Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Hledat v
 • Více možností...
Najít obsah, který ...
Hledat výsledky v ...

P.J.

Members
 • Počet příspěvků

  76
 • Registrace

 • Poslední návštěva

 Content Type 

Diskuze

Kalendář

Aktuality

Články v klientské sekci

Info

Články a tutoriály

Vše publikováno uživatelem P.J.

 1. P.J.

  Technické problémy s IB

  introus: Naživo TF obchoduji. P.J.
 2. P.J.

  TF-E mini Russel 2000 PA system

  jurko: Poplatky za TF u IB. Mám stejný problém. IB chce poplatky potvrdit, jinak Vám přestanou fungovat data - mě se to již stalo. Při podrobném výběru trhu tam jsou dvě platební možnosti - za 85 USD a za 0 USD. V základní nabídce tato možnost není. žádám o radu, vidím, že nejsem sám - 85 USD se mě zdá trochu dost. Možná by se k tomuto mohl vyjádřit někdo z administrátorů. Děkuji předem za radu. P.J.
 3. P.J.

  Technické problémy s IB

  Jde Vám TWS : Přehlédl jsem v poště tuto hlášku : Burzy Intercontinental Exchange (ICE) PŘIHLÁŠENÍ REFRESH Zjistili jsme problém s nastavením datových ICE trh předplatné, které k nápravě, vyžaduje zablokování předplatné ICE-US-DER a ICE-evropské-DER ke svému účtu Pokud byste chtěli, aby i nadále dostávat v reálném čase data obsažená v ICE-US-DER nebo ICE-European-DER předplatné na ICE standardní měsíční poplatek 85 dolarů každý, prosím, aktualizujte předplatné po přihlášení do Account Management a vyberte Spravovat účet, obchod Konfigurace a poté možnosti nabídky Market dat. V
 4. P.J.

  Technické problémy s IB

  Jde Vám TWS? Mě se od včerejška 1.10.2014, data nenačítají - ani TF, ani NQ - toto se mi ještě za několik let nestalo. Účet je fundován dostatečně. Děkuji za radu. P.J.
 5. P.J.

  Technické problémy s IB

  Hugos: Děkuji Vám za rychlé info. P.J.
 6. P.J.

  Technické problémy s IB

  Ahoj, žádám o radu - upgrade TWS - v roce 2012 byl problém s nainstalováním NJ7 na TWS. Toto fungovalo pouze na verzi TWS 921.5 - od té doby používám a je to O.K. Nyní mi přišlo upozornění, že TWS 926 a nižší od 14.4.2014 nebude funkční a je potřeba nastavit TWS 936.9 a vyšší. Chci se zeptat - jaká verze TWS a NJ7 dobře funguje a jak je nejjednodušší toto nastavit Děkuji. P.J.
 7. P.J.

  Technické problémy s IB

  Hugos, introus : Děkuji Vám za rychlé info. Příští týden jdu na to. P.J.
 8. P.J.

  Technické problémy s IB

  Ahoj, žádám o radu, přecházím na počítači z XP (končí podpora), kde mám nainstalováno TWS a Sierru, na Windows 7. Má stím někdo zkušenosti, jak to nejlépe provést? Nechci stratit původní nastavení. Děkuji. P.J.
 9. To Honza K. Pro mne byl letos vůbec nejhorší leden +1.47% P.J.
 10. shany: Nezlobte se, ale jak sám píšete, tak tomu, co jsem tím myslel a ne jen já, asi skutečně nerozumíte. Jestli toto berete jako skutečné podnikání a ne pouze jako nějakou hru a zábavu, tak byste se měl zajímat o potenciální risk a také zisk v daném oboru podnikání. Je to zcela zásadní a legitimní. A čím více info. získáte, tím lépe. Bez této základní úvahy nemá cenu s žádným podnikáním začínat - to je potom ruleta. Děkuji. P.J.
 11. MNovak: souhlasím s Vaším příspěvkem. Na první pohled je to velmi zajímavé číslo - gratuluji Tomášovi, ale nemá vypovídací hodnotu.Nedá se s ničím srovnat a to je na škodu věci. V opačném případě by to bylo velmi motivující. Děkuji. P.J.
 12. Zdravím, nemá někdo zkušenosti s "hybrid renko grafy", děkuji. P.J.
 13. P.J.

  NinjaTrader - prosím o radu II

  vitek007: Dillinger: přečtěte si můj příspěvek výše - NT 7 funguje na TWS 921.5 - bez problémů - NT 6.5 ne.Stáhněte si NT 7. P.J.
 14. P.J.

  NinjaTrader - prosím o radu II

  NT 7 funguje na TWS 921.5 P.J
 15. P.J.

  NinjaTrader - prosím o radu II

  TWS 917.8 dnešním dnem končí P.J.
 16. P.J.

  NinjaTrader - prosím o radu II

  Dillinger: je to problém - zítra má TWS 917.8 končit podpora - NT již tento problém řeší několik měsíců a zatím žádný výsledek, ví někdo o jiné podobné alternativě, kdyby toto přestalo fungovat? Děkuji J.P.
 17. P.J.

  Technické problémy s IB

  PetraSR: Petro, děkuji Ti za info, snad to dotáhnou do konce, do termínu - řeší to již několik měsíců. P.J.
 18. P.J.

  Technické problémy s IB

  Zdravím, mám dotaz - od 24.2. 2012 nebude údajně IB podporovat TWS 917.8., ale pouze vyšší verze. Na této verzi chodí bez problémů NT. Na vyšších verzích TWS NT nefungovala. Má někdo řešení? Děkuji. P.J.
 19. Sentrix: Proto jsem tam uvedl slovo "turbulence" a záměrně jej nespecifikoval, protože v dlouhodobém horizontu může nastat více podnětů k tomuto vývoji. Nesmíte brát v úvahu pouze nynější problém Iránu.V budoucnu těch problémů může být mnoho a jistě bude a ten stav může být jak krátkodobý, tai dlouhodobý.Dnes je nikdo nedokáže odhadnout, ale zákonitě příjdou - podívejte se do historie cca 100let. A právě v těchto dobách tato komodita vystupuje do popředí a je jednou z nenahraditelných, také nesmíme zapomínat na její likviditu - je rychlá a celosvětová. P.J.
 20. Remarque: Ještě malou poznámku Hodnota 2000 USD/unce není žádná magická hranice, již tady byla, a to za ropné krize v 70. letech.Chce si to jen porovnat hodnotu dolaru tehdy a dnes (započítat inflaci). Při dnešní hodnotě dolaru to vychází cca na 2400USD/unce v 70. letech.Nevim proč by se to nemohlo při určitých turbulencích na trhu zopakovat. P.J.
 21. majkll: Na investici do zlata mám tento názor. je to investice jako každá jiná. Kdo investuje průběžně, nakupuje v pravidelných objemech každý rok - např. v posledních 20 letech, je se svým portfoliem hluboko pod 1000 USD/unce. Když se podíváte jak zlato zhodnotilo, stačí si vzít 1 zlatou stokorunu (1 unci zlata) po dědovi z roku 1918. Dneska má tato zlatá stokoruna hodnotu ve zlatě cca 32.000 Kč. Obtížně se porovnává její kupní síla v roce 1918 a dnes. Pokusím se o příklad. Dělník v tu dobu vydělal cca 10.000 Kč/rok. 2 kč = 1 zlatá, tj. vydělal si cca 50 zlatých stokorun za rok. Dnes b
 22. P.J.

  Technické problémy s IB

  Hugos: Děkui Vám. P.J.
 23. P.J.

  Technické problémy s IB

  Hugos: Děkuji za odpověď, můžete to popsat? Myslím, že by tato informace pomohla mnoha obchodníkům. Děkuji. P.J.
 24. P.J.

  Technické problémy s IB

  Dillinger: Poplatek za data je od 1.12.2012 1USD/měsíc, když zobchodujete min 1lot (kontrakt)/měsíc.V opačném případě (když neobchodujete)činí poplatek 75 USD/měsíc. P.J.
×
×
 • Vytvořit...

Důležitá informace

Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy.