ježíška Tajemství vnitřní mluvy-úspěšná sebemanipulace :-).Velmi se mi líbila a také na základě této knihy jsem se rozhodl že se pokusím udělat si alespoň zhruba roční plán věcí kterých bych chtěl dosáhnout.I dříve jsem si dělal jakousi roční bilanci, ale vlastně jsem to nikdy neplánoval.Jen jsem si říkal tohle by možná mohlo vyjít...Myslím že napsat si celkový plán(třeba rok) a postupně ho rozdělit do částí (měsíce) je vcelku konstruktivní pohled na věc.Člověk taky může sledovat jestli průběžně stíhá, nebo ne. Doufám že mi tato metoda pomůže posunout se zase trochu dále.Tímto také děkuji Tomášovi za tento článek který mi pomohl alespoň nastínit některé body mého ročního plánu v oblasti tradingu. (tu) Tom.
 15. Zdravím. to Gordon Konečně někdo s pěknými jednoduchými screeny. I popisky pěkné.Co mě nejvíc pobavilo, tak to byly výstupy na jediném obchodu s PT amatér, profík a Mplay.. :) Ale ono to tak ve skutečnosti nejspíš bude.. (tu) Tom.
×
×
 • Vytvořit...