Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Hledat v
 • Více možností...
Najít obsah, který ...
Hledat výsledky v ...

Rottor

Members
 • Počet příspěvků

  2
 • Registrace

 • Poslední návštěva

Komunitní reputace

0 Neutrální

Více o Rottor

 • Hodnost
  Newbie
 1. Rottor

  OBCHODY 16.5. - 20.5.

  Ahoj Josefe :-) nechej mě hádat ....obchodoval jsi přes Colosseum, viď? Gratuluji, že jsi z této nightmare již venku. Také mě to postihlo. TeĎ jedu přes saxobank a jsem maximálně spokojený (forex a S$P150-250) Měj se !
 2. Rottor

  COLOSEUM

  Colosseum ? Inu co dodat. Mám sice jen krátké zkušenosti, ale o to „údernější“. Pokud bych měl být co nejobjektivnější tak musím říci toto : První dojem : 1) silná a solidní firma plná mladých usměvavých lidí 2) dobré služby , ale trošku vyšší ceny 3) jejich partnerem jsou silné brokerské firmy 4) starají se , mají dobré www stránky 5) mají propracovaný systém školení, které mi bylo nabídnuto zdarma 6) jsou ochotni Tě informovat o čemkoliv a to prakticky kdykoliv Druhý dojem: 1) silná a solidní firma plná mladých a usměvavých lidí, kteří mi po čase trošku připadali jako hlavní hrdinové z www.dfens-cz.com přesněji řečeno jako v článku podobných tomuto : www.dfens-cz.com/view.php?cisloclanku=2001011201 2) naprosto předražené ceny za služby, které máte jinde vlastně zdarma. Například srovnám-li jejich „službu“ asistent s tím co mi dnes nabízí můj broker, tak je to na jedno brdo. Pokud chcete poslouchat doporučení svého brokera, můžete tak učinit jinde a za zlomek ceny než s touto naší firmou. Co se týče služeb, servisu, platforem, vzhledu firemních materiálů atd …. Tak je prostě vidět, že se mají chlapci v colosseu stále co učit. 3) …to ano. Nabízejí např. platformu , která vypadá jako z roku 1992 napsaná pro MS-DOS kdy o bezpečnosti, grafickém rozhraní, intuitivním ovládání či o přátelském GUI nevěděl nikdo. Bohužel tento paskvil je nabízen dnes, v roce 2005. O nějakých live datech v této platformě si můžete nechat jen zdát…. . V závěru moji spolupráce s nimi a při snaze mě přesvědčit abych zůstal jejich klientem mi jeden jejich chlapec dokonce tajnůstkářsky sděloval, že zatímco pro Colosseum jsem partner/člověk, u velkých brokerských firem budu jen číslo… a že on sám by si u jejich brokera účet třeba neotevřel. No to mě fakt dorazilo …. Krom toho na zaslání peněz zpět do ĆR jsem čekal až nějak podezřele dlouho… asi abych dostal poslední čas na rozmyšlenou…asi…. 4) Jejich ochota i www stránky jsou nabízeny jako standard také všude jinde A jak říkám, to za co zde platíte jako mourovaní, tak to máte jinde za zlomek ceny. 5) Školení? Inu proč ne?! Pusťte si obsah stránek financnik přes projektor na plátno …. výsledek bude pro Vás MNOHEM lepší. Hlavně co se týče informovaností, znalostí a zkušeností …. Jejich školitel na mě působil jako odborník co se analýz týče, ale jako školitel spíše velmi zakřiknutě. Žádné z témat nedotáhl do konce. Zkrátka velmi nepřesvědčivé. Raději si přečtu zkušenosti jiných a poučím se z jejich / svých chyb než poslouchat ..“jak se to má dělat“. Všichni víme, že „kouzelný“ recept nefunguje. 6) To dělá každý pořádný broker. Suma sumárum. Je mým názorem, že to co dostanete u Colossea , dostanete všude jinde za mnohem lepších podmínek a hlavně za nesrovnatelně nižší ceny. Toto jsou mé zkušenosti a také subjektivní názory. Někomu se můžou zdát tvrdé, ale …. Prostě změnil jsem brokera a je to jako bych přesedl z Favorita do Mercedesu. Tak mám potřebu Vám to říci 
×
×
 • Vytvořit...

Důležitá informace

Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy.