Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Hledat v
 • Více možností...
Najít obsah, který ...
Hledat výsledky v ...

jdomin

Members
 • Počet příspěvků

  34
 • Registrace

 • Poslední návštěva

Poslední návštěvnící profilu

Seznam posledních návštěvníků profilu je vypnut a není zobrazován.

jdomin's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

1

Komunitní reputace

1

Community Answers

 1. jdomin

  Na zaciatok Forex?

  Pokud obchodování na demu neslo výsledky, zkusil bych jednu ze služeb pro fundování obchodníků. https://www.google.cz/search?q=funding+futures+traders
 2. jdomin

  Kalkulace cost basis při částečném prodeji akcií

  Dokud nepřikoupíš, průměrná cena se nemění.
 3. jdomin

  Pojištění akcií a celého portfolia u brokera

  Pro USA tituly účet u člena SIPC, limity mají mnohem vyšší http://www.sipc.org/about-sipc/sipc-mission
 4. jdomin

  Filmy

  Tak jsme se po letech dočkali Wall Street Warriors season 3. Moc dobrý pokoukání. www.youtube.com/channel/UCDWDuzt1WOxAZ7bb5LZ5LiA/videos
 5. Jestli se na to bývalý soused cítí, rozhovor s ním by mohl být zajímavý motivační článek.
 6. Na televizi nekoukám už roky a zprávy na internetu si vybírám. Potřebu diskutovat ve fórech skoro nemám (tohle je můj druhý příspěvek za letošní rok, z toho tady první). Všiml jsem si ale, jak jsem snadno, skoro bezmyšlenkovitě otevíral portál s agregátorem zpráv, kdykoliv jsem byl u počítače a trochu mě nebavilo, co jsem zrovna dělal. Poslední dobou se víc soustředím na práci a důležité věci a je to znát, což mě dál motivuje a celkově jsem spokojenější. Zprávy čtu stále, jen se jimi nenechávám rozptylovat a tak mi to vyhovuje. Dřív bylo těžké informace sehnat, dneska spíš umět si je vybrat.
 7. jdomin

  Filmy

  Podle závěrečných titulků je to Wolfgang Amadeus Mozart - Předehra k opeře Figarova svatba
 8. nikator: ještě tu máme jinou nelineární závislost a pak už to tak jednobarevně nevypadá. Samozřejmě neříkám, že něco nefunguje atd, jen že je třeba vidět obě strany.
 9. jdomin

  Ninja Trader - programování (strategie)

  Dendy: Pokud chcete testovat strategii, tak přes File->New->Strategy Analyzer. Detaily jsou dobře popsané v nápovědě. Do Account Performance se zapisují asi jen online obchody. Strategie jdou do grafu přidat jenom když je NT připojený. Tím bych si vysvětloval to, že po restartu programu zmizí z grafu.
 10. jdomin

  Ninja Trader - nastavení programu od A do Z

  Atlas: standardní postup pro zálohování je File->Utilities->Backup... a pro obnovu File->Utilities->Restore...
 11. jdomin

  Ninja Trader - nastavení programu od A do Z

  gloomer: zkusil jsem udělat ten (O + L + H + C) / 4 klouzavý průměr. Na výsledek to má opravdu minimální dopad. uloz.to/1056833/SMAOLHC.zip To Import 1. Download the attached file to your desktop 2. From the Control Center window select the menu File > Utilities > Import NinjaScript 3. Select the downloaded file Pro příště bych ale navrhoval řešit programování ve vlákně k tomu vytvořeném (www.financnik.cz/forum/read.php?3,104724) a tady nechat jen nastavení, ať udržíme nějakou přehlednost.
 12. jdomin

  Ninja Trader - nastavení programu od A do Z

  cican: Podle nápovědy Ninja Tradera to v něm jde naprogramovat. Jdou kombinovat různá data i instrumenty. V metodě Initialize se pomocí funkce Add přidají další data, která budou následně přístupná přes pole BarsArray. Metoda OnBarUpdate se pak bude volat pro všechna data a pomocí hodnoty BarsInProgress v ní můžeme rozlišit, která data se zrovna aktualizují. Myslím, že to umí ještě Trade Navigator pomocí "of". Psal o tom jaspee na www.financnik.cz/forum/read.php?22,47808,page=24 [ital]"možná to půjde i jinak ale co třeba IF close to co hledáš je místo of Daily potom jde nastavit cokoliv jiného... "[/ital] Pravděpodobně to půjde i v dalších pokročilejších programech, protože jsem hledal jen ve dvou a u obou jsem něco našel. Ideál by samozřejmě byl, kdyby to šlo i bez programování.
 13. jdomin

  Ninja Trader - nastavení programu od A do Z

  maitreja: jj, byl, ten mlaďas v oranžovym tričku :). Aby jsme si rozuměli, Zen-Fire nepoužívám, stáhnul jsem si poslední verzi Ninja Tradera ze stránek výrobce a napojil ho na demo od IB. Tam jde TICK v pohodě. Jestli máš Ninju od brokera, tak je možná osekanej, abys neviděl, o co si s tím brokerem přišel :D. A to CTRL + kolečko mi fakt funguje, zrovna jsem to zkoušel. Po nastavení "middle mouse button is stop market" na true se už samozřejmě CTRL nepoužívá.
 14. jdomin

  Ninja Trader - nastavení programu od A do Z

  maitreja: zdravim Brno, 1. v Instrument Manageru jsem ho normálně našel pod symbolem TICK. 2. mě to Interactive Brokers i řadu dalších poskytovatelů nabízí, viz obrázek. Zkusil bych přeinstalovat Ninju. 3. http://www.financnik.cz/komodity/recenze-sw/ninjatrader-5.html (6:30)
 15. jdomin

  Ninja Trader - nastavení programu od A do Z

  Hezká ukázka s použitím oken Market Analyzer a Alerts: www.ninjatrader.com/V6_Videos/NT6MarketAnalyzerAlertCondition.html Dá se to udělat i stejně jako strategie, jen místo vykreslení šipky se nastaví alert. Tvorba strategie: www.financnik.cz/komodity/recenze-sw/ninjatrader-7.html Přímo do indikátoru se to dá naprogramovat taky, přes funkci Alert nebo PlaySound (viz nápověda programu). Spousta dalších videí v angličtině: www.ninjatrader-support.com/HelpGuideV6/helpguide.html?VideoLibrary
×
×
 • Vytvořit...

Důležitá informace

Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy.