Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Hledat v
 • Více možností...
Najít obsah, který ...
Hledat výsledky v ...

pajik

Members
 • Počet příspěvků

  109
 • Registrace

 • Poslední návštěva

pajik's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Komunitní reputace

 1. pajik

  Přes koho obchodovat ?

  Snažím se změnit brokera v Americe a zjistil jsem, že to v současné době není vůbec snadné jako dříve. Většina Brokerů nepřijíma cizince. Když pominu IB, tak jsem chtěl k TD Ameritrade hlavně kvuli Quotetrackeru, ale tam je to pasé. Zbývají mně TRADESTATION nebo LIGHTSPEED TRADING. Pro intraday obchody je výhodnější Lightspeed. Potřebuji se však zorientovat v jejich softech, nabízí jich několik a rozhodující je chart s indikátory. Nemáte někdo zkušenosti s tímto brokerem ? Ten muj současný broker Tradeking, který mně převzal od MBTrading nechce povolovat margin učty pro cizince, je to naprd.
 2. pajik

  Pracovat jako broker?

  Ouklende, tak jsem si prolistoval celou diskusi a už vím "která bije". Také jsem četl nějaký inzerát zrovinka nedávno na pozici makléře, tak to bude asi ta firma, o které píšeš. No přiznám se dělat někde čičmundu a telefonovat kdo ví jak dlouho, to by mě neba, na druhé straně oni zase nemohou vědět, co v daném člověku dřímá. Řekl bych, že ve většině případů nejde frimám o to, jak umí uchazeč obchodovat a jaké má znalosti , ale jak umí komunikovat a přesvědčovat druhé. Tím jim přinese klienty a penízky a o tom to je.
 3. pajik

  Pracovat jako broker?

  Broker je dle mého živnost jako každá jiná. Holt pracuje s penězi a s přesvědčováním, že on je tu pro vás. To ale dělá kde kdo (viz politici). Více než broker by bylo zajímavější pracovat ve stylu Warrena Buffetta jako investor. Místo, aby lákal lidi k zřízení účtu a bral poplatky za jejich obchody, investuje jejich a svoje peníze sám.
 4. pajik

  EARNINGS TRADING – ALTERNATIVA K H&B

  Stavodesign : souhlasím, ve swingu se to předpokládat nedalo
 5. pajik

  Indikátory a obchodní systémy

  Frantacech : S tím obšírným překladem pod pravidly, to jsi vytvořil sám ? Klobouk dolů, slušná práce, opravdu, smekám nejen nad tvým obsahem ale i nad tou prací , co jsi si s tím dal.
 6. pajik

  Indikátory a obchodní systémy

  hanzik Napsal: ------------------------------------------------------- > Cas od casu mrknu na to, kde > maji ostatni umistene prikazy a jelikoz vetsina > prodelava, dam presne opacny prikaz > > peace A kam se díváš, kde mají lidi umístěné příkazy ?
 7. pajik

  EARNINGS TRADING – ALTERNATIVA K H&B

  Problém u DE bych tak ani neviděl v EA, jako spíše v tom, že v posledních letech prožil velkou rally, takže nějaká korekce se tam nabízí.
 8. pajik

  vyber brokera

  Vzdávám se, vyhrál si, jdu taky něco dělat, nebo to tu prokecáme
 9. pajik

  vyber brokera

  Ježíš, že jsem vůbec napsal slovo kontrakt, zas mě vynadá, že člověk může nakoupit kontraktů více a je to jeden obchod
 10. pajik

  vyber brokera

  Ty jsi taky Matěj, o celým obchodu tu plácáš od začátku jen ty. Předtím o něm nebyla ani zmínka. Ač nejsem futurák, říká ti něco pojem kontrakt. Žě po celým světě (promiň všechny brokery jsem neměl tu možnost navštiviti, pokud nějakou výjimku nalezneš) uvádějí poplatky komisní za kontrakt, pouze ty musíš mít uvedený za celý uskutečněný obchod. Měl by všem těm renomovaným brokerům vynadat, co si to dovolují mást a oblbovat chudáky zákazníky.
 11. pajik

  vyber brokera

  Hele, tak aby bylo jasno, napsal jsem to, jak to píšou brokeři. Žádný podfuk, žadný oblbování. Že to tady sečítáš a třeba i Kingie to tak myslel, o tom já nic nevím, prostě jsem mu chtěl pomoci, když se ptal na brokery. Obchoduji akcie a tam se rozhodně poplatky neposuzují jako součet vstupu a výstupu z obchodu. Nevím, proč z toho děláš vědu, teda asi vím, protože si asi myslíš, že někdo chce někoho nachytat na hruškách a ty jsi to odhalil. Kdyby si tam Kingie zašel, určitě by věděl, na čem je. Pro mě za mě, ať si Kingie obchoduje třeba přes Santa Clause, je mi to fuk, chtěl jsem jen pomoci. Rozumíš tomu vůbec ?
 12. pajik

  vyber brokera

  Aha, ted mně to došlo, proč píšeš 4,5$. Dumal jsem dumal, kde si vzal těch 4,5$, jestli mají někde na stránkách ještě skrytý poplatek a ty jsi jednoduše sečetl vstup a výstup. No tak to by mě nenapadlo a ani nevím, proč bych to měl sečítat.
 13. pajik

  vyber brokera

  Však to taky nebylo psaný pro tebe ale pro Kingie. Myslím, že umí číst, tak si to tam najde. Jestli je nějaký skrytý poplatek, to já za něj neřeším. To bych mohl i za něj obchodovat a vyměnovat plínky. P.S. - a jestli je to 4,5$, tak tobě se to zdá moc nebo co ? Psal, že chce komisní poplatek pod 6$, tak nevím co řešíš
 14. pajik

  vyber brokera

  Jaký A nebo B, co to plácáš,napsal jsem, co mají napsané na bedně. Sám je používám a jsem zatím nadmíru spokojený. Musím to ale zaklepat, jsem na to pověrčivý
 15. pajik

  vyber brokera

  Nízké poplatky a pro mě perfektní software má MBTrading. Poplatek za e-mini je 2,25$ a vklad od 2 000-4 500$. Mrkni se na jejich stránky.
×
×
 • Vytvořit...