Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Hledat v
 • Více možností...
Najít obsah, který ...
Hledat výsledky v ...

23DRAK

Members
 • Počet příspěvků

  5
 • Registrace

 • Poslední návštěva

Komunitní reputace

0 Neutrální

Více o 23DRAK

 • Hodnost
  Newbie
 1. 23DRAK

  Pocatecni vklad

  Chajime zdravím, to jako fakt nelze z peněz z ůvěru začít spekulovat? To je teda fajn,přeplatím na úrocích jak hrom a budou mi diktovat co smím a co ne! Tak to to můžu asi rovnou zabalit,jelikož já mám cca 15-16 tis brutto a jinak než z půjčky nemám šanci:-(.
 2. 23DRAK

  Posloupnost bay/sell příkazů

  Zdravím, zajímalo by mě,zda při posouvání SL a ostatních příkazu v otevřené pozici,se platí za posunutí SL apod. nějaké další poplatky? Nebo se platí jen komise za 1 kontrakt,případně polovina při vstupu a polovina při výstupu z pozice a posouvání SL je "v ceně"? Předem děkuji za odpověď.
 3. 23DRAK

  Poděkování

  Zdravím všechny, zvlašť ty,kteří mi odepsali na můj příspěvek:-).Jsem přesvědčen o tom,že když budu na sobě pracovat a učit se,tak se výsledky dostaví.A pak se třeba budu zas usmívat já.:-)
 4. 23DRAK

  Poděkování

  Děkuji za rychlou odpověď.Rád bych poznal osobně nějakého člověka,který také začíná s komoditami jako já a je z Českých Budějovic nebo okolí.Rodina a kamarádi ne mě teď koukají jako na cvoka,s jakou blbostí jsem to přišel a co za zbytečnosti to čtu na internetu:-(.A nechtějí o komoditách slyšet ani slovo.Rád bych s někým probral komodity taky ústně.Jesli je tedy někdo z Č.Bud. a měl by zajem se setkat a popovídat o společném zajmu,ať písne mail na :23DRAK@seznam.cz a já se ozvu.
 5. 23DRAK

  Poděkování

  Ahoj,taky bych se rád přidal k poděkování za vytvoření těchto skvělých stránek.Komoditni obchodování mě fakt začalo zajímat.Začal jsem "papírově" trénovat,tak uvidím.Měl bych dotaz.Možná řeknete,že jsem bržděnej,ale zajímalo by mě,jak je to s případným profitem.Nepochopil jsem,jestli zisk přijde na účet okamžitě spolu s vrácenou zálohou(marginem).Navic v připadě "SHORT" pozice,kdy je zisk na základě klesající ceny,taky ihned připsán na můj účet po ukončení kontraktu nákupem kontraktu.Snad jsem to napsal srozumitelně aby bylo porozuměno mému dotazu. Předem děkuji za odpovědi na mé dotazy a za informace,které zdarma poskytujete.
×
×
 • Vytvořit...

Důležitá informace

Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy.