Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Hledat v
 • Více možností...
Najít obsah, který ...
Hledat výsledky v ...

hornet007

Members
 • Počet příspěvků

  4
 • Registrace

 • Poslední návštěva

Komunitní reputace

0 Neutrální

Více o hornet007

 • Hodnost
  Newbie
 1. Dobrý den, potřebuji poradit s nastavením stop-lossu v TWS pro trh SE hodnotu USD 100,- . V menu Order Defaults, v záložce FUT jsem nastavil do Default Order Offset amount / stop - číslo 2, jak se píše v manuálu. Bohužel to nefunguje. Je tam ještě třeba něco zaškrtnout? Děkuji za pomoc St.
 2. Dobrý den, potřebuji poradit s nastavením stop-lossu v TWS pro trh SE hodnotu USD 100,- . V menu Order Defaults, v záložce FUT jsem nastavil do Default Order Offset amount / stop - číslo 2, jak se píše v manuálu. Bohužel to nefunguje. Je tam ještě třeba něco zaškrtnout? Děkuji za pomoc St.
 3. Ahoj, zakoupil jsem si data od SCmagic. Jedná se o ES-200609-Globex 1 min. Dají se zobrazovat v Sierra Chart po 5 minutách? Pokud ano, poradí mi někdo jak se to nastavuje? díky St.
 4. Ahoj, byl jsem na semináři Woodie. Velmi mě to zaujalo. Chtěl bych obchodovat jeho systém CCI. Poradí mi někdo, jakým způsobem začít backtesting? Sierru mám nainstalovanou. Mám si nejdříve založit účet u IB abych získal data, nebo si je nejdřív někde koupit a otevření účtu nechat až budu vše ovládat. Děkuji za odpovědi... :S
×
×
 • Vytvořit...

Důležitá informace

Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy.