Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Hledat v
 • Více možností...
Najít obsah, který ...
Hledat výsledky v ...

P.J.

Members
 • Počet příspěvků

  76
 • Registrace

 • Poslední návštěva

P.J.'s Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Komunitní reputace

 1. P.J.

  Technické problémy s IB

  introus: Naživo TF obchoduji. P.J.
 2. P.J.

  TF-E mini Russel 2000 PA system

  jurko: Poplatky za TF u IB. Mám stejný problém. IB chce poplatky potvrdit, jinak Vám přestanou fungovat data - mě se to již stalo. Při podrobném výběru trhu tam jsou dvě platební možnosti - za 85 USD a za 0 USD. V základní nabídce tato možnost není. žádám o radu, vidím, že nejsem sám - 85 USD se mě zdá trochu dost. Možná by se k tomuto mohl vyjádřit někdo z administrátorů. Děkuji předem za radu. P.J.
 3. P.J.

  Technické problémy s IB

  Jde Vám TWS : Přehlédl jsem v poště tuto hlášku : Burzy Intercontinental Exchange (ICE) PŘIHLÁŠENÍ REFRESH Zjistili jsme problém s nastavením datových ICE trh předplatné, které k nápravě, vyžaduje zablokování předplatné ICE-US-DER a ICE-evropské-DER ke svému účtu Pokud byste chtěli, aby i nadále dostávat v reálném čase data obsažená v ICE-US-DER nebo ICE-European-DER předplatné na ICE standardní měsíční poplatek 85 dolarů každý, prosím, aktualizujte předplatné po přihlášení do Account Management a vyberte Spravovat účet, obchod Konfigurace a poté možnosti nabídky Market dat. Vezměte prosím na vědomí, že vaše stávající předplatné zůstane v platnosti až 30.září 2014 bez ohledu na to, a rozhodnutí obnovit tento předplatné následujících měsících se projeví okamžitě. Omlouváme se za nepříjemnosti spojené s touto krátké době. Interactive Brokers Zákaznický servis Chci se zeptat , jestli platíte také za data každý měsíc 85 dolarů. Já do této doby ne. Děkuji. P.J. [bold] [/bold] [bold] [/bold]
 4. P.J.

  Technické problémy s IB

  Jde Vám TWS? Mě se od včerejška 1.10.2014, data nenačítají - ani TF, ani NQ - toto se mi ještě za několik let nestalo. Účet je fundován dostatečně. Děkuji za radu. P.J.
 5. P.J.

  Technické problémy s IB

  Hugos: Děkuji Vám za rychlé info. P.J.
 6. P.J.

  Technické problémy s IB

  Ahoj, žádám o radu - upgrade TWS - v roce 2012 byl problém s nainstalováním NJ7 na TWS. Toto fungovalo pouze na verzi TWS 921.5 - od té doby používám a je to O.K. Nyní mi přišlo upozornění, že TWS 926 a nižší od 14.4.2014 nebude funkční a je potřeba nastavit TWS 936.9 a vyšší. Chci se zeptat - jaká verze TWS a NJ7 dobře funguje a jak je nejjednodušší toto nastavit Děkuji. P.J.
 7. P.J.

  Technické problémy s IB

  Hugos, introus : Děkuji Vám za rychlé info. Příští týden jdu na to. P.J.
 8. P.J.

  Technické problémy s IB

  Ahoj, žádám o radu, přecházím na počítači z XP (končí podpora), kde mám nainstalováno TWS a Sierru, na Windows 7. Má stím někdo zkušenosti, jak to nejlépe provést? Nechci stratit původní nastavení. Děkuji. P.J.
 9. To Honza K. Pro mne byl letos vůbec nejhorší leden +1.47% P.J.
 10. shany: Nezlobte se, ale jak sám píšete, tak tomu, co jsem tím myslel a ne jen já, asi skutečně nerozumíte. Jestli toto berete jako skutečné podnikání a ne pouze jako nějakou hru a zábavu, tak byste se měl zajímat o potenciální risk a také zisk v daném oboru podnikání. Je to zcela zásadní a legitimní. A čím více info. získáte, tím lépe. Bez této základní úvahy nemá cenu s žádným podnikáním začínat - to je potom ruleta. Děkuji. P.J.
 11. MNovak: souhlasím s Vaším příspěvkem. Na první pohled je to velmi zajímavé číslo - gratuluji Tomášovi, ale nemá vypovídací hodnotu.Nedá se s ničím srovnat a to je na škodu věci. V opačném případě by to bylo velmi motivující. Děkuji. P.J.
 12. Zdravím, nemá někdo zkušenosti s "hybrid renko grafy", děkuji. P.J.
 13. P.J.

  NinjaTrader - prosím o radu II

  vitek007: Dillinger: přečtěte si můj příspěvek výše - NT 7 funguje na TWS 921.5 - bez problémů - NT 6.5 ne.Stáhněte si NT 7. P.J.
 14. P.J.

  NinjaTrader - prosím o radu II

  NT 7 funguje na TWS 921.5 P.J
×
×
 • Vytvořit...