Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Hledat v
 • Více možností...
Najít obsah, který ...
Hledat výsledky v ...

Shogun

Members
 • Počet příspěvků

  3
 • Registrace

 • Poslední návštěva

Komunitní reputace

0 Neutrální

Více o Shogun

 • Hodnost
  Newbie
 1. Dobrý den, bylo mi doporučeno, abych to zkusil ještě v diskuzích! Sháním na kratší dobu knihu Reminiscences of a stock operator !!! Prý by mohla být k dispozici i v .pdf, takže mohl by ji někdo zapůjčit, byl bych moc vděčný! Jakub R.
 2. Milí tradeři, chystám se psát bakalářskou práci o komoditním obchodování a potřeboval bych k tomu i zahraniční publikace. Kdo by byl ochoten mi na trochu delší dobu nějakou takovou zapůjčit, budu mu velmi vděčný... zatím nemám dostatek financí, abych je všechny nakoupil. Díky. Přídadně pište sem, nebo na : shogunelf@aol.com
 3. Dobrý den, jako asi většina - čirou náhodou jsem objevil tento skvělý web. Jelikož něco podobného jsem chtěl vždy dělat, zaujalo mě to a už jsem se odsud nehnul. Poctivě jsem přečetl manuál, spoustu ostatních článů... stejně mě ale napadá zákl. otázka, na kterou se snad ještě nikdo neptal. Někdo musí být přeci poslední ?? Ne ? Myslím v držení kontraktů, přeci, kdyby se každý zbavil všech nákupů, nakonec by v "systému" nemohli být žádné peníze ? Nevím, jestli mi rozumíte, je to takové krkolomné. Někdo musí nakoupit "opravdovou" surovinu, nebo ne ? A ještě jedna - jestli dobře rozumím této věci - udělám obchod --> zaplatím margin --> když je profit, peníze se okamžitě připíšou na účet u brokera ? A když je tomu naopak, ztrácím margin + tu obchodovanou částku ?? Na závěr - máte můj obdiv - jednak za to, že jste byli schopni se to celé naučit z ničeho, že jste vůbec ochotni se o toto podělit s ostatními... dále se mi velmi líbil odstavec v jednom článku, kde píšete, že je důležité zůstat pokorný, když mám hezký den, podělit se s ostatními - to mi přijde jako jedna z nejdůležitějších rad... uvědomit si, že to co dělám, či mám, je velký dar, a že bych svůj vděk mohl dávat nějak najevo... Ještě něco o mě, je mi teprve 21, studuji VŠ, a tak největším problémem v mém budoucím obchodování bude sehnání kapitálu... 5000 bucks jen tak neseženu :) , ale alespoň se utěšuji, že budu mít spoustu času na trénink, studium a pozorování. Díky moc za všechno. Čtu tady, že každý přeje štěstí v obchodech. Já Vám spíše přeji zaslouženou odměnu za to co děláte pro ostatní... je jen málo takových lidí. Shogun ( Jakub Ruml )
×
×
 • Vytvořit...

Důležitá informace

Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy.