Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Hledat v
 • Více možností...
Najít obsah, který ...
Hledat výsledky v ...

smazak

Members
 • Počet příspěvků

  137
 • Registrace

 • Poslední návštěva

Komunitní reputace

0 Neutrální

Více o smazak

 • Hodnost
  Advanced Member

Poslední návštěvnící profilu

Seznam posledních návštěvníků profilu je vypnut a není zobrazován.

 1. stivínek O2 vyplácí dividendu 1x za rok
 2. Zollino nemyslel jsem, že máš to ETF obchodovat, ale že můžeš sledovat průběh TF na IWM - zkus si porovnat grafy
 3. ZOLLINO pokud máš TF jen jako podpůrné, použij IWM - myslím že ti bude stačit
 4. smazak

  MONEY-MANAGEMENT

  straner - vysvětli mi , proč by vypuštění nějaké podmímky z tvého OP mělo zafungovat lépe, když už jsi něco vydělal, než v jiné dny když ještě né.Jakou to má logiku?
 5. smazak

  MONEY-MANAGEMENT

  stranger - to že nic nemůžeš ztratit a můžeš jen získat je jen iluze. Otevíráš nový obchod který nemá nic společného s tím předešlým a riskuješ svůj S.L. To je stejné , jako bych si říkal, že dneska nic neriskuju, protože jsem si včera vydělal.
 6. RastyA Aké RRR používať? Já bych doporučil používat takové které Ti vyhovuje a né takové, které obchoduje někdo jiný. JInak budeš měnit systém každého půl roku protože zjistíš, že daná osoba obchoduje už dávno jinak - tak jak vyhovuje jemu. Pokud někdo tvrdí že musí být RRR takové nebo makové, je to jenom subjektivní pohled daného autora. Vydělat se dá, ať to bude 1:1 nebo 1:5.
 7. kahiros fakt si myslíš, že je dobrý nápad obchodovat na nějakém kurzu? ;)
 8. Ivke je to Eurex (DTB) Non-professional - Level I
 9. Liliputek Ty chceš obchodovat TF dopoledne?
 10. sd77 já bych doporučil stop příkaz, sice bude někdy nějaký slip, ale ten určitě zaplatí takový obchod jako např. dnes
 11. sd77 účelem mých příspěvků není rozhodně snaha navážet se do někoho či něčího systému. Spíš jsem chtěl poukázat na z mého pohledu nelogické brát jako podmínku vstupu utvoření hameru na RB. A taky trochu ukázat - zvláště nováčkům, že ať zveřejní jakýkoliv systém kdokoli, je třeba nad tím přemýšlet a né to jen slepě přebrat. Myslím, že když tady JKR dal svůj systém, tak musel předpokládat, že se kolem něho bude diskutovat. K těm screnům - oba obrázky jsou jedna a tatáž situace - první odraz od high kanálu premarketu - takže první by byl neplatný druhý platné. Jeden RB9 a druhý RB10.
 12. Pro názornost - který vstup je lepší?
 13. Rado_Van Napsal: ------------------------------------------------------- > Moj nazor na hammer pri RB je, ze zmysel maju. Tak to budu rád, když mi někdo ten smysl objasní - kromě toho že to píše JKR, nebo že to od open nějakého RB šlo např 4t nahoru a potom 8t dolů.
 14. Lucínek Zdá se mi že tvá snaha je marná. Prostě když se obchodují kladiva, tak se obchodují kladiva.
×
×
 • Vytvořit...

Důležitá informace

Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy.