Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Hledat v
 • Více možností...
Najít obsah, který ...
Hledat výsledky v ...

LUKY

Members
 • Počet příspěvků

  593
 • Registrace

 • Poslední návštěva

 Content Type 

Diskuze

Kalendář

Aktuality

Články v klientské sekci

Info

Články a tutoriály

Vše publikováno uživatelem LUKY

 1. LUKY

  MetaTrader 4 II.

  zeptám se, pořídil jsem nový notebook 64 bit,OS Windows 8.1..na starém mi šlo v klidu přidat nový indikátor do složky indikátory a šel dát do grafu,ale tady to nejde.Je zde něco nového ?
 2. LUKY

  e-mini trhy

  2 Rob. Tak nic. Zřejmě jsi nepochopil na co jsem se ptal..:D
 3. LUKY

  e-mini trhy

  2 Rob99: Děkuju za odpověd. Tohle Všechno vím :-). Možná jsem to měl napsat jinak. Někde jsem četl, že asi půl hodiny před otevřením..to je před 15:30 našeho času mají již na burzu přístup velké firmy...atd .. Ptám se proto, že někdy je vidět již 30 min.před otevřením zajímavější hup nahoru nebo dolu. Je vidět, že pod povrchem něco je.Ono otevření burzy pro přístup třeba pit obchodníku pro zadání příkazu může být dřív a to může mít vliv na gap, open price...proto se ptám:). Jinak to základní kolem vím. V kolik se otevírá, uzavírá...ATD.Prostě jen hledám dál informace :)
 4. LUKY

  e-mini trhy

  Vím, že regulerní obch seance je od 15.3é našeho času. Někde jsem, ale četl, že burza je už otevřená od půl hodiny dřívě.Jak tomu tedy je. Někdo už tak brzo obchoduje.To je za vyšší margin, že.
 5. LUKY

  Programování v MT4

  má někdo footprint bar pro mt4?
 6. LUKY

  Diskuze k článku: Backtest: ano, či ne?

  Dle mého názoru backtest smysl a cenu má. Jde o to najít a otestovat svoji edge,posílit důvěru v to co dělám.To, že nemohu 100% porovnávat backtest a live je prostě realita. Vše nám bude komplikovat psychika. To je ale přece problém trader a ne backtestu.Takže smysl to má a bez backtesu mi to příjde jako šlapání vody.Pokud vidím, že back test funguje, musím systému, strategii věřit. Stejně ale systém znehodnotím o x %. Pak mi příjde vše ok.
 7. LUKY

  Market Profile

  Nemělo by to být spíš o 6 méně? Nicméně hlavní pointa byla, kdy bych měl sledovat vytvoření první hodiny na MP. A jak to sledují ty v USA (velké firmy). Mám graf s 24 hod. Tam se mi to tvoří od začátku nového dne.To je po půl noci. Ale obchoduju od 15:30 našeho času. To je zhruba 9:30 usa time. Pokud bych bral MPl od 15:30 znamenalo by to, že bych nemohl obchodovat první hodinu aby se vytvořil počáteční rovnováha.
 8. LUKY

  Market Profile

  Máš recht..prděj na premarket :)
 9. LUKY

  Market Profile

  aha, nevěděl jsem jestli je to platné od začátku dne 00:01 to je tedy i premarket a nebo od ofiko hodin 15:30hod.
 10. LUKY

  Market Profile

  Zeptám se. Od kdy se tvoří profil market? Vím,že je po půl hodinách,ale od 00:00 nebo od reálného otevření burzy v 15:30????
 11. Zdravím, Měl bych otázku na Petra.Chápu, že to Vše bylo přirozený vývoj v tradingu.Určitá cesta.Ale zajímalo by mě jak hodnotí Petr výdělky , equity ted a před tím když obchodoval Fin Win? Jsou výdělky podobné, větší, menší, DD.
 12. Já bych první signál nebral. Nebyla splněna podmídna CCI 50 vetší než nula, druhý bych bral max.se slevou a 3,4 BE. Tak asi tak :D
 13. LUKY

  YM - Emini DJIA

  Zdravím, Chtěl bych se zeptat, zda-li na YM nemáte problém s exekuci při větším množství kontraktu.(slippage) Více než 5,10 15 kontraktu.
 14. LUKY

  YM - Emini DJIA

  zrovna testuju YM a zdá se mi 34 ema v pohodě..Jinak TF mám backtest za 2 roky a taky ok.
 15. Nebral jsem žádný signál. Tak to souhlasí. Poprosím jen někoho kdo ví kdy se přesně měníl čas o 1 hodinu.
 16. Musím reagovat. Indikátory jsou jen plevel.:) Mám testovaný řekněme FinWin upravený pro moji potřebu. Za 3 roky nebyl ztrátový. Výsledky s MM raději nebudu uvádět. Jsou až moc zajímavé. Ono to ale není o tom, že převezmete systém at FinWin nebo nějaký jiný. Je pravda, že se to musí trošku nakoukat, ale ono se to musí hlavně vše kombinovat.(signál+S/R+Povaha).Někdy jsem více agresivní někdy méně.Hlavní je aby to nebořilo moji psychiku. Na trh pohlížím jako na to, že když mám podmínky na LONG tak koukám, kde asi bude kdo shortovat a mě tím půjde proti pozicí. Musel jsem začít zakreslovat S/R a mít o nich ponětí( vidět swingy). Alespon ty nejhlavnější. Uhel EMA.Dále jsem musel zjistit kdy prostě signál neberu. I když mám signál 2V tak ho neberu, protože je to třeba první signál po velkém pohybu...atd. Umění je vynechávat sig. které maji menší pravděpodobnost. Skvěle si mi daří umístovat SL dle CCI 14. A pak je to už o MM. Hledat RRR 1:3 je pro mě moc velký luxus. Beru 1:1 a 1:2. Záleží ale kdo a co od indikátoru očekává. Já očekávám určitou uspěšnost od vytvořeného sig.a pak přesně to kam umístím SL...atd Luky
 17. Možná by nebylo špatné takhle udělat alespon týden nebo 2 v kuse , at vidíme jestli máme stejný pohled na dny trendové či takové kde je malý trend a kde není a je lepší neobchodovat. Pak už to je na každém.J inak moc dobré cvičení. Luk
 18. Zdravím, Neví někdo kde naleznu % složení russllu 2000?
 19. LUKY

  YM - Emini DJIA

  Dotaz: Drží brooker SL na servu? u YM
 20. LUKY

  E-Mini NASDAQ

  Dobrý den, Doporučí mi někdo link kde najdu denní volantilitu NQ?
 21. Hezký podvečer, Dobré a poučné čtení. Uvítám víc článku od Tomáše, jelikož se drží víc prvotního FinWinu. LUKY
 22. LUKY

  NinjaTrader - prosím o radu

  Dobrý večer, používá někdo na NINJA TRADER NYSE TICK. A pokud ano v jakém spojení a za kolik?
 23. LUKY

  NinjaTrader - prosím o radu

  Zdravím, chtěl bych se zeptat na názor. Párkrát se mi stalo, že cena došla na můj TP ale uzavření obchodu neproběhlo aj á končil na BE místo TP. Psal jsem brokerovi. Co se stalo a on mi odpověděl, že se v té době se obchodovalo na té ceně jen 3 kontrakty a že na vyplnění je potřeba 20,30..100 kontrakua tím páden bebylo možné uzavřít obchod. Trochu to narušuje equity. Používám NT-MirusFutures. Má někdo podobně zkušenosti?
×
×
 • Vytvořit...